Disse dømmer Toppserien i helgen

0
199
Foto: Trond Gausemel / hordalandsfotball.no

Ingvild Langnes Aarland (Malmefjorden IL) er i full gang med å dømme Avaldsnes – Stabæk når dette publiseres. Her er oppsettet for Toppserien denne helgen.

Foto: Trond Gausemel/hordalandsfotball.no

LSK – Lyn 6-0
LSK-hallen 11.05.2019 14.00
Tilskuere: 360
Dommer: Ola Kellerhals (Vaulen IL- fotball)
Ass.dommer 1: Vegard Heggelund (Kurland)
Ass.dommer 2: Eivind Heggelund (Kurland)
4. dommer: Jonas Andersen (Sørumsand)

Klepp – Vålerenga
Klepp stadion 11.05.2019 15.00
Dommer: Malin Frantzen Øiseth (Fet)
Ass.dommer 1: Olaf Andre Frøyland (Frøyland IL)
Ass.dommer 2: Bjørn Reidar Klingenberg Schaal (Ålgård FK)
4. dommer: Cecilie Frøyland (Frøyland IL)
Dommerveileder: Lisbeth Hoch Lode (Frøyland IL)

Røa – Fart
Røa kunstgress 11.05.2019 15.00
Dommer: Marit Buhaug Folstad (Buvik IL – Fotball)
Ass.dommer 1: Edvard Helgerud (Lier IL)
Ass.dommer 2: Ane Victoria Martinsen Kilskar (Langhus IL Fotball)
4. dommer: Eirik Wisted-thu (Ready)
Dommerveileder: Jane Therese Sæves Myran (Korsgård IF)

Avaldsnes – Stabæk
Avaldsnes 1 11.05.2019 15.00
Dommer: Ingvild Langnes Aarland (Malmefjorden IL)
Ass.dommer 1: Jørn-Anders Fløysand Tveit (Nordre Holsnøy IL)
Ass.dommer 2: Amir Mohammed Ajjour (Våganes FK)
4. dommer: Alexander Stephane Milovanovic Pössl (Bogafjell Idrettslag)
Dommerveileder: Marte Sørø (Molde FK)

Trondheims-Ørn – Sandviken
Ørn Arena 11.05.2019 17.00
Dommer: Sarah Fatemeh Zangeneh (Nordstrand IF)
Ass.dommer 1: Monica Brun Løkkeberg (Freidig, SPK)
Ass.dommer 2: Helle Reiten (Sjetne IL)
4. dommer: Johannes Remøy (Rival, SK)
Dommerveileder: Pål Espen Sarheim (Ranheim IL)

Arna-Bjørnar – Kolbotn
Myrdal stadion 12.05.2019 14.00
Dommer: Karoline Marie Jensen (Furuflaten Idrettslag)
Ass.dommer 1: Jan Terje Erichsen (Bergen Nord, FK – Fotball)
Ass.dommer 2: Martin Skagestad Akervold (Kalandseid IL)
4. dommer: Dennis Stokseth (Djerv, SK)
Dommerveileder: Asbjørn Farestveit Olsen (Varegg Fotball)

Tabellen

Lag S P
1 LSK Kvinner 9 23
2 Vålerenga 7 16
3 Sandviken 7 15
4 Klepp 7 15
5 Kolbotn 7 13
6 Røa Fotball Elite 7 10
7 Lyn 9 9
8 Arna-Bjørnar 7 8
9 Trondheims-Ørn 7 6
10 Avaldsnes 7 4
11 Fart 7 2
12 Stabæk 7 1