Dommerne i dagens CL-kamper

0
119
Foto: Christopher Johnson

Cüneyt Çakır er en populær dommer fra Tyrkia. I dag dømmer han CSKA Moskva mot Roma, i en gruppe som er helt åpen. Med seier vil CSKA gå forbi italienerne.

Foto: Christopher Johnson

Her er dommeroppsettet for dagens kamper:

Group G
7 November 2018, 18:55 CET – Moscow (Stadion «Luzhniki»)
PFC CSKA Moskva (RUS) – AS Roma (ITA)
Referee: Cüneyt Çakır (TUR)
Assistant Referee 1: Bahattin Duran (TUR)
Assistant Referee 2: Tarık Ongun (TUR)
Fourth Official: Mustafa Emre Eyisoy (TUR)
Additional Assistant Referee 1: Hüseyin Göçek (TUR)
Additional Assistant Referee 2: Barış Şimşek (TUR)
UEFA Referee Observer: Emil Božinovski (MKD)
UEFA Delegate: Tammo Beishuizen (NED)

Group H
7 November 2018, 18:55 CET – València (Mestalla, Camp del València)
Valencia CF (ESP) – BSC Young Boys (SUI)
Referee: István Kovács (ROU)
Assistant Referee 1: Vasile Florin Marinescu (ROU)
Assistant Referee 2: Mihai Ovidiu Artene (ROU)
Fourth Official: Alexandru Cerei (ROU)
Additional Assistant Referee 1: Ionuț Marius Avram (ROU)
Additional Assistant Referee 2: Horațiu Mircea Feșnic (ROU)
UEFA Referee Observer: Haim Jakov (ISR)
UEFA Delegate: Myrsíni Psaropoúlou (GRE)

Group E
7 November 2018, 21:00 CET – Munich (Allianz Arena)
FC Bayern München (GER) – AEK Athens FC (GRE)
Referee: Matej Jug (SVN)
Assistant Referee 1: Matej Žunič (SVN)
Assistant Referee 2: Manuel Vidali (SVN)
Fourth Official: Tomislav Pospeh (SVN)
Additional Assistant Referee 1: Slavko Vinčič (SVN)
Additional Assistant Referee 2: Nejc Kajtazovič (SVN)
UEFA Referee Observer: Tomasz Mikulski (POL)
UEFA Delegate: Michael Appleby (ENG)

Group E
7 November 2018, 21:00 CET – Lisbon (Estádio do SL Benfica)
SL Benfica (POR) – AFC Ajax (NED)
Referee: Gianluca Rocchi (ITA)
Assistant Referee 1: Elenito Giovanni Di Liberatore (ITA)
Assistant Referee 2: Matteo Passeri (ITA)
Fourth Official: Stefano Alassio (ITA)
Additional Assistant Referee 1: Luca Banti (ITA)
Additional Assistant Referee 2: Marco Di Bello (ITA)
UEFA Referee Observer: Uno Tutk (EST)
UEFA Delegate: Crawford Wilson (NIR)

Group F
7 November 2018, 21:00 CET – Décines-Charpieu (Groupama Stadium)
Olympique Lyonnais (FRA) – TSG 1899 Hoffenheim (GER)
Referee: Danny Makkelie (NED)
Assistant Referee 1: Mario Diks (NED)
Assistant Referee 2: Hessel Steegstra (NED)
Fourth Official: Joost van Zuilen (NED)
Additional Assistant Referee 1: Kevin Blom (NED)
Additional Assistant Referee 2: Allard Lindhout (NED)
UEFA Referee Observer: Manuel Díaz Vega (ESP)
UEFA Delegate: Christian Kofoed (DEN)

Group F
7 November 2018, 21:00 CET – Manchester (Etihad Stadium)
Manchester City FC (ENG) – FC Shakhtar Donetsk (UKR)
Referee: Viktor Kassai (HUN)
Assistant Referee 1: György Ring (HUN)
Assistant Referee 2: Vencel Tóth (HUN)
Fourth Official: Péter Berettyán (HUN)
Additional Assistant Referee 1: Tamás Bognár (HUN)
Additional Assistant Referee 2: Sándor Andó-Szabó (HUN)
UEFA Referee Observer: Ilkka Koho (FIN)
UEFA Delegate: Geir Þorsteinsson (ISL)

Group G
7 November 2018, 21:00 CET – Plzeň (Doosan Arena)
FC Viktoria Plzeň (CZE) – Real Madrid CF (ESP)
Referee: Deniz Aytekin (GER)
Assistant Referee 1: Eduard Beitinger (GER)
Assistant Referee 2: Rafael Foltyn (GER)
Fourth Official: Marco Achmüller (GER)
Additional Assistant Referee 1: Daniel Siebert (GER)
Additional Assistant Referee 2: Sascha Stegemann (GER)
UEFA Referee Observer: Luciano Luci (ITA)
UEFA Delegate: David Findlay (SCO)

Group H
7 November 2018, 21:00 CET – Turin (Juventus Stadium)
Juventus FC (ITA) – Manchester United FC (ENG)
Referee: Ovidiu Alin Hațegan (ROU)
Assistant Referee 1: Octavian Șovre (ROU)
Assistant Referee 2: Sebastian Eugen Gheorghe (ROU)
Fourth Official: Radu Adrian Ștefan Ghinguleac (ROU)
Additional Assistant Referee 1: Radu Marian Petrescu (ROU)
Additional Assistant Referee 2: Sebastian Constantin Colțescu (ROU)
UEFA Referee Observer: Jørn West Larsen (DEN)
UEFA Delegate: Radenko Mijatovič (SVN)