Disse dømmer torsdagens Europaliga

0
189

Det er klart for første kamp i åttendelsfinalen i Europaligaen, og her er dommerteamene som skal lede kampene:

TORSDAG 7. MARS

18:55
Eintracht Frankfurt (GER) – FC Internazionale Milano (ITA)
Referee: William Collum (SCO)
Assistant Referee 1: David McGeachie (SCO)
Assistant Referee 2: Francis Connor (SCO)
Fourth Official: Graeme Stewart (SCO)
Additional Assistant Referee 1: Andrew Dallas (SCO)
Additional Assistant Referee 2: Nicolas Walsh (SCO)
UEFA Referee Observer: Manuel Díaz Vega (ESP)
UEFA Delegate: Aristídis Stavrópoulos (GRE)

18:55
GNK Dinamo (CRO) – SL Benfica (POR)
Referee: Michael Oliver (ENG)
Assistant Referee 1: Stuart Burt (ENG)
Assistant Referee 2: Simon Bennett (ENG)
Fourth Official: Ian Hussin (ENG)
Additional Assistant Referee 1: Christopher Kavanagh (ENG)
Additional Assistant Referee 2: Andre Marriner (ENG)
UEFA Referee Observer: Darko Čeferin (SVN)
UEFA Delegate: Dennis Cruise (IRL)

18:55
Sevilla FC (ESP) – SK Slavia Praha (CZE)
Referee: Ruddy Buquet (FRA)
Assistant Referee 1: Guillaume Debart (FRA)
Assistant Referee 2: Julien Pacelli (FRA)
Fourth Official: Cyril Gringore (FRA)
Additional Assistant Referee 1: Amaury Delerue (FRA)
Additional Assistant Referee 2: François Letexier (FRA)
UEFA Referee Observer: Francesco Bianchi (SUI)
UEFA Delegate: Siarhiej Iĺič (BLR)

18:55
Stade Rennais FC (FRA) – Arsenal FC (ENG)
Referee: Ivan Kružliak (SVK)
Assistant Referee 1: Tomáš Somoláni (SVK)
Assistant Referee 2: Branislav Hancko (SVK)
Fourth Official: Ján Pozor (SVK)
Additional Assistant Referee 1: Peter Kráľovič (SVK)
Additional Assistant Referee 2: Filip Glova (SVK)
UEFA Referee Observer: Alfredo Trentalange (ITA)
UEFA Delegate: Ronald Zimmermann (GER)

18:55
FC Zenit (RUS) – Villarreal CF (ESP)
Referee: Gianluca Rocchi (ITA)
Assistant Referee 1: Filippo Meli (ITA)
Assistant Referee 2: Matteo Passeri (ITA)
Fourth Official: Giorgio Peretti (ITA)
Additional Assistant Referee 1: Paolo Valeri (ITA)
Additional Assistant Referee 2: Maurizio Mariani (ITA)
UEFA Referee Observer: Karen Nalbandyan (ARM)
UEFA Delegate: Kuanysh Kanapyanov (KAZ)

21:00
Chelsea FC (ENG) – FC Dynamo Kyiv (UKR)
Referee: Slavko Vinčič (SVN)
Assistant Referee 1: Tomaž Klančnik (SVN)
Assistant Referee 2: Andraž Kovačič (SVN)
Fourth Official: Grega Kordež (SVN)
Additional Assistant Referee 1: Rade Obrenovič (SVN)
Additional Assistant Referee 2: Nejc Kajtazovič (SVN)
UEFA Referee Observer: Sándor Piller (HUN)
UEFA Delegate: Danilo Filacchione (ITA)

21:00 CET
SSC Napoli (ITA) – FC Red Bull Salzburg (AUT)
Referee: Aliaksiej Kuĺbakoŭ (BLR)
Assistant Referee 1: Dzmitryj Žuk (BLR)
Assistant Referee 2: Alieh Maslianka (BLR)
Fourth Official: Juryj Chomčanka (BLR)
Additional Assistant Referee 1: Dzianis Ščarbakoŭ (BLR)
Additional Assistant Referee 2: Dzmitryj Dzmitryjeŭ (BLR)
UEFA Referee Observer: Guy Goethals (BEL)
UEFA Delegate: Mark Evans (WAL)

21:00
Valencia CF (ESP) – FC Krasnodar (RUS)
Referee: Orel Grinfeld (ISR)
Assistant Referee 1: Dvir Shimon (ISR)
Assistant Referee 2: Roi Hassan (ISR)
Fourth Official: Idan Yarkoni (ISR)
Additional Assistant Referee 1: Erez Papir (ISR)
Additional Assistant Referee 2: Ziv Adler (ISR)
UEFA Referee Observer: Stávros Tritsónis (GRE)
UEFA Delegate: Wolfgang Thierrichter (AUT)