Heller ikke i fredagens kampoppsett finner vi norske dommere, men det er flere kamper å ta av. Lørdag spille ni nye kamper, og dommerne til disse kampene offentliggjøres onsdag.

William Collum (foto: ailura) skal til vært naboland Danmark for å dømme deres oppgjør mot Albania. Danmark ligger på andreplass i sin avdeling, tre poeng foran nettopp Albania som har en kamp mindre spilt.

Norge er representert under kampen i Tyskland, hvor Karl Espen Eriksen et UEFA-delegat.

Her er dommeroppsettet for EM-kvalifiseringskampene som spilles fredag 4. september:

18:00

Georgia – Skottland
Referee: Ovidie Haţegan (ROU)
Assistant referees: Octavian Șovre (ROU) and Sebastian Gheorghe (ROU)
Fourth official: Radu Ghinguleac (ROU)
Additional assistant referees: Alexandru Tudor (ROU) and Sebastian Colţescu (ROU)

20:45

Serbia – Armenia
Referee: Miroslav Zelinka (CZE)
Assistant referees: Ondřej Pelikán (CZE) and Jan Paták (CZE)
Fourth official: Ivo Nadvornik (CZE)
Additional assistant referees: Petr Ardeleanu (CZE) and Jan Jilek (CZE)

Færøyene – Nord-Irland
Referee: Felix Zwayer (GER)
Assistant referees: Thorsten Schiffner (GER) and Marco Achmüller (GER)
Fourth official: Jan Seidel (GER)
Additional assistant referees: Tobias Stieler (GER) and Sascha Stegemann (GER)

Danmark – Albania
Referer: William Collum (SCO)
Assistant referees: Damien MacGraith (IRL) and Francis Connor (SCO)
Fourth official: Alastair Mather (SCO)
Additional assistant referees: Bobby Madden (SCO) and John Beaton (SCO)

Tyskland – Polen
Referee: Nicola Rizzoli (ITA)
Assistant referees: Elenito Di Liberatore (ITA) and Mauro Tonolini (ITA)
Fourth official: Gianluca Cariolato (ITA)
Additional assistant referees: Luca Banti (ITA) and Antonio Damato (ITA)

Hellas – Finland
Referee: Serhiy Boiko (UKR)
Assistant referees: Oleksandr Korniyko (UKR) and Natalia Rachynska (UKR)
Fourth official: Serhiy Bekker (UKR)
Additional assistant referees: Anatolii Zhabchenko (UKR) and Sergiy Berezka (UKR)

Ungarn – Romania
Referee: Felix Brych (GER)
Assistant referees: Mark Borsch (GER) and Stefan Lupp (GER)
Fourth official: Rafael Foltyn (GER)
Additional assistant referees: Bastian Dankert (GER) and Marco Fritz (GER)

Gibaltar – Irland
Referee: Marijo Strahonja (CRO)
Assistant referees: Ivica Modrić (CRO) and Dario Vrabec (CRO)
Fourth official: Hrvoje Radić (CRO)
Additional assistant referees: Fran Jović (CRO) and Mario Zebec (CRO)