Dommerteam fra Romania dømmer på Ullevål

0
271

István Kovács fra Romania skal dømme Norge mot Kypros i første kamp i Nations League torsdag kveld. Her er dommerne til alle torsdagens kamper:

League A – Group 1
6 September 2018, 20:45 CET – München (Allianz Arena)
Germany – France
Referee: Daniele Orsato (ITA)
Assistant Referee 1: Lorenzo Manganelli (ITA)
Assistant Referee 2: Fabiano Preti (ITA)
Additional Assistant Referee 1: Marco Guida (ITA)
Additional Assistant Referee 2: Daniele Doveri (ITA)
Fourth Official: Matteo Passeri (ITA)
UEFA Referee Observer: William Young (SCO)
UEFA Delegate: Mark Blackbourne (ENG)

League B – Group 1
6 September 2018, 20:45 CET – Uherske Hradiste (City Stadium)
Czech Republic – Ukraine
Referee: Anthony Taylor (ENG)
Assistant Referee 1: Gary Beswick (ENG)
Assistant Referee 2: Adam Nunn (ENG)
Additional Assistant Referee 1: Paul Tierney (ENG)
Additional Assistant Referee 2: Andre Marriner (ENG)
Fourth Official: Lee Betts (ENG)
UEFA Referee Observer: Peter Fröjdfeldt (SWE)
UEFA Delegate: Nebojša Ivković (SRB)

League B – Group 4
6 September 2018, 20:45 CET – Cardiff (Cardiff City Stadium)
Wales – Republic of Ireland
Referee: Clément Turpin (FRA)
Assistant Referee 1: Nicolas Danos (FRA)
Assistant Referee 2: Cyril Gringore (FRA)
Additional Assistant Referee 1: Ruddy Buquet (FRA)
Additional Assistant Referee 2: Nicolas Rainville (FRA)
Fourth Official: Hicham Zakrani (FRA)
UEFA Referee Observer: Hans Reijgwart (NED)
UEFA Delegate: Charles Schaack (LUX)

League C – Group 3
6 September 2018, 20:45 CET –  Ljubljana (Stadion Stožice)
Slovenia – Bulgaria
Referee: Davide Massa (ITA)
Assistant Referee 1: Filippo Meli (ITA)
Assistant Referee 2: Alberto Tegoni (ITA)
Additional Assistant Referee 1: Paolo Valeri (ITA)
Additional Assistant Referee 2:  Michael Fabbri (ITA)
Fourth Official: Alessandro Costanzo (ITA)
UEFA Referee Observer: Emil Božinovski (MKD)
UEFA Delegate: Jim Stjerne Hansen (DEN)

League C – Group 3
6 September 2018, 20:45 CET – Oslo (Ullevaal Stadion)
Norway – Cyprus
Referee: István Kovács (ROU)
Assistant Referee 1: Vasile Florin Marinescu (ROU)
Assistant Referee 2: Ovidiu Artene (ROU)
Additional Assistant Referee 1: Marius Avram (ROU)
Additional Assistant Referee 2: Horatiu Fesnic (ROU)
Fourth Official: Alexandru Cerei (ROU)
UEFA Referee Observer: Uno Tutk (EST)
UEFA Delegate: Ariel Kenneth Scheimann (ISR)

League D – Group 1
6 September 2018, 16:00 CET – Astana (Astana Arena)
Kazakhstan – Georgia
Referee: Halil Umut Meler (TUR)
Assistant Referee 1: Mustafa Emre Eyisoy (TUR)
Assistant Referee 2: Cevdet Komurcuoglu (TUR)
Additional Assistant Referee 1: Barış Şimşek (TUR)
Additional Assistant Referee 2: Ümit Öztürk (TUR)
Fourth Official: Ceyhun Sesigüzel (TUR)
UEFA Referee Observer: Patrick Kelly (IRL)
UEFA Delegate: Aristídis Stavrópoulos (GRE)

League D – Group 4
6 September 2018, 18:00 CET – Yerevan (Vazgen Sargsyan anvan Hanrapetakan Marzadasht)
Armenia – Liechtenstein
Referee: Enea Jorgji (ALB)
Assistant Referee 1: Ridiger Çokaj (ALB)
Assistant Referee 2: Ermal Barushi (ALB)
Additional Assistant Referee 1: Juxhin Xhaja (ALB)
Additional Assistant Referee 2: Kridens Meta (ALB)
Fourth Official: Denis Rexha (ALB)
UEFA Referee Observer: Alieh Čykun (BLR)
UEFA Delegate: Mikael Salzer (SWE)

League D – Group 1
6 September 2018, 20:45 CET – Riga (Daugava)
Latvia – Andorra
Referee: Keith Kennedy (NIR)
Assistant Referee 1: Paul Robinson (NIR)
Assistant Referee 2: Stephen Donaldson (NIR)
Additional Assistant Referee 1: Ian McNabb (NIR)
Additional Assistant Referee 2: Tim Marshall (NIR)
Fourth Official: Stephen Bell (NIR)
UEFA Referee Observer: Kristinn Jakobsson (ISL)
UEFA Delegate: Eamon Naughton (IRL)

League D – Group 4
6 September 2018, 20:45 CET – Gibraltar (Victoria Stadium)
Gibraltar – FYR Macedonia
Referee: Jens Maae (DEN)
Assistant Referee 1: Lars Hummelgaard (DEN)
Assistant Referee 2: Jesper Dahl (DEN)
Additional Assistant Referee 1: Jørgen Burchardt (DEN)
Additional Assistant Referee 2: Morten Krogh (DEN)
Fourth Official: Niels Hoeg (DEN)
UEFA Referee Observer: Thomas Einwaller (AUT)
UEFA Delegate: Emil Ubias (CZE)