Emilie Rodahl Torkelsen tar med seg Monica Brun Løkkeberg og Line Cathrine Nymoen som assistentdommere og Henrikke Holm Nervik som fjerdedommer ut på internasjonalt oppdrag fredag.

Dommerteamet har fått ansvaret for VM-kvalifiseringskampen mellom Moldova og Italia i Chișinău. Kampen kan virke ganske så ujevn da Italia leder gruppa med sju seiere og ett tap, mens Moldova står med en uavgjort og sju tap og ligger helt på bunn i kvalifiseringsgruppe G.

Norges damelag skal spille to kamper henholdsvis borte mot Belgia til fredag og hjemme mot Albania påfølgende tirsdag. I kampen mot Belgia er det toppdommer Esther Staubli fra Sveits som har ansvaret som hoveddommer, mens kampen mot Albania på Ullevål ledes av Rasa Grigonė fra Littauen. 

Kampen mot Belgia er et toppoppgjør. Norge leder gruppe F med 22 poeng, mens Belgia er tre poeng bak med 19. I tillegg har Belgia bedre målforskjell.

Kun gruppevinner er garantert plass i VM i Australia og New Zealand i juli og august 2023. Gruppetoerne må ut i Playoff.

 

Her er dommeroppsettet for alle kampene.

Kilde: http://law5-theref.blogspot.com/2022/08/2023-fifa-womens-wc-european-qualifiers.html

1) Thursday 1 September 2022

Group D
16:00 CET – Skopje (Trening centar “Petar Miloševski”)
NORTH MACEDONIA – LATVIA
Referee: Michalina Diakow (POL, 2nd Cat)
Assistant Referee 1: Karolina Zygmond (POL)
Assistant Referee 2: Aleksandra Ulanowska (POL)
Fourth Official: Sylwia Biernat (POL)
FIFA Referee Assessor: Gyöngyi Krisztína Gaál (HUN)
FIFA Match Commissioner: Adrian Casha (MLT)
Referee Liaison Officer: Miloš Miloševiḱ (MKD)

Group A
18:00 CET – Gori (Tengiz Burjanadzis Stadioni)
GEORGIA – SLOVAKIA
Referee: Viki De Cremer (BEL, 2nd Cat)
Assistant Referee 1: Jennifer Maubacq (FRA)
Assistant Referee 2: Melissa Lejear (BEL)
Fourth Official: Caroline Lanssens (BEL)
FIFA Referee Assessor: Teodora Albon (ROU)
FIFA Match Commissioner: Könül Mehtiyeva (AZE)
Referee Liaison Officer: Koba Revazashvili (GEO)

Group E
18:00 CET – Viborg (Energi Viborg Arena)
DENMARK – MONTENEGRO
Referee: Désirée Grundbacher (SUI, 1st Cat)
Assistant Referee 1: Linda Schmid (SUI)
Assistant Referee 2: Melanie Mazenauer (SUI)
Fourth Official: Nadine Reichmuth (SUI)
FIFA Referee Assessor: Galina Doneva (BUL)
FIFA Match Commissioner: Knut Bjørn Nordheim (NOR)
Referee Liaison Officer: Lars Nordlund (DEN)

Group F
18:00 CET – Elbasan (Elbasan Arena)
ALBANIA – POLAND
Referee: Lorraine Watson (SCO, Elite)
Assistant Referee 1: Vikki Michelle Allan (SCO)
Assistant Referee 2: Vikki Robertson (SCO)
Fourth Official: Abbie Hendry (SCO)
FIFA Referee Assessor: Andonía Kókotou (GRE)
FIFA Match Commissioner: Roxana Berceanu (ROU)
Referee Liaison Officer: Kejsi Tafili (ALB)

Group H
18:30 CET – Ness Ziona (Itztadion Nes Tziyona)
ISRAEL – BULGARIA
Referee: Araksya Saribekyan (ARM, 2nd Cat)
Assistant Referee 1: Liana Grigoryan (ARM)
Assistant Referee 2: Kristine Grigoryan (ARM)
Fourth Official: Sofik Torosyan (ARM)
FIFA Referee Assessor: Emilia Wnuk (POL)
FIFA Match Commissioner: Sviatlana Hrynkievič (BLR)
Referee Liaison Officer: Tzviya Malka (ISR)

Group C
19:00 CET – Larnaca (AEK Aréna – Geórgios Karapatákis)
CYPRUS – CZECH REPUBLIC
Referee: Zulema González González (ESP, 2nd Cat)
Assistant Referee 1: Silvia Fernández Pérez (ESP)
Assistant Referee 2: Lorena Novas Benavides (ESP)
Fourth Official: Beatriz Cuesta Arribas (ESP)
FIFA Referee Assessor: Regien Konink-Belksma (NED)
FIFA Match Commissioner: Patrizia Hell (GER)
Referee Liaison Officer: Stávros Stávrou (CYP)

Group F
19:00 CET – Prishtina (Stadiumi Fadil Vokrri)
KOSOVO – ARMENIA
Referee: Jeļena Jermolajeva (LVA, 2nd Cat)
Assistant Referee 1: Līga Didriķe (LVA)
Assistant Referee 2: Marita Vītola (LVA)
Fourth Official: Tatjana Lavrentika (LVA)
FIFA Referee Assessor: Gitte Holm (DEN)
FIFA Match Commissioner: Vito Di Gioia (ITA)
Referee Liaison Officer: Drilon Rexhepi (KOS)

Group A
20:00 CET – Dublin (Tallaght Stadium)
REPUBLIC OF IRELAND – FINLAND
Referee: Stéphanie Frappart (FRA, Elite)
Assistant Referee 1: Manuela Nicolosi (FRA)
Assistant Referee 2: Élodie Coppola (FRA)
Fourth Official: Alexandra Collin (FRA)
FIFA Referee Assessor: Lilach Asulin (ISR)
FIFA Match Commissioner: Frédéric Veraghaenne (BEL)
Referee Liaison Officer: John Ward (IRL)

2) Friday 2 September 2022

Group I
17:00 CET – Tallinn (A. Le Coq Arena)
ESTONIA – FRANCE
Referee: Sílvia Andreia Rosa Domingos (POR, 1st Cat)
Assistant Referee 1: Vanessa Alexandra Dias Gomes (POR)
Assistant Referee 2: Ana Lóide Batista da Silva (POR)
Fourth Official: Maria Inês Mota Paiva de Andrada (POR)
FIFA Referee Assessor: Knarik Grigoryan (ARM)
FIFA Match Commissioner: Desislava Ralkova (BUL)
Referee Liaison Officer: Rasmus Maalin (EST)

Group G
17:30 CET – Chișinău (Stadionul Zimbru)
MOLDOVA – ITALY
Referee: Emilie Rodahl Torkelsen (NOR, 2nd Cat)
Assistant Referee 1: Monica Brun Løkkeberg (NOR)
Assistant Referee 2: Line Cathrine Nymoen (NOR)
Fourth Official: Henrikke Holm Nervik (NOR)
FIFA Referee Assessor: Jelena Rankov (SRB)
FIFA Match Commissioner: Myrsíni Psaropoúlou (GRE)
Referee Liaison Officer: Ana Ciobotaru (MDA)

Group G
18:00 CET – Vilnius (LFF stadionas)
LITHUANIA – ROMANIA
Referee: Lizzy van der Helm (NED, 1st Cat)
Assistant Referee 1: Franca Overtoom (NED)
Assistant Referee 2: Martha Martina Boer (NED)
Fourth Official: Marisca Overtoom (NED)
FIFA Referee Assessor: Blaženka Logarušić (CRO)
FIFA Match Commissioner: Annelie Larsson (SWE)
Referee Liaison Officer: Šarūnas Tamulynas (LTU)

Group I
18:00 CET – Kranj (Športni center Kranj)
SLOVENIA – KAZAKHSTAN
Referee: Cristina Mariana Trandafir (ROU, 2nd Cat)
Assistant Referee 1: Daniela Constantinescu (ROU)
Assistant Referee 2: Alexandra Theodora Apostu (ROU)
Fourth Official: Ionela Alina Peșu (ROU)
FIFA Referee Assessor: Sofía Karagiórgi (CYP)
FIFA Match Commissioner: Stéphanie Forde (BEL)
Referee Liaison Officer: Aleš Perič Močnik (SVN)

Group D
18:30 CET – Esch-sur-Alzette (Stade Émile Mayrisch)
LUXEMBOURG – NORTHERN IRELAND
Referee: Jelena Pejković (CRO, 1st Cat)
Assistant Referee 1: Sanja Rođak-Karšić (CRO)
Assistant Referee 2: Gordana Katušić (CRO)
Fourth Official: Sabina Bolić (CRO)
FIFA Referee Assessor: Anja Kunick (GER)
FIFA Match Commissioner: Hanna Bordyuhova (UKR)
Referee Liaison Officer: Daniel Moreira da Silva (LUX)

Group B
19:00 CET – Tórshavn (Tórsvøllur)
FAROE ISLANDS – UKRAINE
Referee: Louise Thompson (NIR, 2nd Cat)
Assistant Referee 1: Victoria Finlay (NIR)
Assistant Referee 2: Lucy-Anne Briggs (ENG)
Fourth Official: Emily Heaslip (ENG)
FIFA Referee Assessor: Carolina De Boeck (BEL)
FIFA Match Commissioner: Sanja Bosanac-Perišić (MNE)
Referee Liaison Officer: Doris í Garði Olafsdóttir (FRO)

Group G
19:00 CET – Karlovac (Stadion Branko Čavlović-Čavlek)
CROATIA – SWITZERLAND
Referee: Eléni Andoníou (GRE, 1st Cat)
Assistant Referee 1: Chrysoúla Kourombýlia (GRE)
Assistant Referee 2: Vasilía Tsiklitári (GRE)
Fourth Official: Anastasía Mylopoúlou (GRE)
FIFA Referee Assessor: Irina Mîrț (ROU)
FIFA Match Commissioner: František Laurinec (SVK)
Referee Liaison Officer: Maja Petravić (CRO)

Group I
19:00 CET – Volos (Panthessalikó Stádio)
GREECE – WALES
Referee: Monika Mularczyk (POL, Elite)
Assistant Referee 1: Anna Dąbrowska (POL)
Assistant Referee 2: Julia Bukarowicz (POL)
Fourth Official: Anna Adamska (POL)
FIFA Referee Assessor: Carina Susana Vitulano (ITA)
FIFA Match Commissioner: Cristel Brorsson (SWE)
Referee Liaison Officer: Alexándra Deligiánni (GRE)

Group C
19:30 CET – Reykjavík (Laugardalsvöllur)
ICELAND – BELARUS
Referee: Karoline Wacker (GER, 1st Cat)
Assistant Referee 1: Melissa Joos (GER)
Assistant Referee 2: Daniela Göttlinger (GER)
Fourth Official: Miriam Schwermer (GER)
FIFA Referee Assessor: Esther Azzopardi Farrugia (MLT)
FIFA Match Commissioner: Anu Jokela (FIN)
Referee Liaison Officer: Pjetur Sigurðsson (ISL)

Group E
19:30 CET – Ta’ Qali (Centenary Stadium)
MALTA – AZERBAIJAN
Referee: Silvia Gasperotti (ITA, 2nd Cat)
Assistant Referee 1: Veronica Martinelli (ITA)
Assistant Referee 2: Veronica Vettorel (ITA)
Fourth Official: Anna Frazza (ITA)
FIFA Referee Assessor: Kirsi Heikkinen (FIN)
FIFA Match Commissioner: Manuela Costa (POR)
Referee Liaison Officer: Kevin Magro (MLT)

Group H
20:00 CET – Stara Pazova (Sportski centar FSS)
SERBIA – PORTUGAL
Referee: Lina Lehtovaara (FIN, Elite)
Assistant Referee 1: Heini Hyvönen (FIN)
Assistant Referee 2: Tonja Weckström (FIN)
Fourth Official: Minka Vekkeli (FIN)
FIFA Referee Assessor: Olga Tanschi (MDA)
FIFA Match Commissioner: Susanne Erlandsson (SWE)
Referee Liaison Officer: Marija Đorđević (SRB)

Group F
20:30 CET – Leuven (King Power at Den Dreef Stadion)
BELGIUM – NORWAY
Referee: Esther Staubli (SUI, Elite)
Assistant Referee 1: Susann Küng (SUI)
Assistant Referee 2: Rahel Hasler (SUI)
Fourth Official: Alain Bieri (SUI)
FIFA Referee Assessor: Maria Persson (SWE)
FIFA Match Commissioner: Kadri Jägel (EST)
Referee Liaison Officer: Claudine Brohet (BEL)

Group B
21:00 CET – Madrid (Ciudad del Fútbol de la RFEF)
SPAIN – HUNGARY
Referee: Ivana Projkovska (MKD, Elite)
Assistant Referee 1: Vjolca Izeiri (MKD)
Assistant Referee 2: Elena Soklevska-Ilievski (MKD)
Fourth Official: Irena Velevačkoska-Ristevski (MKD)
FIFA Referee Assessor: Rhona Coombes (IRL)
FIFA Match Commissioner: Rimla Akhtar (ENG)
Referee Liaison Officer: Paloma Quintero Siles (ESP)

3) Saturday 3 September 2022

Group H
14:45 CET – Bursa (Bitci Timsah Park)
TÜRKIYE – GERMANY
Referee: Maria Marotta (ITA, 1st Cat)
Assistant Referee 1: Francesca Di Monte (ITA)
Assistant Referee 2: Tiziana Trasciatti (ITA)
Fourth Official: Martina Molinaro (ITA)
FIFA Referee Assessor: Bente Ovedie Skogvang (NOR)
FIFA Match Commissioner: Matthew Paris (MLT)
Referee Liaison Officer: Ebru Çelik (TUR)

Group D
17:30 CET – Wiener Neustadt (Wiener Neustadt ERGO Arena)
AUSTRIA – ENGLAND
Referee: Iuliana Elena Demetrescu (ROU, Elite)
Assistant Referee 1: Petruța Claudia Iugulescu (ROU)
Assistant Referee 2: Mihaela Elena Țepușă (ROU)
Fourth Official: Ana Maria Alexandra Terteleac (ROU)
FIFA Referee Assessor: Elke Günthner (GER)
FIFA Match Commissioner: Madeleine Ekvall (SWE)
Referee Liaison Officer: Gerhard Gerstenmayer (AUT)

4) Tuesday 6 September 2022

Group I
15:00 CET – Karaganda (Shahter stadıony)
KAZAKHSTAN – ESTONIA
Referee: Lyudmyla Telʹbukh (UKR, 2nd Cat)
Assistant Referee 1: Oleksandra Vdovina (UKR)
Assistant Referee 2: Iryna Chayka (UKR)
Fourth Official: Kateryna Usova (UKR)
FIFA Referee Assessor: Dilan Deniz Gökçek İşcan (TUR)
FIFA Match Commissioner: Diana Bulgaru (MDA)
Referee Liaison Officer: Artem Kýchın (KAZ)

Group D
16:00 CET – Jūrmala (Jūrmalas pilsētas stadions «Sloka»)
LATVIA – NORTHERN IRELAND
Referee: Katalin Sipos (HUN, 1st Cat)
Assistant Referee 1: Judit Gavalla-Kulcsár (HUN)
Assistant Referee 2: Nikolett Bizderi (HUN)
Fourth Official: Réka Bognár (HUN)
FIFA Referee Assessor: María Luisa Villa Gutiérrez (ESP)
FIFA Match Commissioner: Sanna Pirhonen (FIN)
Referee Liaison Officer: Aleksejs Spasjonņikovs (LVA)

Group A
18:00 CET – Senec (Národné tréningové centrum Senec)
SLOVAKIA – REPUBLIC OF IRELAND
Referee: María Dolores Martínez Madrona (ESP, 1st Cat)
Assistant Referee 1: Rocío Puente Pino (ESP)
Assistant Referee 2: Carmela Capistrós Bitrián (ESP)
Fourth Official: Sara Fernández Ceferino (ESP)
FIFA Referee Assessor: Marta Bonaria Atzori (ITA)
FIFA Match Commissioner: Svitlana Shkilʹ (UKR)
Referee Liaison Officer: Mária Krčová (SVK)

Group A
18:00 CET – Tampere (Tampereen stadion)
FINLAND – SWEDEN
Referee: Ivana Martinčić (CRO, Elite)
Assistant Referee 1: Sanja Rođak-Karšić (CRO)
Assistant Referee 2: Maja Petravić (CRO)
Fourth Official: Sabina Bolić (CRO)
FIFA Referee Assessor: Claudine Brohet (BEL)
FIFA Match Commissioner: Ginta Pēce (LVA)
Referee Liaison Officer: Lotta Vuorio (FIN)

Group C
18:00 CET – Larnaca, Cyprus (Stádio Andónis Papadópoulos)
CZECH REPUBLIC – BELARUS
Referee: Victoria Beyer (FRA, 1st Cat)
Assistant Referee 1: Jennifer Maubacq (FRA)
Assistant Referee 2: Camille Soriano (FRA)
Fourth Official: Émeline Rochebilière (FRA)
FIFA Referee Assessor: Eléni Kyríou (GRE)
FIFA Match Commissioner: Vilmos Szabó (HUN)
Referee Liaison Officer: Andréas Dimitríou (CYP)

Group E
18:00 CET – Podgorica (Trening kamp FSCG)
MONTENEGRO – MALTA
Referee: Kirsty Dowle (ENG, 2nd Cat)
Assistant Referee 1: Emily Carney (ENG)
Assistant Referee 2: Sophie Dennington (ENG)
Fourth Official: Louise Saunders (ENG)
FIFA Referee Assessor: Silvia Tea Spinelli (ITA)
FIFA Match Commissioner: Stijn Hutsebaut (BEL)
Referee Liaison Officer: Danilo Vukotić (MNE)

Group E
18:00 CET – Baku (Dalğa Arena)
AZERBAIJAN – BOSNIA AND HERZEGOVINA
Referee: Maïka Vanderstichel (FRA, 2nd Cat)
Assistant Referee 1: Solenne Bartnik (FRA)
Assistant Referee 2: Clothilde Brassart (FRA)
Fourth Official: Savina Elbour (FRA)
FIFA Referee Assessor: Carina Susana Vitulano (ITA)
FIFA Match Commissioner: Ilona Tkač (BLR)
Referee Liaison Officer: Fəridə Lütfəliyeva (AZE)

Group G
18:00 CET – Vilnius (LFF stadionas)
LITHUANIA – CROATIA
Referee: Cansu Tiryaki (TUR, 2nd Cat)
Assistant Referee 1: Sedef Aktan (TUR)
Assistant Referee 2: Betül Nur Yılmaz Değermenci (TUR)
Fourth Official: Neslihan Muratdağı (TUR)
FIFA Referee Assessor: Ivana Vlaić (BIH)
FIFA Match Commissioner: Theodóra Marínou (GRE)
Referee Liaison Officer: Donaldas Urniežius (LTU)

Group F
18:30 CET – Lublin (Arena Lublin)
POLAND – KOSOVO
Referee: Triinu Vaher (EST, 2nd Cat)
Assistant Referee 1: Anni Koppel (EST)
Assistant Referee 2: Helen Käosaar (EST)
Fourth Official: Reelika Turi (EST)
FIFA Referee Assessor: Snježana Fočić (CRO)
FIFA Match Commissioner: Ingrida Siliūnienė (LTU)
Referee Liaison Officer: Ewa Walczyńska (POL)

Group F
18:30 CET – Oslo (Ullevaal Stadion)
NORWAY – ALBANIA
Referee: Rasa Grigonė (LTU, 1st Cat)
Assistant Referee 1: Ieva Ramanauskienė (LTU)
Assistant Referee 2: Gerda Eidinzonaitė (LTU)
Fourth Official: Jurgita Mačikunytė (LTU)
FIFA Referee Assessor: Katarzyna Wierzbowska (POL)
FIFA Match Commissioner: Barbara Moschini (ITA)
Referee Liaison Officer: Kushtrim Dreshaj (NOR)

Group F
18:30 CET – Yerevan (HFF Tekhnikakan-Kentron Akademiayi Marzadasht)
ARMENIA – BELGIUM
Referee: Tanja Subotič (SVN, 1st Cat)
Assistant Referee 1: Staša Špur (SVN)
Assistant Referee 2: Helena Buh (SVN)
Fourth Official: Aleksandra Česen (SVN)
FIFA Referee Assessor: Anelia Sinabova (BUL)
FIFA Match Commissioner: Boryana Stoycheva (BUL)
Referee Liaison Officer: Arman Alaberkyan (ARM)

Group G
18:30 CET – Ferrara (Stadio Paolo Mazza)
ITALY – ROMANIA
Referee: Sara Persson (SWE, Elite)
Assistant Referee 1: Jilan Taher (SWE)
Assistant Referee 2: Camilla Stendahl (SWE)
Fourth Official: Maral Mirzai Beni (SWE)
FIFA Referee Assessor: Paloma Quintero Siles (ESP)
FIFA Match Commissioner: Darko Ramovš (SRB)
Referee Liaison Officer: Michele Franceschi (ITA)

Group G
18:30 CET – Lausanne (Stade de la Tuilière)
SWITZERLAND – MOLDOVA
Referee: Lovisa Johansson (SWE, 2nd Cat)
Assistant Referee 1: Ida Kellström (SWE)
Assistant Referee 2: Emelie Elfstrand (SWE)
Fourth Official: Anastasia Oberlauf Poopuu (SWE)
FIFA Referee Assessor: Ana Minić (SRB)
FIFA Match Commissioner: Filips Dhondt (BEL)
Referee Liaison Officer: Antoine Lehmann (SUI)

Group H
18:30 CET – Plovdiv (Stadion “Lokomotiv”)
BULGARIA – GERMANY
Referee: Elvıra Nurmustafına (KAZ, 1st Cat)
Assistant Referee 1: Nargıs Maǵaý (KAZ)
Assistant Referee 2: Dınara Idirisova (KAZ)
Fourth Official: Tatıana Sorokopýdova (KAZ)
FIFA Referee Assessor: Hilda McDermott (IRL)
FIFA Match Commissioner: Diana Andersen (DEN)
Referee Liaison Officer: Lyubima Banova (BUL)

Group H
18:30 CET – Ness Ziona (Itztadion Nes Tziyona)
ISRAEL – SERBIA
Referee: Frida Mia Klarlund (DEN, 1st Cat)
Assistant Referee 1: Fie Bruun (DEN)
Assistant Referee 2: Line-Maria Rasmussen (DEN)
Fourth Official: Nanna Løf Mørch Andersen (DEN)
FIFA Referee Assessor: Christine Frai (GER)
FIFA Match Commissioner: Philippe Demarigny (FRA)
Referee Liaison Officer: Arie Wolf (ISR)

Group H
18:30 CET – Vizela (Estádio do FC Vizela)
PORTUGAL – TÜRKIYE
Referee: Jana Adámková (CZE, Elite)
Assistant Referee 1: Lucie Ratajová (CZE)
Assistant Referee 2: Nikola Šafránková (CZE)
Fourth Official: Lucie Šulcová (CZE)
FIFA Referee Assessor: Regien Konink-Belksma (NED)
FIFA Match Commissioner: Cristiano Ascari (SMR)
Referee Liaison Officer: Vanessa Alexandra Dias Gomes (POR)

19:00 CET – Tórshavn (Tórsvøllur)
FAROE ISLANDS – SCOTLAND
Referee: Katarzyna Lisiecka-Sęk (POL, 1st Cat)
Assistant Referee 1: Katarzyna Wójs (POL)
Assistant Referee 2: Paulina Baranowska (POL)
Fourth Official: Ewa Augustyn (POL)
FIFA Referee Assessor: Galina Doneva (BUL)
FIFA Match Commissioner: Nina Hedlund (NOR)
Referee Liaison Officer: Doris í Garði Olafsdóttir (FRO)

Group D
20:30 CET – Wiener Neustadt (Wiener Neustadt ERGO Arena)
AUSTRIA – NORTH MACEDONIA
Referee: Frederikke Lydia Søkjær (DEN, 2nd Cat)
Assistant Referee 1: Sidsel Fabricius Dall (DEN)
Assistant Referee 2: Katrine Wulff Stensholm (DEN)
Fourth Official: Anna Kjær Schmidt (DEN)
FIFA Referee Assessor: Miroslava Migaľová (SVK)
FIFA Match Commissioner: Florin Prunea (ROU)
Referee Liaison Officer: Manfred Schiffl (AUT)

Group D
20:30 CET – Stoke-on-Trent (Bet365 Stadium)
ENGLAND – LUXEMBOURG
Referee: Simona Ghisletta (SUI, 1st Cat)
Assistant Referee 1: Belinda Pierre (SUI)
Assistant Referee 2: Laetitia Nuara (SUI)
Fourth Official: Deborah Anex (SUI)
FIFA Referee Assessor: Nelly Viennot (FRA)
FIFA Match Commissioner: Kari Iuell (NOR)
Referee Liaison Officer: Carla Parker (ENG)

Group C
20:45 CET – Utrecht (Stadion Galgenwaard)
NETHERLANDS – ICELAND
Referee: Rebecca Welch (ENG, Elite)
Assistant Referee 1: Natalie Anne Aspinall (ENG)
Assistant Referee 2: Sian Massey-Ellis (ENG)
Fourth Official: Abigail Byrne (ENG)
FIFA Referee Assessor: Ingrid Jonsson (SWE)
FIFA Match Commissioner: Camelia Nicolae (ROU)
Referee Liaison Officer: Wout Schaap (NED)

Group I
20:45 CET – Sedan (Stade Louis Dugauguez)
FRANCE – GREECE
Referee: Riem Hussein (GER, Elite)
Assistant Referee 1: Katrin Rafalski (GER)
Assistant Referee 2: Sina Diekmann (GER)
Fourth Official: Angelika Söder (GER)
FIFA Referee Assessor: Anri Saarivainio (FIN)
FIFA Match Commissioner: Alina Capațîna (MDA)
Referee Liaison Officer: Claude Cauvet (FRA)

Group I
20:45 CET – Cardiff (Cardiff City Stadium)
WALES – SLOVENIA
Referee: Kateryna Monzulʹ (UKR, Elite)
Assistant Referee 1: Maryna Striletsʹka (UKR)
Assistant Referee 2: Svitlana Hrushko (UKR)
Fourth Official: Anastasiya Romanyuk (UKR)
FIFA Referee Assessor: Gitte Holm (DEN)
FIFA Match Commissioner: Mark Bos (NED)
Referee Liaison Officer: Matthew Johnson (WAL)

Group B
21:00 CET – Madrid (Ciudad del Fútbol de la RFEF)
SPAIN – UKRAINE
Referee: Jelena Cvetković (SRB, 1st Cat)
Assistant Referee 1: Danijela Mitrović (SRB)
Assistant Referee 2: Aleksandra Stojanac (SRB)
Fourth Official: Milica Milovanović (SRB)
FIFA Referee Assessor: Sjoukje de Jong (NED)
FIFA Match Commissioner: Iva Olivari-Uliša (CRO)
Referee Liaison Officer: Alicia Espinosa Ríos (ESP)