Rohit Saggi åpner OBOS-ligarunde med kamp på Strømmen stadion, hvor Brann kommer på besøk søndag ettermiddag. I Fredrikstad kommer det dommer fra et av våre nordisk samarbeidsland. Her er den 22. runden av OBOS-ligaen:

Søndag 30. august 2015 kl. 15:00

Strømmen – Brann
Sted: Strømmen stadion kg
Dommer: Rohit Saggi, Ski og ballklubben Skiold – Fotball
Assistentdommer 1: Erik Hegstad, Sverresborg Fotball
Assistentdommer 2: Isaak Bashevkin, Ready
4. dommer: Shervin Heydary, Løten FK
Dommerveileder: Morten Høgberg, Manglerud Star Fotball, IL
Kampdelegat: Per Ståle Theodorsen, Fyllingsdalen, FK

 

Søndag 30. august 2015 kl. 18:00

Hønefoss BK – Bærum

Sted: Aka Arena

Dommer: Christian MoenLøvenstad

Assistentdommer 1: Kristoffer EllingsenFrogner

Assistentdommer 2: Christian FalbachGjøvik-Lyn, FK

  1. dommer: Ole-Martin LoeshagenNorderhov UIL

Dommerveileder: Svein HaugomOttestad IL

Kampdelegat: Kjell BorgersenDrafn, SBK

 

Kristiansund – Levanger

Sted: Kristiansund stadion

Dommer: Jan Morten Tennøy, Nore Neset IL

Assistentdommer 1: Helge Myklebust, Ready

Assistentdommer 2: Mads Hagerup-Lyngvær, Nardo FK

  1. dommer: Eirik Hyldbakk Furu, Clausenengen Fotballklubb

Dommerveileder: Helge Roar Åndal, Malmefjorden IL

Kampdelegat: Arne Flemmen, Molde FK

 

Hødd – Bryne

Sted: Høddvoll

Dommer: Espen EskåsBækkelagets SK

Assistentdommer 1: Runar LangsethKolstad Fotball

Assistentdommer 2: Frode ØlmheimSyril IL

  1. dommer: Even MyrheimEmblem IL – Fotball

Dommerveileder: Øyvind KringstadValder, IL – Fotball

Kampdelegat: Torstein Egil KvamIL Jotun

 

Åsane – Jerv

Sted: Myrdal gress

Dommer: Anders GjermshusHamar IL

Assistentdommer 1: Magnus TranholtKFUM-Kam. Oslo

Assistentdommer 2: Kenneth JohansenBorgar, IL

  1. dommer: Anders Bjerk HansenBjarg, IL

Dommerveileder: Ivar Ansgar EriksenFlint Fotball

Kampdelegat: Berit Dahlen BjerkåsØvrevoll Hosle IL

 

Sogndal – Follo

Sted: Fosshaugane Campus

Dommer: Petter Kristiansen ToppeBergen Nord, FK – Fotball

Assistentdommer 1: Ivar AskelandKvernbit, IL

Assistentdommer 2: Rune KjørstadSkrim, IL

  1. dommer: Tommy SkjervenKaupanger IL

Dommerveileder: Egil OsethSteinberg IF

Kampdelegat: Vidar HilmenØystre Slidre IL

 

Fredrikstad – Sandnes Ulf

Sted: Fredrikstad stadion

Tilskuere: 0

Dommer: Nordisk utvekslingNFF’s klubb for ukjent klubbtilhørighet

Assistentdommer 1: Nordisk utvekslingNFF’s klubb for ukjent klubbtilhørighet

Assistentdommer 2: Thomas SkaiaaSprint-Jeløy, SK

  1. dommer: Ali Iqbal TahirHolmlia SK

Dommerveileder: Jørn Thomas SmedsrudDrøbak-Frogn IL

Kampdelegat: Hallgeir OftedalVåg FK

 

Nest-Sotra – Ranheim TF

Sted: Ågotnes gress

Tilskuere: 0

Dommer: Per Erik HaugenRælingen

Assistentdommer 1: Atle LarsenBrodd, Idrettslaget fotballgr.

Assistentdommer 2: Jim Andre DybValder, IL – Fotball

  1. dommer: Andre Knudsen ArnholtErdal IL

Dommerveileder: Tore Kristian NybøVaulen IL- fotball

Kampdelegat: Frode Enge HovdalSola FK