Dommeroppsett for Toppserien i påsken

0
408

Ingvild Langnes Aarland dømmer kveldens toppserieoppgjør mellom Lyn og LSK. Dette er en kamp som tilhører spilledag 12.

Framskutt kamp runde 12

17.04  Lyn – LSK Kvinner kl. 18 00
Dommer: Ingvild Langnes Aarland (Malmefjorden IL)
Ass.dommer 1: Silje Elisabeth Thoresen (Bækkelagets SK)
Ass.dommer 2: Sonia Skjold-khan (Nordstrand IF)
4. dommer: Maliha Ahmady (Mjøndalen IF)
Dommerveileder: Morten Ferenc Lukacs (Fagerborg BK)

Runde 4

22.04. Avaldsnes – Vålerenga kl. 14.00
Dommer: Emilie Rodahl Dokset( Bækkelagets SK)
Ass.dommer 1: Olof Mattias Säfvestad (Lye IL)
Ass.dommer 2: Even Johansen (Stegaberg IL)
4. dommer: Bjørnar Kristoffersen Knudsen (Ferkingstad IL)
Dommerveileder: Vibeke Larsen (Tromsø IL)

22.04. Stabæk – Trondheims-Ørn kl. 15.00
Dommer: Veronica Fjeldvær (Stadsbygd IL)
Ass.dommer 1: Torje Andreassen (Bossekop UL)
Ass.dommer 2: Jennifer Wie Andersen (Lambertseter IF)
4. dommer: Agron Trena (Langhus IL Fotball)
Dommerveileder: Cathrine Eide (Drafn, SBK)

22.04  Arna-Bjørnar – Klepp kl. 15.00
Dommer: Karoline Jensen (Furuflaten Idrettslag)
Ass.dommer 1: Christoffer Tveit (Bergen Nord, FK – Fotball)
Ass.dommer 2: Albert Haugland Kristiansen (Os TF)
4. dommer: Øyvind Nesdal Birkeland (Baune, SK)
Dommerveileder: Terje Berentsen (Lyngbø SK)

22.04  Røa – Lyn kl. 15.00
Dommer: Malin Øiseth (Fet)
Ass.dommer 1: Linda Andresen (Hauerseter)
Ass.dommer 2: Alexander Sæthern (Nesøya IL)
4. dommer: Martin Myrnes Bolstad (Bækkelagets SK)
Dommerveileder: Bernt Håvard Bruheim (Sprint-Jeløy, SK)

22.04  Fart – LSK Kvinner kl. 15.00
Dommer: Henrikke Nervik (Trygg/Lade, SK)
Ass.dommer 1: Hanne Myhr (Vallset IL)
Ass.dommer 2: Nora Rognstad (Vallset IL)
4. dommer: Herman Bostad (FK Gjøvik-Lyn)
Dommerveileder: Jan Petter Randen (Hof IL)

22.04 Kolbotn – Sandviken kl. 15.00
Dommer: Marit B. Folstad (Buvik IL – Fotball)
Ass.dommer 1: Kjetil Bakken Moen (Lyn Fotball)
Ass.dommer 2: Ane Victoria Martinsen Kilskar (Langhus IL Fotball)
4. dommer: Marit Skurdal (Oppsal IF Fotball)
Dommerveileder: Nina Hedlund (Korsvoll IL)