Etter et skadeavbrudd på over en måned, er Daniel Higraff fra Brodd IL tilbake i Oddsenligaen når han dømmer Vidar mot Odd 2 førstkommende mandag.

– Jeg dømte en 4. divisjonskamp forrige helg som bekreftet at jeg er fysisk klar for Oddsenligaen igjen, sier Higraff til dommere.no.

I morgen blir det veilederoppdrag i  3. divisjon for Higraff, før turen går til Lassa gressbane i Stavanger for kamp mandag.

Med seg som assistentdommere har han Kjetil Nordmark og Simen Aase.

Her er oppsettet for helgens kamper i Oddsenligaen (runde 23):

Avdeling 1

FinnsnesHarstad
Dato: lørdag 3. oktober 2015 kl. 14:00
Sted: Finnsnes Stadion
Dommer: Kim-Runar Dalberg OlsenKattfjord Sportsklubb
Assistentdommer 1: Skule Ystad SkjeiBlåmann, IL – Fotball
Assistentdommer 2: Martin GrimsboFløya, IF

Skeid FotballHolmen
Dato: lørdag 3. oktober 2015 kl. 15:00
Sted: Nordre Åsen kunstgress
Dommer: Ole-Alexander Ekeli ValenKråkerøy IL
Assistentdommer 1: Lars Jørgen StenvaagAbildsø IL
Assistentdommer 2: Erik WestrømHuk FK

UllernLyn
Dato: søndag 4. oktober 2015 kl. 15:00
Sted: Ullern kunstgress
Dommer: Jørgen HaugenKurland
Assistentdommer 1: Morten Andersen-GottLommedalens IL
Assistentdommer 2: Personinfo ikke tilgjengeligReady
Dommerveileder: Jan Vincent JørgensenLanghus IL

SenjaGrorud
Dato: søndag 4. oktober 2015 kl. 15:00
Sted: Senja Stadion 1
Dommer: Ole Martin LoeStakkevollan IF
Assistentdommer 1: Frank HennemanBjarg, IL
Assistentdommer 2: Egil BertheussenSørreisa IL Fotball

MjølnerKFUM
Dato: søndag 4. oktober 2015 kl. 15:30
Sted: Narvik kunstgress
Dommer: Vegar BallovarreSkjervøy IK
Assistentdommer 1: Michael Wikestad PedersenLandsås, FK
Assistentdommer 2: Ole Ragnar Jansen KnutsenØrland BK
Dommerveileder: Svein RistLødingen IL

TromsdalenVålerenga 2
Dato: mandag 5. oktober 2015 kl. 15:00
Sted: TUIL Arena
Dommer: Tom-Jøran HenriksenKrokelvdalen IL
Assistentdommer 1: Geir-Oskar IsaksenRamfjord UIL Fotball
Assistentdommer 2: Anniken HaugenJunkeren IK – Fotball
Dommerveileder: Sverre Lennart IsaksenTromsø IL

KjelsåsStabæk 2
Dato: mandag 5. oktober 2015 kl. 15:00
Sted: Grefsen kunstgress
Dommer: Henrik IngwardoFet
Assistentdommer 1: Bojan StojanovicBærum SK
Assistentdommer 2: Karl-Fredrik VelleBækkelagets SK

Avdeling 2

Nybergsund IL TrysilLørenskog
Dato: lørdag 3. oktober 2015 kl. 15:00
Sted: Nybergsund stadion
Dommer: Ajdin MedicTrosvik IF
Assistentdommer 1: Henrik SkjevestadReady
Assistentdommer 2: Samir TaghizadehTveita IL

NotoddenSprint-Jeløy
Dato: lørdag 3. oktober 2015 kl. 15:00
Sted: Idrettsparken KG Notodden
Tilskuere: 0
Dommer: Espen LarsenImås, IL
Assistentdommer 1: Zeynel Alp ArasBorg IF
Assistentdommer 2: Rune Holtan FlathusKjapp IL

RaufossFram
Dato: søndag 4. oktober 2015 kl. 15:00
Sted: NAMMO stadion
Dommer: Bård LindahlKløfta
Assistentdommer 1: Kim Andre ØsthagenStange SK
Assistentdommer 2: Marcin JaskolskiLøten FK

AltaØrn Horten
Dato: søndag 4. oktober 2015 kl. 16:00
Sted: Finnmarkshallen
Dommer: Sander M Bråten JohannessenLysekloster IL
Assistentdommer 1: Truls Are RatkjeSalangen IF-Fotball
Assistentdommer 2: Lars-Johan LarsenBossekop UL
Dommerveileder: Kai Roger OlsenNerskogen IL

Strømsgodset TF 2Kvik Halden
Dato: søndag 4. oktober 2015 kl. 16:00
Sted: Marienlyst gml
Dommer: Marius LienOtra IL
Assistentdommer 1: Niklas Kvistad-HollundSkrim, IL
Assistentdommer 2: Vegard HallingstadSkoger IL

MossDrammen FK
Dato: søndag 4. oktober 2015 kl. 18:00
Sted: Melløs stadion
Dommer: Ali Al-HatemSkreia IL

Lillestrøm 2Gjøvik-Lyn
Dato: mandag 5. oktober 2015 kl. 19:00
Sted: LSK-hallen
Dommer: Kristian RandenHof IL
Assistentdommer 1: Marius ByeBjørkelangen
Assistentdommer 2: Hakan CatalgølLøvenstad

Avdeling 3

SolaEgersunds
Dato: fredag 2. oktober 2015 kl. 19:00
Sted: Sola stadion
Dommer: Ola KellerhalsVaulen IL- fotball
Assistentdommer 1: Yasin OkutanVaulen IL- fotball
Assistentdommer 2: Jan-Erik TimmHavdur, IL
Dommerveileder: Svein Gunnar HermansenMadla IL

Ullensaker/KisaFyllingsdalen
Dato: lørdag 3. oktober 2015 kl. 15:00
Sted: UKI Arena
Dommer: Henrik Andreas Grenå PettersenGresvik IF
Assistentdommer 1: Sondre Sørensen KiellandFurnes Fotball
Assistentdommer 2: Yahya SwajetGrue IL

VindbjartOdda
Dato: lørdag 3. oktober 2015 kl. 15:00
Sted: Moseidmoen gress
Dommer: Tim-Nicolai FjellvangUlefoss SF
Assistentdommer 1: Ingvald LangemyrOtra IL
Assistentdommer 2: Marcin KowalskiDjerv 1919, SK

DonnVard Haugesund
Dato: lørdag 3. oktober 2015 kl. 16:00
Sted: Kristiansand stadion
Dommer: Rune NilsenNanset IF
Assistentdommer 1: Sten Kristian Kalleberg MydlandGiv Akt, IL
Assistentdommer 2: Sondre OlsenGreipstad IL

Eidsvold TFFløy
Dato: lørdag 3. oktober 2015 kl. 16:00
Sted: Myhrer 1
Dommer: Sebastian MikalsenSpydeberg IL
Assistentdommer 1: Nathaniel DahlGreåker IF
Assistentdommer 2: Tobias BengtsonTveter IL
Dommerveileder: Per Håkon PettersenKongsvinger IL Toppfotball

ArendalFana
Dato: søndag 4. oktober 2015 kl. 16:30
Sted: Bjønnes st. kunstgress
Dommer: Mohammad Usman AslamLier IL
Assistentdommer 1: Rune AkselsenGiv Akt, IL
Assistentdommer 2: Ingvald LangemyrOtra IL

VidarOdd 2
Dato: mandag 5. oktober 2015 kl. 16:00
Sted: Lassa gress
Dommer: Daniel HigraffBrodd, Idrettslaget fotballgr.
Assistentdommer 1: Kjetil NordmarkOrstad IL
Assistentdommer 2: Simen AaseKåsen IL
Dommerveileder: Tore Kristian NybøVaulen IL- fotball

Avdeling 4

NardoFørde
Dato: lørdag 3. oktober 2015 kl. 14:00
Sted: Nissekollen kunstgras
Dommer: Thomas Solum LystadKolstad Fotball
Assistentdommer 1: Paul Daniel JohansenFreidig, SPK
Assistentdommer 2: Odd-Einar NervikFlatås IL

ElverumFlorø
Dato: lørdag 3. oktober 2015 kl. 14:00
Sted: Elverum Stadion
Dommer: Anders Overgård HauglundLokomotiv Oslo
Assistentdommer 1: Marcin JaskolskiLøten FK
Assistentdommer 2: Mohammad HafeziVind IL

Stjørdals-BlinkHamKam
Dato: lørdag 3. oktober 2015 kl. 15:00
Sted: Nye BlinkbanenDommer: Marte SørøMolde FK
Assistentdommer 1: Jørgen Rønning ValstadsveFram, IL
Assistentdommer 2: Bashir AshenaieNardo FK
Dommerveileder: Terje RennemoVerdal IL

BrumunddalByåsen TF
Dato: lørdag 3. oktober 2015 kl. 15:00
Sted: SH-banen, Kunstgress
Dommer: Tommy FrydenlundGjøvik-Lyn, FK
Assistentdommer 1: Kim Larsen BjeglerudSkreia IL
Assistentdommer 2: Erland HarelandLesja IL

Strindheim TFTræff
Dato: lørdag 3. oktober 2015 kl. 15:00
Sted: Strindheim Kunstgress
Dommer: Rikhard Haugen LyngKolstad Fotball
Assistentdommer 1: Robin KjelaasMalvik IL
Assistentdommer 2: Aleksander RøkkeFram, IL
Dommerveileder: Arne JacobsenFreidig, SPK

Aalesund 2Kongsvinger
Dato: mandag 5. oktober 2015 kl. 16:00
Sted: Color Line Stadion
Dommer: Mathias Smehus KringstadValder, IL – Fotball
Assistentdommer 1: Øyvind Nesdal BirkelandHerd, Spk. – Fotball
Assistentdommer 2: David FiskaaSpjelkavik IL – Fotball

Molde 2Rødde
Dato: mandag 5. oktober 2015 kl. 19:00
Sted: Aker stadion
Dommer: Marius Hansen GrøttaGneist, IL
Assistentdommer 1: Karl Edvard BrendskagDahle IL
Assistentdommer 2: Ingvild AarlandMalmefjorden IL
Dommerveileder: Bjørn Magne MyklebustMolde FK