Hoveddommere er satt i opp i samtlige kamper untatt en, og lista er slik den så ut tirsdag ettermiddag klokken 15:09. Kun i kampen Fana – Vindbjart sto det tomt på plassen for hoveddommer, men dette vil komme etter hvert.

Her er den komplette lista over kamper som spille i den første runde av Oddsenligaen, eller 2. divisjon som vi er vant til å kalle den.

Chapter 1. Avd 1

Lørdag 18. april 2015 kl. 16:00
Harstad – Holmen
Sted: Harstad stadion
Dommer: Ole Martin Loe, Stakkevollan IF
Assistentdommer 2: Kjell Olav Duås, Stokmarknes IL

Tromsdalen – Finnsnes
Sted: TUIL Arena
Dommer: Kim-Runar Dalberg Olsen, Kattfjord Sportsklubb
Assistentdommer 1: Frank Henneman, Bjarg, IL
Assistentdommer 2: Niklas Løvheim, Målselv
Dommerveileder: Stig Are Sørensen, Ulfstind, IL

KFUM – Kjelsås
Sted: KFUM-Arena
Dommer: Anders Overgård Hauglund, Lokomotiv Oslo
Assistentdommer 1: Henrik Skjevestad, Ready
Assistentdommer 2: Stian Røvig Sletner, Oppsal IF

Søndag 19. april 2015 kl. 15:30
Mjølner – Ullern

Sted: Narvik kunstgress
Dommer: Adrian Gjendemsjø, Tertnes Fotball Herrer
Assistentdommer 1: Ole Ragnar Jansen Knutsen, Ørland BK
Assistentdommer 2: Reinulf Svendsen, Landsås, FK
Dommerveileder: Viggo Berg, Hardhaus, SK

Søndag 19. april 2015 kl. 18:00
Lyn – Grorud

Sted: Bislett stadion
Dommer: Shervin Heydary, Løten FK
Assistentdommer 1: Erland Hareland, Lesja IL
Assistentdommer 2: Sondre Sørensen Kielland, Furnes Fotball
Dommerveileder: Bernt Håvard Bruheim, Sprint-Jeløy, SK

Mandag 20. april 2015 kl. 18:00
Vålerenga 2 – Senja

Sted: Vallhall
Dommer: Bård Lindahl, Kløfta

Mandag 20. april 2015 kl. 18:30
Skeid Fotball – Stabæk 2

Sted: Nordre Åsen kunstgress
Dommer: Henrik Andreas Grenå Pettersen, Gresvik IF
Assistentdommer 1: Daniel Augdahl, Kråkerøy IL
Assistentdommer 2: Nathaniel Dahl, Greåker IF
Dommerveileder: Jan Vincent Jørgensen, Langhus IL

 

Chapter 2. Avd 2

Lørdag 18. april 2015 kl. 16:00
Fram – Moss

Sted: Framparken
Dommer: Ole-Martin Loeshagen, Norderhov UIL
Dommerveileder: Tom Christiansen, Larvik Turn & IF

Ørn Horten – Gjøvik-Lyn
Sted: Lystlunden Stadion KG
Dommer: Mohammad Usman Aslam, Lier IL
Dommerveileder: Knut Ole Myrberg, Tjøme IL

Lørenskog – Kvik Halden
Sted: Rolvsrud kunstgress
Dommer: Tommy Frydenlund, Gjøvik-Lyn, FK
Assistentdommer 2: Hakan Catalgøl, Løvenstad

Raufoss – Nybergsund IL Trysil 
Sted: Raufoss Storhall
Dommer: Henrik Ingwardo, Lillestrøm
Assistentdommer 1: Nicolai Bryhn Dybvad, Fjellhamar
Assistentdommer 2: Anders Bodding, Haga
Fadder: Glenn Due-Sørensen, Lillestrøm

Søndag 19. april 2015 kl. 14:00
Notodden – Alta

Sted: Idrettsparken KG Notodden
Dommer: Nedim Brbovic, Fevang FK
Assistentdommer 1: Rune Holtan Flathus, Kjapp IL
Assistentdommer 2: Rollef Flathus, Kjapp IL
Dommerveileder: Erik Sannerholt, Skotfoss Turn & IF

Søndag 19. april 2015 kl. 16:00
Sprint-Jeløy – Strømsgodset TF 2

Sted: Bellevue KG
Dommer: Jørgen Haugen, Kurland
Assistentdommer 1: Imran Tariq, Furuset Fotball IF
Assistentdommer 2: Erik Westrøm, Huk FK
Dommerveileder: Ole Hartvik Johannessen, Navestad IF

Mandag 20. april 2015 kl. 19:00
Lillestrøm 2 – Drammen FK

Sted: LSK-hallen
Dommer: Ajdin Medic, Trosvik IF
Assistentdommer 1: Seksan Khamcharoen, Kløfta
Assistentdommer 2: Jaffar Hussein Said, Rælingen
Dommerveileder: Per Håkon Pettersen, Kongsvinger IL Toppfotball

 

Chapter 3. Avd 3

Lørdag 18. april 2015 kl. 13:00
Vidar – Eidsvold TF

Sted: Lassa gress
Dommer: Daniel Higraff, Brodd, Idrettslaget fotballgr.
Assistentdommer 1: Mischa Kellerhals, Orre IL fotballAssistentdommer 2: Ivan Djuric, Hana IL
Dommerveileder: Tore Kristian Nybø, Vaulen IL- fotball

Lørdag 18. april 2015 kl. 15:00
Donn – Odda

Sted: Kristiansand stadion
Dommer: Espen Larsen, Imås, IL
Assistentdommer 1: Rune Akselsen, Giv Akt, IL
Assistentdommer 2: Marcin Kowalski, Djerv 1919, SK

Arendal – Ullensaker/Kisa 
Sted: Bjønnes st. kunstgress
Dommer: Tim Nicolai Fjellvang, Ulefoss SF
Assistentdommer 1: Jon Romuld Håversen, Solbygg, FK
Assistentdommer 2: Trond Kristiansen, Vigør, FK
Dommerveileder: Geir Røstad, Birkenes IL

Fløy – Vard Haugesund 
Sted: Flekkerøy kunstgress Colorlinebanen
Dommer: Marius Lien, Otra IL
Assistentdommer 1: Sten Kristian Mydland, Giv Akt, IL
Assistentdommer 2: Ingvald Langemyr, Otra IL

Fyllingsdalen – Egersunds
Sted: Varden Amfi
Dommer: Svein Tore Sinnes, Flekkefjord FK
Assistentdommer 1: Håkon Kristiansen, Gneist, IL
Dommerveileder: Egil Flo, Ny-Krohnborg IL

Søndag 19. april 2015 kl. 16:00
Fana – Vindbjart

Sted: Nesttun Kunstgress 1
Assistentdommer 1: Bjørn-Ketil Olsen, Hovding, TIL
Assistentdommer 2: Ruben Haugland, Tertnes Fotball Herrer
Dommerveileder: Birger Vik, Kalandseid IL

Mandag 20. april 2015 kl. 13:30
Odd 2 – Sola

Sted: Skagerak Arena
Dommer: Rune Nilsen, Nanset IF
Assistentdommer 1: Terje Rønning, Urædd FK
Assistentdommer 2: Ridha B. M. Hnana, Eidanger IL

 

Chapter 4. Avd. 4

Lørdag 18. april 2015 kl. 14:00
Stjørdals-Blink – Førde

Sted: Nye Blinkbanen
Dommer: Robert Eggen, IL Trønder-Lyn – Fotball
Assistentdommer 1: Elias Havenvid, Kolstad Fotball
Assistentdommer 2: Sondre Dahle, Heimdal Fotballklubb
Dommerveileder: Terje Rennemo, Verdal IL

Rødde – HamKam
Sted: Heimdal kunstgress
Dommer: Thomas Solum Lystad, Kolstad Fotball
Assistentdommer 1: Jørgen Rønning Valstadsve, Fram, IL
Assistentdommer 2: Mathias Støfringshaug, Verdal IL
Dommerveileder: Frode Kvam, Strindheim IL

Lørdag 18. april 2015 kl. 16:00
Træff – Kongsvinger

Sted: Reknesbanen
Dommer: Mathias Smehus Kringstad, Valder IL – Fotball
Assistentdommer 1: Hans Georg Snekvik, Bøfjord IL
Assistentdommer 2: Ola Magne Nordvik, Søya, IL

Elverum – Strindheim TF
Sted: Elverum Stadion
Dommer: Ole-Alexander Ekeli Valen, Kråkerøy IL
Assistentdommer 1: Kim Larsen Bjeglerud, Skreia IL
Assistentdommer 2: Yahya Swajet, Kjellmyra IL

Søndag 19. april 2015 kl. 13:00
Florø – Nardo

Sted: Florø stadion
Dommer: Sivert Ø. Amland, Kringlebotn IL
Assistentdommer 1: Vegard Yndestad, Eikefjord IL
Assistentdommer 2: Andreas Sandal, Haugen IL
Dommerveileder: Robert Endestad, Tempo FK

Mandag 20. april 2015 kl. 17:00
Brumunddal – Molde 2

Sted: SH-banen, Kunstgress
Dommer: Knut Ivar Strømstad, Rommen SK
Assistentdommer 1: Christian Falbach, Gjøvik-Lyn, FK
Assistentdommer 2: Kim Larsen Bjeglerud, Skreia IL

Mandag 20. april 2015 kl. 18:00
Byåsen TF – Aalesund 2

Sted: Byåsen Arena
Dommer: Kent Ove Hammer, Kolstad Fotball
Assistentdommer 1: Eirik Nordgård Strupstad, Charlottenlund Sportsklubb
Assistentdommer 2: Odd-Einar Nervik, Flatås IL
Dommerveileder: Kjell Alseth, Stjørdals-Blink Fotball