Hobber Nilsen dømmer i Nations League fredag

0
502

Ola Hobber Nilsen og hans team er satt opp til å dømme fredagens oppgjør mellom Aserbajdsjan og Kosov på nivå D.

Med seg får han Tom Harald Grønevikog Geir Oskar Isaksen som assistentdommere, Øystein Simon Ytterland som fjerdedommer og Espen Eskås og Tom Harald Hagen som ekstra assistentdommere.

Her er oppsettet for alle kamper fredag:

League A – Group 3
7 September 2018, 20:45 CET –  Bologna (Stadio Renato Dall’Ara)
Italy – Poland
Referee: Felix Zwayer (GER)
Assistant Referee 1: Thorsten Schiffner (GER)
Assistant Referee 2: Marco Achmüller (GER)
Fourth Official: Markus Häcker (GER)
Additional Assistant Referee 1: Daniel Siebert (GER)
Additional Assistant Referee 2: Sascha Stegemann (GER)
UEFA Referee Observer: Stefan Messner (AUT)
UEFA Delegate: Geir Þorsteinsson (ISL)

League B – Group 2
7 September 2018, 20:45 CET –  Trabzon (Senol Gunes Spor Kompleksi Yeni Stadyum)
Turkey – Russia
Referee: Artur Manuel Ribeiro Soares Dias (POR)
Assistant Referee 1: Rui Licínio Barbosa Tavares (POR)
Assistant Referee 2: Paulo Alexandre dos Santos Soares (POR)
Fourth Official: Bruno Miguel de Campos Rodrigues (POR)
Additional Assistant Referee 1: Tiago Bruno Lopes Martins (POR)
Additional Assistant Referee 2: João Pedro da Silva Pinheiro (POR)
UEFA Referee Observer: Alexandru Deaconu (ROU)
UEFA Delegate: Jānis Mežeckis (LVA)

League C – Group 1
7 September 2018, 20:45 CET –  Elbasan (Elbasan Arena)
Albania – Israel
Referee: Viktor Kassai (HUN)
Assistant Referee 1: György Ring (HUN)
Assistant Referee 2: Vencel Tóth (HUN)
Fourth Official: Péter Berettyán (HUN)
Additional Assistant Referee 1: Tamás Bognár (HUN)
Additional Assistant Referee 2: Sándor Andó-Szabó (HUN)
UEFA Referee Observer: Rodger Gifford (WAL)
UEFA Delegate: Loukas Siotropos (GRE)

League C – Group 4
7 September 2018, 20:45 CET –  Vilnius (LFF Stadionas)
Lithuania – Serbia
Referee: Robert Madden (SCO)
Assistant Referee 1: Douglas Ross (SCO)
Assistant Referee 2: Francis Connor (SCO)
Fourth Official: Alastair Mather (SCO)
Additional Assistant Referee 1: Donald Robertson (SCO)
Additional Assistant Referee 2: Steven McLean (SCO)
UEFA Referee Observer: Manuel Enrique Mejuto González (ESP)
UEFA Delegate: Michal Mertinyák (SVK)

League C – Group 4
7 September 2018, 20:45 CET –  Ploiesti (Ilie Oană)
Romania – Montenegro
Referee: Ivan Kružliak (SVK)
Assistant Referee 1: Tomáš Somoláni (SVK)
Assistant Referee 2: Branislav Hancko (SVK)
Fourth Official: Tomáš Mókoš (SVK)
Additional Assistant Referee 1: Filip Glova (SVK)
Additional Assistant Referee 2: Michal Očenáš (SVK)
UEFA Referee Observer: Matteo Simone Trefoloni (ITA)
UEFA Delegate: Michael Zoratti (AUT)

League D – Group 3
7 September 2018, 18:00 CET –  Baku (Bakı Olimpiya Stadionu)
Azerbaijan – Kosovo
Referee: Ola Hobber Nilsen (NOR)
Assistant Referee 1: Tom Harald Grønevik (NOR)
Assistant Referee 2: Geir Oskar Isaksen (NOR)
Fourth Official: Øystein Simon Ytterland (NOR)
Additional Assistant Referee 1: Espen Andreas Eskås (NOR)
Additional Assistant Referee 2: Tom Harald Hagen (NOR)
UEFA Referee Observer: Lucílio Cardoso Cortez Batista (POR)
UEFA Delegate: Martin Sturkenboom (NED)

League D – Group 3
7 September 2018, 20:45 CET –  Torshavn (Tórsvøllur)
Faroe Islands – Malta
Referee: Ville Nevalainen (FIN)
Assistant Referee 1: Jan-Peter Aravirta (FIN)
Assistant Referee 2: Mika Lamppu (FIN)
Fourth Official: Jukka Honkanen (FIN)
Additional Assistant Referee 1: Petri Viljanen (FIN)
Additional Assistant Referee 2: Dennis Antamo (FIN)
UEFA Referee Observer: Johan Verbist (BEL)
UEFA Delegate: Tammo Beishuizen (NED)