Gull og sølv er allerede fordelt til LSK og Klepp, og Grand Bodø rykker ned. Bronseplassen er det fortsatt kamp om, og Lyn har en teoretisk sjanse til å slippe kvalifiseringsspill. Her er dommerne til lørdagens toppseriekamper.

Klepp – Avaldsnes
Klepp stadion 27.10.2018 13:00
Dommer: Marte Sørø (Molde FK)
Ass.dommer 1: Amir Mohammed Ajjour (Fotballklubben Vidar )
Ass.dommer 2: Shpetim Vrenezi (Hana IL)
4. dommer: Anders Løge (Forus og Gausel Idrettslag)
Dommerveileder: Tore Kristian Nybø (Vaulen IL- fotball)

Vålerenga – Arna-Bjørnar
Intility Arena 27.10.2018 13:00
Dommer: Ingvild Langnes Aarland (Malmefjorden IL)
Ass.dommer 1: Mari Ballangrud (Lunner Fotballklubb)
Ass.dommer 2: Jennifer Wie Andersen (Lambertseter IF)
4. dommer: Stian Jensen (Driv Idrettslag – Fotball )
Dommerveileder: Bente Ovedie Skogvang (Elverum Fotball)

Sandviken – LSK
Stemmemyren kunstgress 27.10.2018 13:00
Dommer: Henrikke Holm Nervik (Trygg/Lade, SK)
Ass.dommer 1: Håkon Husebø Kristiansen (Gneist, IL)
Ass.dommer 2: Trygve Føreland Pedersen (Kalandseid IL)
4. dommer: Martin Davitian (Nymark IL)
Dommerveileder: Terje Berentsen (Lyngbø SK)

Røa – Trondheims-Ørn
Røa kunstgress 27.10.2018 13:00
Dommer: Emilie Rodahl Dokset (Bækkelagets SK)
Ass.dommer 1: Henrik Skjevestad (Ready)
Ass.dommer 2: Andre Jullum Fernandes (Bærums Verk Hauger Idrettsforening )
4. dommer: Maliha Ahmady (Mjøndalen IF)
Dommerveileder: Nina Hedlund (Korsvoll IL)

Grand Bodø – Lyn
Nordlandshallen 27.10.2018 13:00
Dommer: Sarah Fatemeh Zangeneh (Nordstrand IF)
Ass.dommer 1: Mathea Havig (Innstranda IL)
Ass.dommer 2: Ingrid Elise Nilsen Aasberg (Brønnøysund IL)
4. dommer: Andre Hjørnevik (Hunstad FK – Fotball)
Dommerveileder: Runar Næss Eide (Bodø/Glimt, FK)

Stabæk – Kolbotn
Nadderud stadion 27.10.2018 13:00
Dommer: Malin Frantzen Øiseth (Fet)
Ass.dommer 1: Silje Elisabeth Thoresen (Bækkelagets SK)
Ass.dommer 2: Niloo Kafili (Oppsal IF Fotball)
4. dommer: Morten Andersen-Gott (Øvrevoll Hosle IL)
Dommerveileder: Jane Therese Sæves Myran (Korsgård IF)

Tabellen

Lag S P
1 LSK Kvinner 20 57
2 Klepp 20 44
3 Arna-Bjørnar 20 37
4 Sandviken 20 35
5 Kolbotn 20 33
6 Vålerenga 20 32
* Røa Fotball Elite 20 28
8 Stabæk 20 23
9 Avaldsnes 20 18
10 Trondheims-Ørn 20 17
11 Lyn 20 12
12 Grand Bodø 20 4