Returoppgjørene i Europaligaens åttendelsfinaler

0
130
Anthony Taylor

Det spisser seg til i Europaligaen, og torsdag avgjøres det hvem som går videre til kvartfinalene. Her er dommerteamene som skal i aksjon:

Dag Steinar Vestlund drar til Italia som UEFA-delegat i kampen mellom Inter Milano og Eintracht Frankfurt.

1) De tre første kampene har kampstart klokken 18:55

FC Dynamo Kyiv (UKR) – Chelsea FC (ENG)
Referee: Tobias Stieler (GER)
Assistant Referee 1: Mike Pickel (GER)
Assistant Referee 2: Christian Gittelmann (GER)
Fourth Official: Jan Seidel (GER)
Additional Assistant Referee 1: Marco Fritz (GER)
Additional Assistant Referee 2: Harm Osmers (GER)
UEFA Referee Observer: Alain Hamer (LUX)
UEFA Delegate: Alfred Ludwig (AUT)

FC Red Bull Salzburg (AUT) – SSC Napoli (ITA)
Referee: Carlos del Cerro Grande (ESP)
Assistant Referee 1: Juan Carlos Yuste Jiménez (ESP)
Assistant Referee 2: Roberto Alonso Fernández (ESP)
Fourth Official: Diego Barbero Sevilla (ESP)
Additional Assistant Referee 1: Juan Martínez Munuera (ESP)
Additional Assistant Referee 2: Ricardo de Burgos Bengoetxea (ESP)
UEFA Referee Observer: Herbert Fandel (GER)
UEFA Delegate: Márton Esterházy (HUN)

FC Krasnodar (RUS) – Valencia CF (ESP)
Referee: Anthony Taylor (ENG)
Assistant Referee 1: Gary Beswick (ENG)
Assistant Referee 2: Adam Nunn (ENG)
Fourth Official: Lee Betts (ENG)
Additional Assistant Referee 1: Stuart Attwell (ENG)
Additional Assistant Referee 2: Martin Atkinson (ENG)
UEFA Referee Observer: Robert Sedlacek (AUT)
UEFA Delegate: Tugomir Frajman (SVN)

2) Følgende kamper har kampstart klokken 21:00

FC Internazionale Milano (ITA) – Eintracht Frankfurt (GER)
Referee: Ovidiu Alin Hațegan (ROU)
Assistant Referee 1: Octavian Șovre (ROU)
Assistant Referee 2: Sebastian Eugen Gheorghe (ROU)
Fourth Official: Radu Adrian Ștefan Ghinguleac (ROU)
Additional Assistant Referee 1: Radu Marian Petrescu (ROU)
Additional Assistant Referee 2: Sebastian Constantin Colțescu (ROU)
UEFA Referee Observer: Juan Antonio Fernández Marín (ESP)
UEFA Delegate: Dag Steinar Vestlund (NOR)

SL Benfica (POR) – GNK Dinamo (CRO)
Referee: Deniz Aytekin (GER)
Assistant Referee 1: Eduard Beitinger (GER)
Assistant Referee 2: Rafael Foltyn (GER)
Fourth Official: Markus Häcker (GER)
Additional Assistant Referee 1: Christian Dingert (GER)
Additional Assistant Referee 2: Benjamin Cortus (GER)
UEFA Referee Observer: Vladimir Antonov (MDA)
UEFA Delegate: Francesca Sanzone (ITA)

SK Slavia Praha (CZE) – Sevilla FC (ESP)
Referee: Aliaksiej Kuĺbakoŭ (BLR)
Assistant Referee 1: Dzmitryj Žuk (BLR)
Assistant Referee 2: Alieh Maslianka (BLR)
Fourth Official: Juryj Chomčanka (BLR)
Additional Assistant Referee 1: Dzianis Ščarbakoŭ (BLR)
Additional Assistant Referee 2: Dzmitryj Dzmitryjeŭ (BLR)
UEFA Referee Observer: Levan Paniashvili (GEO)
UEFA Delegate: Charles Schaack (LUX)

Arsenal FC (ENG) – Stade Rennais FC (FRA)
Referee: Andris Treimanis (LVA)
Assistant Referee 1: Haralds Gudermanis (LVA)
Assistant Referee 2: Aleksejs Spasjonņikovs (LVA)
Fourth Official: Raimonds Tatriks (LVA)
Additional Assistant Referee 1: Aleksandrs Golubevs (LVA)
Additional Assistant Referee 2: Edgars Maļcevs (LVA)
UEFA Referee Observer: Kóstas Kapitanís (CYP)
UEFA Delegate: Pavel Kolev (BUL)

Villarreal CF (ESP) – FC Zenit (RUS)
Referee: Artur Manuel Ribeiro Soares Dias (POR)
Assistant Referee 1: Rui Licínio Barbosa Tavares (POR)
Assistant Referee 2: Paulo Alexandre dos Santos Soares (POR)
Fourth Official: Bruno Miguel de Campos Rodrigues (POR)
Additional Assistant Referee 1: Tiago Bruno Lopes Martins (POR)
Additional Assistant Referee 2: João Pedro da Silva Pinheiro (POR)
UEFA Referee Observer: Leslie Irvine (NIR)
UEFA Delegate: Rotem Kamer (ISR)

SHARE
Previous articleHer er framtidens dommere i NFF Agder