Disse dømmer OBOS i runde 19

0
329
Steinar Hauge

Som vanlig er det mange spennende kamper å dømme når det går full OBOS-runde. Først ut er Steinar Hauge med Notodden mot Ullensaker/Kisa.

Her er dommerne som skal i aksjon søndag og tirsdag:

Notodden – Ullensaker/Kisa
Idrettsparken KG Notodden 12.08.2018 15:00
Dommer: Steinar Hauge (Bjarg, IL)
Ass.dommer 1: Thomas Skaiaa (Sprint-Jeløy, SK)
Ass.dommer 2: Kristian Solvang Johannessen (Falk, SK)
4. dommer: Harald Magnus Børresen (Helgerød IL)
Dommerveileder: Tore Aaland (Seljord IL)

Åsane – Viking
Myrdal stadion 12.08.2018 18:00
Dommer: Christian Moen (Løvenstad)
Ass.dommer 1: Rune Kjørstad (Skrim, IL)
Ass.dommer 2: Ole Johnny Løfald (Rindal IL)
4. dommer: Andre Arnholt (Østsiden Askøy FK)
Dommerveileder: Petter Kristiansen Toppe (Bergen Nord, FK – Fotball)
Fadder: Hans Lokøy (Arna-Bjørnar Allianse Idrettslag)

Florø – Aalesund
Florø stadion 12.08.2018 18:00
Dommer: Marius Hansen Grøtta (Malmefjorden IL)
Ass.dommer 1: Ole Andreas Skogsrud Haukåsen (Ridabu IL)
Ass.dommer 2: Lasse Johannes Skogstad Patrikainen (Askøy FK)
4. dommer: Asbjørn Kjetil Grinde Håre (Fjøra FK)
Dommerveileder: Odd Jarle Larsen (Fløy – Flekkerøy)
Fadder: Torstein Egil Kvam (IL Jotun)

Sandnes Ulf – Mjøndalen
Sandnes stadion 12.08.2018 18:00
Dommer: Marius Lien (Otra IL)
Ass.dommer 1: Imran Tariq (Furuset Fotball IF)
Ass.dommer 2: Philip Askjer (Eik IF Tønsberg)
4. dommer: Aleksander Skjold Vermundsen (Kopervik IL)
Dommerveileder: Arve Fløysvik (Djerv 1919, SK)
Fadder: Trond Henry Tengesdal (Egersunds Idrettssklubb)

Nest-Sotra – Jerv
Ågotnes gress 12.08.2018 18:00
Dommer: Bjørn Hansen (Kolbotn IL)
Ass.dommer 1: Tom Kenneth Sandvold (Hauerseter)
Ass.dommer 2: Alf Olav Myklebust Rossland (Åkra IL – Fotball)
4. dommer: Anders Bjerk Hansen (Bjarg, IL)
Dommerveileder: Terje Berentsen (Lyngbø SK)
Fadder: Tore Christian Albrechtsen Gjelsvik (Askøy FK)

HamKam – Kongsvinger
Briskeby 12.08.2018 18:00
Dommer: Jan Morten Tennøy (Nore Neset IL)
Ass.dommer 1: Tom Egil Olsen (Tverrelvdalen IL)
Ass.dommer 2: Frank Salbu Brandt Henneman (Bjarg, IL)
4. dommer: Johan William Grundt (Eidskog Fotball)
Dommerveileder: Svein Haugom (Ottestad IL)

Levanger – Tromsdalen
TOBB ARENA Levanger 12.08.2018 20:00
Dommer: Daniel Higraff (Brodd Fotballklubb Stavanger)
Ass.dommer 1: Magnus Tranholt (Haslum IL)
Ass.dommer 2: Erland Hareland (Lesja IL)
4. dommer: Oliver Barsøe (Namsos IL)
Dommerveileder: Arild Sundet (Astor Fotballklubb)
Fadder: Tormod Larsen (Ranheim IL – Fotball Topp)

Strømmen – Sogndal
Strømmen stadion kg 14.08.2018 19:00
Dommer: Mohammad Usman Aslam (Lier IL)
Ass.dommer 1: Jørgen Rønning Valstadsve (IL Fram)
Ass.dommer 2: Atle Larsen (Brodd Fotballklubb Stavanger)
4. dommer: Henrik Andreas Grenå Pettersen (Gresvik IF)
Dommerveileder: Morten Høgberg (Manglerud Star Fotball,IL)
Fadder: Morten Engebretsen (Sørumsand)