Turpin dømmer Milan – Arsenal

0
432

Dommeroppsettet for torsdagens Europaligakamper er klart. Her er dommerne som skal i aksjon:

08.03.2018, 19:00 CET
Stadio Giuseppe Meazza, Milan (ITA)
AC Milan – Arsenal FC
Referee: Clément Turpin (FRA)
Assistant Referee 1: Nicolas Danos (FRA)
Assistant Referee 2:  Cyril Gringore (FRA)
Additional Assistant Referee 1: Ruddy Buquet (FRA)
Additional Assistant Referee 2: Nicolas Rainville (FRA)
Fourth Official: Hicham Zakrani (FRA)
UEFA Referee Observer: Patrick Kelly (IRL)
UEFA Delegate: Teuvo Holopainen (FIN)

08.03.2018, 19:00 CET
BVB Stadion, Dortmund (GER)

Borussia Dortmund – FC Salzburg 
Referee: Slavko Vinčič (SVN)
Assistant Referee 1: Tomaž Klančnik (SVN)
Assistant Referee 2: Andraž Kovačič (SVN)
Additional Assistant Referee 1: Rade Obrenovič (SVN)
Additional Assistant Referee 2: Roberto Ponis (SVN)
Fourth Official: Matej Žunič (SVN)
UEFA Referee Observer: Manuel Enrique Mejuto González (ESP)

UEFA Delegate: Milovan Đukanović (MNE)

08.03.2018, 19:00 CET
Stadion CSKA Moskva, Moscow (RUS)

CSKA Moskva – Olympique Lyonnais 

Referee: Antonio Mateu Lahoz (ESP)

Assistant Referee 1: Pau Cebrián Devís (ESP)
Assistant Referee 2: Roberto Díaz Pérez Del Palomar (ESP)
Additional Assistant Referee 1: Carlos Del Cerro Grande (ESP)
Additional Assistant Referee 2: Alejandro José Hernández Hernández (ESP)
Fourth Official: Teodoro Sobrino Magán (ESP)
UEFA Referee Observer: Domenico Messina (ITA)
UEFA Delegate: Jānis Mežeckis (LVA)
08.03.2018, 19:00 CET
Estadio Metropolitano, Madrid (ESP)

Club Atlético de Madrid – Lokomotiv Moskva

Referee: Jakob Kehlet (DEN)

Assistant Referee 1: Lars Hummelgaard (DEN)
Assistant Referee 2: Heine Sørensen (DEN)
Additional Assistant Referee 1: Michael Tykgaard (DEN)

Additional Assistant Referee 2: Jens Maae (DEN)
Fourth Official: Christian Brixen (DEN)
UEFA Referee Observer: Matteo Simone Trefoloni (ITA)
UEFA Delegate: Thórir Hákonarson (ISL)
08.03.2018, 21:05 CET
José Alvalade, Lisbon (POR)

Sporting CP – FC Viktoria Plzeň

Referee: Aleksei Kulbakov (BLR)

Assistant Referee 1: Dmitri Zhuk (BLR)
Assistant Referee 2: Oleg Maslyanko (BLR)
Additional Assistant Referee 1: Denis Scherbakov (BLR)
Additional Assistant Referee 2: Dzmitry Dzmitryieu (BLR)
Fourth Official: Yury Khomchenko (BLR)
UEFA Referee Observer: Kaj Natri (FIN)
UEFA Delegate: Myrsini Psarropoulou (GRE)
08.03.2018, 21:05 CET
Stade Vélodrome, Marseille (FRA)

Olympique de Marseille – Athletic Club

Referee: Manuel de Sousa (POR)

Assistant Referee 1: Ricardo Santos (POR)
Assistant Referee 2:  Nuno Pereira (POR)
Additional Assistant Referee 1: Fabio Veríssimo (POR)

Additional Assistant Referee 2: Luis Godinho (POR)
Fourth Official: Rui Teixeira (POR)
UEFA Referee Observer: Karen Nalbandyan (ARM)
UEFA Delegate: Sergio Di Cesare (ITA)
08.03.2018, 21:05 CET
RB Arena, Leipzig (GER)

RB Leipzig – FC Zenit

Referee: Ovidiu Haţegan (ROU)
Assistant Referee 1: Octavian Șovre (ROU)
Assistant Referee 2: Sebastian Gheorghe (ROU)
Additional Assistant Referee 1: István Kovács (ROU)
Additional Assistant Referee 2: Sebastian Colţescu (ROU)
Fourth Official: Radu Ghinguleac (ROU)
UEFA Referee Observer: Emil Bozinovski (MKD)
UEFA Delegate: Metin Kazancıoğlu (TUR)

08.03.2018, 21:05 CET
Stadio Olimpico, Rome (ITA)
SS Lazio – FC Dynamo Kyiv
Referee: Ivan Kružliak (SVK)

Assistant Referee 1: Tomaš Somolani (SVK)
Assistant Referee 2: Branislav Hancko (SVK)
Additional Assistant Referee 1: Peter Kralović (SVK)
Additional Assistant Referee 2: Filip Glova (SVK)
Fourth Official: Tomaš Mokoš (SVK)
UEFA Referee Observer: Tomasz Mikulski (POL)
UEFA Delegate: Tammo Beishuizen (NED)