Disse dømmer første runde i OBOS-ligaen

0
1706

Andre april starter OBOS-ligaen opp, og det med en rekke spennende kamper. I tillegg er det nok mange spente dommere som lengter etter å komme skikkelig i gang med serien.

Her er dommerteamene for runden:

Tromsdalen – Jerv
TUIL Arena 02.04.2018 15:00
Underlag: Kunstgress m/Sand
Dommer: Sivert Øksnes Amland (Kringlebotn IL)
Ass.dommer 1: Tom Egil Olsen (Tverrelvdalen IL)
Ass.dommer 2: Frank Salbu Brandt Henneman (Bjarg, IL)
4. dommer: Egil Bertheussen (Sørreisa IL Fotball)
Dommerveileder: Terje Rennemo (Verdal IL)
Fadder: Roald Magne Johansen (Storfjord IL)

Åsane – Nest-Sotra
Myrdal stadion 02.04.2018 15:00
Underlag: Kunstgress m/gummispon
Dommer: Jan Morten Tennøy (Nore Neset IL)
Ass.dommer 1: Christer Jørgensen (Bergen Nord, FK – Fotball)
Ass.dommer 2: Lasse Johannes Skogstad Patrikainen (Askøy FK)
4. dommer: Svein Tore Sinnes (Flekkefjord FK)
Dommerveileder: Terje Berentsen (Lyngbø SK)
Fadder: Hans Lokøy (Arna-Bjørnar Allianse Idrettslag)

Mjøndalen – Florø
Isachsen Stadion 02.04.2018 18:00
Underlag: Kunstgress m/gummispon
Dommer: Christian Moen (Løvenstad)
Ass.dommer 1: Magnus Tranholt (Haslum IL)
Ass.dommer 2: Erland Hareland (Lesja IL)
4. dommer: Magnus Nicolai Koløy (Bjørndal IF)
Dommerveileder: Espen Berntsen (Fart, FL)
Fadder: Karl Espen Eriksen (Sande Sportsklubb)

Kongsvinger – Viking
Gjemselund 1 kunstgress 02.04.2018 18:00
Underlag: Kunstgress m/gummispon
Dommer: Torkjell Jonsson Trædal (Årvoll IL)
Ass.dommer 1: Helge Myklebust (Ready)
Ass.dommer 2: Imran Tariq (Furuset Fotball IF)
4. dommer: Ajdin Medic (Trosvik IF)
Dommerveileder: Jan Petter Randen (Hof IL)
Fadder: Rune Strand (Ridabu IL)

Sandnes Ulf – Strømmen
Sandnes stadion 02.04.2018 18:00
Underlag: Naturgress
Dommer: Bjørn Hansen (Kolbotn IL)
Ass.dommer 1: Atle Larsen (Brodd Fotballklubb Stavanger)
Ass.dommer 2: Alf Olav Myklebust Rossland (Åkra IL – Fotball)
4. dommer: Daniel Higraff (Brodd Fotballklubb Stavanger)
Dommerveileder: Tore Kristian Nybø (Vaulen IL- fotball)
Fadder: Trond Henry Tengesdal (Egersunds Idrettssklubb)

Notodden – Levanger
Idrettsparken KG Notodden 02.04.2018 18:00
Underlag: Kunstgress m/gummispon
Dommer: Steinar Hauge (Bjarg, IL)
Ass.dommer 1: Rune Kjørstad (Skrim, IL)
Ass.dommer 2: Philip Askjer (Eik IF Tønsberg)
4. dommer: Harald Røvig Sletner (Rustad IL)
Dommerveileder: Egil Oseth (Steinberg IF)
Fadder: Arild Rudolf Thorp (Stabæk Fotball)

Ullensaker/Kisa – Ham Kam
Jessheim Stadion 02.04.2018 18:00
Underlag: Kunstgress m/gummispon
Dommer: Mohammad Usman Aslam (Lier IL)
Ass.dommer 1: Ole Johnny Løfald (Rindal IL)
Ass.dommer 2: Thomas Skaiaa (Sprint-Jeløy, SK)
4. dommer: Eivind Bodding (Haga)
Dommerveileder: Jørn Thomas Smedsrud (Drøbak-Frogn IL)
Fadder: Jan Roger Henriksen (Fevang FK)

Aalesund – Sogndal
Color Line Stadion 03.04.2018 19:00
Underlag: Kunstgress m/gummispon
Dommer: Espen Andreas Eskås (Bækkelagets SK)
Ass.dommer 1: Jørgen Rønning Valstadsve (IL Fram)
Ass.dommer 2: Ole Andreas Skogsrud Haukåsen (Ridabu IL)
4. dommer: Even Myrheim (Emblem IL – Fotball)
Dommerveileder: Øyvind Kringstad (Valder, IL – Fotball)
Fadder: Geir Tjervåg (Moltustranda IL – Fotball)