Full runde i Toppserien

0
295

Sarah Fatemeh Zangeneh  fra Nordstrand IF er en av dommerne som har fått oppdrag i helgens Toppserierunde. Hun dømmer Arna-Bjørnar – Trondheims-Ørn.

Helgens runde begynner allerede fredag kveld på Kringsjå kunstgress, mens Zangeneh dømmer den siste kampen i runden på søndag.

Her er dommeroppsettet for runden:

Lyn – Avaldsnes
Kringsjå kunstgress 03.08.2018 18:00
Dommer: Ingvild Langnes Aarland (Malmefjorden IL)
Ass.dommer 1: Alexander Sæthern (Nesøya IL)
Ass.dommer 2: Jonas Berge (Driv Idrettslag – Fotball )
4. dommer: Eirik Wisted-Thu (Ready)
Dommerveileder: Geir Åge Masovn Holen (Rælingen)

Kolbotn – Sandviken
Sofiemyr stadion 04.08.2018 14:00
Dommer: Henrik Andreas Grenå Pettersen (Gresvik IF)
Ass.dommer 1: Kjetil Moen (Lyn Fotball)
Ass.dommer 2: Mathias Mo (Kjelsås IL)
4. dommer: Ola Oterhals (Hamar IL)

Røa – Klepp
Røa kunstgress 04.08.2018 14:00
Dommer: Marte Sørø (Molde FK)
Ass.dommer 1: Philip Aarskog (Huk FK)
Ass.dommer 2: Stian Drake (Nordstrand IF)
4. dommer: Martin Myrnes Bolstad (Bækkelagets SK)
Dommerveileder: Egil Oseth (Steinberg IF)

LSK – Vålerenga
LSK-hallen 04.08.2018 15:00
Dommer: Henrikke Holm Nervik (Trygg/Lade, SK)
Ass.dommer 1: Kim Tomas Laivindil Klevengen (Nesodden IF)
Ass.dommer 2: Simen Nordengen (Rælingen)
4. dommer: Hakan Catalgøl (Løvenstad)
Dommerveileder: Bente Ovedie Skogvang (Elverum Fotball)

Stabæk – Grand Bodø
Nadderud stadion 04.08.2018 15:00
Dommer: Malin Frantzen Øiseth (Fet)
Ass.dommer 1: Torje Andreassen (Bossekop UL)
Ass.dommer 2: Stian Jensen (Driv Idrettslag – Fotball )
4. dommer: Satha Sejoohn Sritharan (Oppsal IF Fotball)
Dommerveileder: Jan Vincent Jørgensen (Langhus IL Fotball)

Arna-Bjørnar – Trondheims-Ørn
Arna Idrettspark 05.08.2018 14:00
Dommer: Sarah Fatemeh Zangeneh (Nordstrand IF)
Ass.dommer 1: Andreas Jensen Ihle (Baune, SK)
Ass.dommer 2: Arsim Ajeti (Vadmyra IL)
4. dommer: Sondre Brudvik (Baune, SK)
Dommerveileder: Terje Berentsen (Lyngbø SK)

Tabellen

Lag S P
1 LSK Kvinner 12 36
2 Klepp 12 24
3 Sandviken 12 24
4 Arna-Bjørnar 13 21
5 Kolbotn 11 18
6 Røa Fotball Elite 12 17
7 Vålerenga 12 16
8 Stabæk 12 14
9 Avaldsnes 13 13
10 Trondheims-Ørn 12 13
11 Lyn 11 10
12 Grand Bodø 12 3