Svein Tore Sinnes (bildet) skal lede kampen mellom Florø og Aalesund 2 førstkommende mandag. Vi snakker om 15. serierunde i Oddsenligaen, og alle kampene går i løpet av lørdag, søndag og mandag.

Her er dommeroppsettet:

 

Avdeling 1

Søndag 9. august kl. 14:00
KFUM – Senja
Sted: KFUM-Arena
Dommer: Shervin Heydary, Løten FK
Assistentdommer 1: Erland Hareland, Lesja IL
Assistentdommer 2: Sondre Sørensen Kielland, Furnes Fotball

Søndag 9. august kl. 15:00
Harstad – Grorud
Sted: Harstad stadion
Dommer: Geir Håkon Olsen, Nordstranda IL
Assistentdommer 1: Reinulf Svendsen, Landsås, FK
Assistentdommer 2: Andreas Bjerkeng, Landsås, FK
Dommerveileder: Alf Roger Jakobsen, Morild, IL

Søndag 9. august kl. 16:00
Tromsdalen – Ullern
Sted: TUIL Arena
Dommer: Sander M Bråten Johannessen, Lysekloster IL
Assistentdommer 1: Egil Bertheussen, Sørreisa IL Fotball
Assistentdommer 2: Tom Erik Johannessen, Stakkevollan IF
Dommerveileder: Martin Laakso, Storfjord IL

Mjølner – Kjelsås
Sted: Narvik kunstgress
Dommer: Adrian Gjendemsjø, Tertnes Fotball Herrer
Assistentdommer 1: Ole Ragnar Jansen Knutsen, Ørland BK
Assistentdommer 2: Anders Johan Knutsen, Ballangen Fotballklubb

Søndag 9. august kl. 17:00
Skeid Fotball – Finnsnes
Sted: Nordre Åsen kunstgress
Dommer: Magnus Koløy, Bjørndal IF

Mandag 10. august kl. 19:00
Vålerenga 2 – Holmen
Sted: Vallhall
Dommer: Anders Overgård Hauglund, Lokomotiv Oslo

Lyn – Stabæk
Sted: Bislett stadion
Dommer: Kristian Randen, Hof IL

Avdeling 2

Lørdag 8. august kl. 16:00
Ørn Horten – Kvik Halden
Sted: Lystlunden Stadion KG
Dommer: Rune Nilsen, Nanset IF
Assistentdommer 1: Rune Holtan Flathus, Kjapp IL
Assistentdommer 2: Zeynel Alp Aras, Borg IF

Notodden – Nybergsund IL Trysil
Sted: Idrettsparken KG Notodden
Dommer: Raymond Nyberg, Stridsklev IL
Assistentdommer 1: Mikael Hansson, Runar, IL
Assistentdommer 2: Chris Robert Øvrid, Falk, SK

Lørenskog – Drammen FK
Sted: Rolvsrud kunstgress
Dommer: Ola Skjørli Oterhals, Hamar IL
Assistentdommer 1: Samir Taghizadeh, Tveita IL
Assistentdommer 2: Erik Westrøm, Huk FK

Raufoss – Moss
Sted: Raufoss Storhall
Dommer: Henrik Ingwardo, Fet
Assistentdommer 1: Imran Tariq, Furuset Fotball IF
Assistentdommer 2: Henrik Skjevestad, Ready
Fadder: Christian Moen, Løvenstad

Sprint-Jeløy – Gjøvik-Lyn
Sted: Bellevue KG
Dommer: Ali Iqbal Tahir, Holmlia SK
Assistentdommer 1: Ajdin Medic, Trosvik IF
Assistentdommer 2: Shkodran Dinaj, Rilindja, IL
Dommerveileder: Ole Hartvik Johannessen, Navestad IF

Mandag 10. august kl. 15:00
Lillestrøm 2 – Alta
Sted: LSK-hallen
Dommer: Knut Ivar Strømstad, Rommen SK
Assistentdommer 2: Jaffar Hussein Said, Rælingen

Mandag 10. august kl. 18:00
Fram – Strømsgodset TF 2
Sted: Framparken
Dommer: Espen Larsen, Imås, IL
Assistentdommer 1: Nedim Brbovic, Fevang FK
Assistentdommer 2: Kristian Solvang Johannessen, Falk, SK

Avdeling 3

Lørdag 8. august kl. 14:00
Vidar – Ullensaker/Kisa
Sted: Lassa gress
Dommer: Cosmin Dima, Ferkingstad IL
Assistentdommer 1: Jan-Erik Timm, Havdur, IL
Assistentdommer 2: Kjell Arne Lundin, Randaberg IL – Fotball
Dommerveileder: Ole Kristian Lie, Brodd, Idrettslaget fotballgr.

Lørdag 8. august kl. 15:00
Fana – Sola
Sted: Nesttun Kunstgress 1
Dommer: Anders Bjerk Hansen, Bjarg, IL
Assistentdommer 2: René Nordvik, Nore Neset IL
Dommerveileder: Egil Flo, Ny-Krohnborg IL

Fyllingsdalen – Odda
Sted: Varden Amfi
Dommer: Vebjørn Nord Haugland, Eid IL
Assistentdommer 1: Alexander Åsvang Eriksen, Tertnes Fotball Herrer
Assistentdommer 2: Ruben Haugland, Tertnes Fotball Herrer
Dommerveileder: Terje Berentsen, Lyngbø SK

Lørdag 8. august kl. 16:00
Fløy – Egersunds
Sted: Flekkerøy kunstgress Colorlinebanen
Dommer: Nedim Brbovic, Fevang FK
Assistentdommer 1: Jon Romuld Håversen, Solbygg, FK
Assistentdommer 2: Karl Anders Sletten, Tveit IL

Donn – Eidsvold TF
Sted: Kristiansand stadion
Dommer: Ole-Martin Loeshagen, Norderhov UIL
Assistentdommer 1: Marcin Kowalski, Djerv 1919, SK
Assistentdommer 2: Hussein Al-Kharasani, Tveit IL

Søndag 9. august kl. 18:00
Arendal – Vindbjart
Sted: Bjønnes st. kunstgress
Dommer: Mohammad Usman Aslam, Lier IL
Assistentdommer 1: Jens Myhrstad, Donn FK
Assistentdommer 2: Hussein Al-Kharasani, Tveit IL
Dommerveileder: Odd Jarle Larsen, Fløy – Fotball

Mandag 10. august kl. 15:00
Odd 2 – Vard Haugesund
Sted: Skagerak Arena
Dommer: Haakon Magan, Ål IL
Assistentdommer 1: Ridha B. M. Hnana, Eidanger IL
Assistentdommer 2: Herman Leiulfsrud Aass, Urædd FK
Dommerveileder: Odd Jarle Larsen, Fløy – Fotball

Avdeling 4

Lørdag 8. august kl. 15:00
Træff – Førde
Sted: Reknesbanen
Dommer: Mathias Smehus Kringstad, Valder IL – Fotball
Assistentdommer 1: Martin Solheim, Spjelkavik IL – Fotball
Assistentdommer 2: Eirik Hyldbakk Furu, Clausenengen Fotballklubb
Dommerveileder: Einar Henrik Halle, Molde FK

Lørdag 8. august kl. 16:00
Byåsen TF – HamKam
Sted: Byåsen Arena
Dommer: Thomas Solum Lystad, Kolstad Fotball
Assistentdommer 1: Aleksander Røkke, Fram, IL
Assistentdommer 2: Paul Daniel Johansen, Freidig, SPK
Dommerveileder: Pål Espen Sarheim, Ranheim IL

Elverum – Nardo
Sted: Elverum Stadion
Dommer: Henrik Andreas Grenå Pettersen, Gresvik IF
Assistentdommer 1: Sebastian Mikalsen, Spydeberg IL
Assistentdommer 2: Tobias Bengtson, Tveter IL

Brumunddal – Strindheim TF
Sted: SH-banen, Kunstgress
Dommer: Bård Lindahl, Kløfta
Assistentdommer 1: Kim Larsen Bjeglerud, Skreia IL
Assistentdommer 2: Morten Haugerud, Skreia IL

Rødde – Kongsvinger
Sted: Heimdal kunstgress
Dommer: Kent Ove Hammer, Kolstad Fotball
Assistentdommer 1: Tormod Daling, Inderøy IL
Assistentdommer 2: Robin Kjelaas, Malvik IL
Dommerveileder: Stig Rune Krokdal, Orkanger IF

Mandag 10. august kl. 18:00
Stjørdals-Blink – Molde 2
Sted: Nye Blinkbanen
Dommer: Kristian Aune, Melhus IL
Assistentdommer 1: Robin Kjelaas, Malvik IL
Assistentdommer 2: Jørgen Rønning Valstadsve, Fram, IL
Dommerveileder: Kjell Alseth, Stjørdals-Blink Fotball

Florø – Aalesund 2
Sted: Florø stadion
Dommer: Svein Tore Sinnes, Flekkefjord FK
Assistentdommer 1: Runar Hageland, Tornado Måløy FK
Assistentdommer 2: Bjørn Egil Sunde, Eikefjord IL
Dommerveileder: Robert Endestad, Tempo FK