For mange er en finale i Norway Cup noe av det man drømmer aller mest om, og til en fullsatt sal ble finalistene for lørdag delt ut.

Verdt å merke seg er det blant annet at jentene fra Oslo som vi snakket med tidligere i uken,  har fått en finale, samt finaledommerene i klasse Q og B. Dette er nemlig de to finalene som blir dømt av deltagere på NORCORE trinn#2. De har også med en finalist i Q17.

Klasse S
Bane 1 EK11 kl 08:00
Hoveddommer:
Kristina Løkke (Nesodden IF- Oslo)
Assistentdommere:
Marie Green Dahle (Nordstrand IF – Oslo)
Ane Victoria M Kilskar (Langhus IL Fotball – Oslo)
4. dommer:
 Martin Bolstad (KFUM-Kam. – Oslo)

Klasse A17
Bane 1 EK11 kl 09:00
Hoveddommer:
Martijn Kieft (Putten – Nederland)
Assistentdommere:
Jelle Besselsen (Nederland)
Luuk Timmer (Nejmegen – Nederland)
4. dommer:
Alex Bos (Krommenie – Nederland)

Klasse C
Bane 1 EK11 kl 10:20
Hoveddommer:
Paul Daniel Johansen (SPK Freidig – Trøndelag)
Assistentdommere:
Ingeborg Myrind Bekkavik (Sjetne IL – Trøndelag)
Said Belal Kodamani (IL Skrim – Buskerud)
4. dommer:
Kristoffer Sontum  (Kjøkkelvik IL- Hordaland)

Klasse R
Hoveddommere:
Dean Carney (Luton  – England)
Assistentdommere:
Tom Burns  (Luton – England)
Chris Howes (Luton – England)
4. dommer:
Jaroslaw Sucka (Slovakia)

Klasse Q17
Bane 1 EK11 kl 12:30
Hoveddommer:
Snezhana Ilievska (Kamenica – Makedonia)
Assistentdommere:
Caroline Klippenvåg Torgersen (Kolbotn IL – Oslo)
Timo Eravuori (Helsinki – Finland)
4. dommer:
Codrin Pop (Dunstable – Romania)

Klasse B
Bane 1 EK11 kl 15:00
Hoveddommer:
Mischa Kellerhals (Orre IL Fotball – Rogaland)
Assistentdommere:
Mathias Støfringshaug (Verdal IL – Trøndelag)
Henrik Sunde (MSIL – Fotball – Hordaland)
4. dommer:
Stian Røvig Sletner (Holmlia SK – Oslo)

Klasse A18/19
Bane 1 EK11 kl 16:10
Hoveddommer:
Ian Macguinness (Stockport – England)
Assistentdommere:
Mattias Sæfvestad (Buøy IL – Rogaland)
Martin Knudsen (Tertnes Fotball Herrer – Hordaland)
4. dommer:
Tom Knight (Mansfield – England)

Klasse Q18/19
Bane 1 EK11 kl 17:30
Hoveddommer:
Karoline Marie Jensen (Furuflaten IL – Troms)
Assistentdommere:
Nathalie Støfringshaug (Verdal IL – Trøndelag)
Mari Ballangrud (Lunner Fotballklubb – Oslo)
4. dommer:
Cecilie Ege (Frøyland IL – Rogaland)

Kristina Løkke starter lørdagens finaler med kamp klokken 0800.

Kristina Løkke starter lørdagens finaler med kamp klokken 0800.

Dommere.no takker for en flott turnering og ønsker alle lykke til videre med høstsesongen.