Dommerteamene i EM-kvalifiseringen torsdag

0
334

EM-kvalifisering starter opp i morgen, og her er dommerne som skal i aksjon.

Vladislav Bezborodov fra Russland (bildet) dømmer Slovakia mot Ungarn.

Kilde: http://law5-theref.blogspot.com/

Group C
21 March 2019, 20:45 CET – Rotterdam (Stadion Feijenoord)
NETHERLANDS – BELARUS
Referee: Davide Massa (ITA)
Assistant Referee 1: Filippo Meli (ITA)
Assistant Referee 2: Alessandro Costanzo (ITA)
Fourth Official: Daniele Doveri (ITA)
UEFA Referee Observer: Stefan Messner (AUT)
UEFA Delegate: José Guilherme Aguiar (POR)

Group C
21 March 2019, 20:45 CET – Belfast (Windsor Park)
NORTHERN IRELAND – ESTONIA
Referee: Ivan Bebek (CRO)
Assistant Referee 1: Goran Pataki (CRO)
Assistant Referee 2: Bojan Zobenica (CRO)
Fourth Official: Igor Pajač (CRO)
UEFA Referee Observer: Stefano Podeschi (SMR)
UEFA Delegate: Alin Cioban (ROU)

Group E
21 March 2019, 20:45 CET – Zagreb (Stadion Maksimir)
CROATIA – AZERBAIJAN
Referee: Georgi Kabakov (BUL)
Assistant Referee 1: Martin Margaritov (BUL)
Assistant Referee 2: Diyan Valkov (BUL)
Fourth Official: Nikola Popov (BUL)
UEFA Referee Observer: Nikolay Ivanov (RUS)
UEFA Delegate: Emil Ubias (CZE)

Group E
21 March 2019, 20:45 CET – Trnava (City Arena – Štadión Antona Malatinského)
SLOVAKIA – HUNGARY
Referee: Vladislav Bezborodov (RUS)
Assistant Referee 1: Valeriy Danchenko (RUS)
Assistant Referee 2: Maksim Gavrilin (RUS)
Fourth Official: Aleksey Yes’kov (RUS)
UEFA Referee Observer: Niklas á Líðarenda (FRO)
UEFA Delegate: Campbell Ogilvie (SCO)

Group G
21 March 2019, 20:45 CET – Vienna (Ernst-Happel-Stadion)
AUSTRIA – POLAND
Referee: Anastásios Sidirópoulos (GRE)
Assistant Referee 1: Polychrónis Kostarás (GRE)
Assistant Referee 2: Lázaros Dimitriádis (GRE)
Fourth Official: Ioánnis Papadópoulos (GRE)
UEFA Referee Observer: Haim Jakov (ISR)
UEFA Delegate: Nebojša Ivković (SRB)

Group G
21 March 2019, 20:45 CET – Skopje (Nacionalna Arena Filip II Makedonski)
NORTH MACEDONIA – LATVIA
Referee: Halis Özkahya (TUR)
Assistant Referee 1: Kemal Yılmaz (TUR)
Assistant Referee 2: Kerem Ersoy (TUR)
Fourth Official: Hüseyin Göçek (TUR)
UEFA Referee Observer: Kaj Østergaard (DEN)
UEFA Delegate: Ivan Tsitovich (RUS)

Group G
21 March 2019, 20:45 CET – Haifa (Itztadion Sammy Ofer)
ISRAEL – SLOVENIA
Referee: Tiago Bruno Lopes Martins (POR)
Assistant Referee 1: Luís André Ferreira Pinto Campos (POR)
Assistant Referee 2: Pedro Miguel Mota Almeida (POR)
Fourth Official: João Carlos dos Santos Capela (POR)
UEFA Referee Observer: Boško Jovanetić (SRB)
UEFA Delegate: Roy Cathcart (NIR)

Group I
21 March 2019, 16:00 CET – Astana (Astana Arena)
KAZAKHSTAN – SCOTLAND
Referee: Srđan Jovanović (SRB)
Assistant Referee 1: Uroš Stojković (SRB)
Assistant Referee 2: Milan Mihajlović (SRB)
Fourth Official: Novak Simović (SRB)
UEFA Referee Observer: Igor Șațchii (MDA)
UEFA Delegate: Sergiu Lisnic (MDA)

Group I
21 March 2019, 18:00 CET – Nicosia (Stádio GSP)
CYPRUS – SAN MARINO
Referee: Juri Frischer (EST)
Assistant Referee 1: Silver Kõiv (EST)
Assistant Referee 2: Aron Härsing (EST)
Fourth Official: Kristo Tohver (EST)
UEFA Referee Observer: Albano Janku (ALB)
UEFA Delegate: Paul Krähenbühl (SUI)

Group I
21 March 2019, 20:45 CET – Brussels (Koning Boudewijnstadion)
BELGIUM – RUSSIA
Referee: Ovidiu Alin Hațegan (ROU)
Assistant Referee 1: Octavian Șovre (ROU)
Assistant Referee 2: Sebastian Eugen Gheorghe (ROU)
Fourth Official: Sebastian Constantin Colțescu (ROU)
UEFA Referee Observer: Miroslav Liba (CZE)
UEFA Delegate: Yariv Teper (ISR)