Usman først ut i OBOS-ligaen

0
571

Første runde i OBOS-ligaen sparkes igang klokken 15.30 i Kristiansand. Der leder Mohammad Usman Aslam dommerteamet.

Med seg som assistentdommere har han Rune Kjørstad og Atle Larsen, mens Jon Romuld Håversen er fjerdedommer i kampen.

Her er dommeroppsettet for runden:

Start – Aalesund
Sparebanken Sør Arena 30.03.2019 15.30
Dommer: Mohammad Usman Aslam (Lier IL)
Ass.dommer 1: Rune Kjørstad (Skrim, IL)
Ass.dommer 2: Atle Larsen (Brodd Fotballklubb Stavanger)
4. dommer: Jon Romuld Håversen (Gimletroll, IK-Fotball)
Dommerveileder: Roy Helge Olsen (Fløy – Flekkerøy)
Fadder: Karl Espen Eriksen (Sande Sportsklubb)

Tromsdalen – Jerv
TUIL Arena 31.03.2019 15.00
Dommer: Marius Hansen Grøtta (Malmefjorden IL)
Ass.dommer 1: Helge Myklebust (Freidig, SPK)
Ass.dommer 2: Kevin Bakketun Hjelmseth (Sørreisa IL Fotball)
4. dommer: Kristian Kristiansen (Bakkeby IK)
Dommerveileder: Stig Are Sørensen (Ulfstind, IL)
Fadder: Roald Magne Johansen (Storfjord IL)

Nest-Sotra – Raufoss
Ågotnes gress 31.03.2019 15.00
Dommer: Eivind Bodding (Haga)
Ass.dommer 1: Lasse Johannes Skogstad Patrikainen (Askøy FK)
Ass.dommer 2: Ruben Haugland (Tertnes Fotball Herrer)
4. dommer: Bjørn Tore Tvedt (Eidsvåg IL)
Dommerveileder: Arnor Geir Dingen (Lyngbø SK)
Fadder: Audhild Skare (Fotlandsvåg IL)

Strømmen – Ullensaker/Kisa
Strømmen stadion kg 31.03.2019 15.00
Dommer: Sivert Øksnes Amland (Fana Fotball)
Ass.dommer 1: Ole Johnny Løfald (Rindal IL)
Ass.dommer 2: Imran Tariq (Furuset Fotball IF)
4. dommer: Anders Bodding (Haga)
Dommerveileder: Morten Ferenc Lukacs (Fagerborg BK)
Fadder: Morten Engebretsen (Sørumsand)

Skeid – HamKam
Nordre Åsen kunstgressbane 31.03.2019 15.00
Dommer: Svein Tore Sinnes (Flekkefjord FK)
Ass.dommer 1: Thomas Skaiaa (Sprint-Jeløy, SK)
Ass.dommer 2: Kim Minh Nguyen (Abildsø IL)
4. dommer: Sulman Maroof Hussain (Manglerud Star Fotball,IL)
Dommerveileder: Egil Oseth (Steinberg IF)
Fadder: Arild Rudolf Thorp (Stabæk Fotball)

Kongsvinger – Notodden
Gjemselund 1 kunstgress 31.03.2019 18.00
Dommer: Steinar Hauge (IL Bjarg)
Ass.dommer 1: Tom Kenneth Sandvold (Hauerseter)
Ass.dommer 2: Frank Salbu Brandt Henneman (Bjarg, IL)
4. dommer: Shervin Enger Heydary (Ridabu IL)
Dommerveileder: Johnny Westby (Berg IL)
Fadder: Rune Strand (Ridabu IL)

Sandefjord Fotball – KFUM
Komplett Arena 31.03.2019 18.00
Dommer: Christian Moen (Løvenstad)
Ass.dommer 1: Philip Askjer (Eik IF Tønsberg)
Ass.dommer 2: Alf Olav Rossland (Åkra IL – Fotball)
4. dommer: Harald Magnus Børresen (Helgerød IL)
Dommerveileder: Bernt Håvard Bruheim (Sprint-Jeløy, SK)
Fadder: Sjur Olav Kortgaard (Mjøndalen IF)

Sogndal – Sandnes Ulf
Fosshaugane Campus 31.03.2019 18.00
Dommer: Jan Morten Tennøy (Nore Neset IL)
Ass.dommer 1: Ole Andreas Skogsrud Haukåsen (Ridabu IL)
Ass.dommer 2: Erland Hareland (Lesja IL)
4. dommer: Jonny Skjerven (Kaupanger IL)
Dommerveileder: Petter Kristiansen Toppe (Bergen Nord, FK – Fotball)
Fadder: Vidar Hilmen (Øystre Slidre IL)