Hobber Nilsen til Kazakhstan

0
350
Ola Hobber Nilsen

Ett norsk dommerteam skal i aksjon i kvalifiseringen til Europaligaen denne uken. Ola Hobber Nilsen dømmer FC Kayrat Almaty mot Hapoel Be’er-Sheva FC.

Bortelaget fra Israel vant første kamp 2-0, så det Kazakhstanske laget står foran en stor utfordring.

Med i teamet er Tom Harald Grønevik og Geir Oskar Isaksen som assistentdommere og Kai Erik Steen som fjerdedommer.

Kampen spille torsdag 1. august klokken 16:30.

Her er resten av dommeroppsettet for andre kamp i andre kvalifiseringsrunde (kilde: http://law5-theref.blogspot.com/)

30 July 2019, 17:45 CET – Marijampolė (ARVI Futbolo Arena)
FK Sūduva (LTU) – SP Tre Penne (SMR) | 5-0
Referee: Artyom Kuchin (KAZ)
Assistant Referee 1: Yevgeniy Belskiy (KAZ)
Assistant Referee 2: Sergey Vasyutin (KAZ)
Fourth Official: Saken Bayymbet (KAZ)
UEFA Referee Observer: Kostadin Gerginov (BUL)
UEFA Delegate: Róbert Barczi (HUN)

30 July 2019, 17:45 CET – Gibraltar (Victoria Stadium)
Lincoln Red Imps FC (GIB) – Ararat-Armenia FC (ARM) | 0-2
Referee: Alexandre Boucaut (BEL)
Assistant Referee 1: Laurent Conotte (BEL)
Assistant Referee 2: Pieter Becquet (BEL)
Fourth Official: Kevin Van Damme (BEL)
UEFA Referee Observer: David Malcolm (NIR)
UEFA Delegate: Olivier Chovaux (FRA)

30 July 2019, 17:55 CET – Luxembourg (Stade Josy Barthel)
F91 Dudelange (LUX) – FK Škendija (MKD) | 2-1
Referee: Iwan Arwel Griffith (WAL)
Assistant Referee 1: Daniel Beckett (WAL)
Assistant Referee 2: Lewiss Ross Edwards (WAL)
Fourth Official: Robert Jenkins (WAL)
UEFA Referee Observer: Goran Mihaljević (MNE)
UEFA Delegate: Róbert Birgir Agnarsson (ISL)

30 July 2019, 18:00 CET – Pristina (Stadiumi Fadil Vokrri)
KF Feronikeli (KOS) – ŠK Slovan Bratislava (SVK) | 1-2
Referee: Yigal Frid (ISR)
Assistant Referee 1: Matityahu Yakobov (ISR)
Assistant Referee 2: Omer Barbiro (ISR)
Fourth Official: Nael Odeh (ISR)
UEFA Referee Observer: Stéphane Lannoy (FRA)
UEFA Delegate: David McDowell Zor (SVN)

31 July 2019, 20:45 CET – Belgrade (Stadion FK Čukarički)
FK Čukarički (SRB) – Molde FK (NOR) | 0-0
Referee: Mykola Balakin (UKR)
Assistant Referee 1: Oleksandr Korniyko (UKR)
Assistant Referee 2: Semen Shlonchak (UKR)
Fourth Official: Vitaliy Romanov (UKR)
UEFA Referee Observer: David Fernández Borbalán (ESP)
UEFA Delegate: Patrick Wattebled (FRA)

1 August 2019, 16:00 CET – Shymkent (Kazhymukan Munaytpasov Stadion)
FC Ordabasy Shymkent (KAZ) – FK Mladá Boleslav (CZE) | 1-1
Referee: Mads-Kristoffer Kristoffersen (DEN)
Assistant Referee 1: Lars Hummelgaard (DEN)
Assistant Referee 2: Dennis Wollenberg Rasmussen (DEN)
Fourth Official: Sandi Putros (DEN)
UEFA Referee Observer: João Francisco Lopes Ferreira (POR)
UEFA Delegate: Nikola Kostov (MKD)

1 August 2019, 16:00 CET – Nur-Sultan (Astana Arena)
FC Astana (KAZ) – FC Santa Coloma (AND) | 0-0
Referee: Giorgi Kruashvili (GEO)
Assistant Referee 1: Levan Varamishvili (GEO)
Assistant Referee 2: Giorgi Elikashvili (GEO)
Fourth Official: Aleko Aptsiauri (GEO)
UEFA Referee Observer: Shmuel Shteif (ISR)
UEFA Delegate: Jaroslav Dudl (CZE)
Delegate Trainee: Aigerim Jumayeva (KAZ)

1 August 2019, 16:30 CET – Almaty (Almatı Ortalıq Stadïonı)
FC Kayrat Almaty (KAZ) – Hapoel Be’er-Sheva FC (ISR) | 0-2
Referee: Ola Hobber Nilsen (NOR)
Assistant Referee 1: Tom Harald Grønevik (NOR)
Assistant Referee 2: Geir Oskar Isaksen (NOR)
Fourth Official: Kai Erik Steen (NOR)
UEFA Referee Observer: Michal Beneš (CZE)
UEFA Delegate: Renáta Tomášová (SVK)

1 August 2019, 17:00 CET – Ovidiu (Stadionul Central din Complexul Academiei de Fotbal «Gheorghe Hagi»)
FC Viitorul (ROU) – KAA Gent (BEL) | 3-6
Referee: José Luis Munuera Montero (ESP)
Assistant Referee 1: Íñigo Prieto López de Ceraín (ESP)
Assistant Referee 2: Alfonso Baena Espejo (ESP)
Fourth Official: Mario Melero López (ESP)
UEFA Referee Observer: Vladimir Antonov (MDA)
UEFA Delegate: Könül Mehtiyeva (AZE)

1 August 2019, 18:00 CET – Kuopio (Savon Sanomat Areena)
KuPS Kuopio (FIN) – KS Legia Warszawa (POL) | 0-1
Referee: Lawrence Visser (BEL)
Assistant Referee 1: Thibaud Nijssen (BEL)
Assistant Referee 2: Jo De Weirdt (BEL)
Fourth Official: Bram Van Driessche (BEL)
UEFA Referee Observer: Dejan Filipović (SRB)
UEFA Delegate: Raili Ellermaa (EST)
Security Officer: Henrik Kjær Jensen (DEN)

1 August 2019, 18:00 CET – Zaporizhia (Slavutych-Arena)
FC Zorya Luhansk (UKR) – FK Budućnost Podgorica (MNE) | 3-1
Referee: Neil Doyle (IRL)
Assistant Referee 1: Darren Carey (IRL)
Assistant Referee 2: Darragh Keegan (IRL)
Fourth Official: John McLoughlin (IRL)
UEFA Referee Observer: Pjetur Sigurðsson (ISL)
UEFA Delegate: Boris Stankov (BUL)
Delegate Trainee: Vitaliy Danylchenko (UKR)

1 August 2019, 18:15 CET – Craiova (Stadionul Ion Oblemenco)
FC Universitatea Craiova (ROU) – Budapest Honvéd FC (HUN) | 0-0
Referee: Arnold Hunter (NIR)
Assistant Referee 1: Gareth Eakin (NIR)
Assistant Referee 2: Georgios Argyropoulos (NIR)
Fourth Official: James Robert Robinson (NIR)
UEFA Referee Observer: Domagoj Vučkov (CRO)
UEFA Delegate: Michael Appleby (ENG)

1 August 2019, 18:30 CET – Sofia (Vivacom Arena – Georgi Asparuhov)
PFC Levski Sofia (BUL) – AEK Larnaca FC (CYP) | 0-3
Referee: Glenn Nyberg (SWE)
Assistant Referee 1: Mahbod Beigi (SWE)
Assistant Referee 2: Andreas Söderkvist (SWE)
Fourth Official: Adam Ladebäck (SWE)
UEFA Referee Observer: Rusmir Mrković (BIH)
UEFA Delegate: Campbell Ogilvie (SCO)

1 August 2019, 18:30 CET – Debrecen (Nagyerdei Stadion)
Debreceni VSC (HUN) – Torino FC (ITA) | 0-3
Referee: Fran Jović (CRO)
Assistant Referee 1: Ivica Modrić (CRO)
Assistant Referee 2: Hrvoje Radić (CRO)
Fourth Official: Ivan Vučković (CRO)
UEFA Referee Observer: Gerard Perry (IRL)
UEFA Delegate: Artur Azaryan (ARM)

1 August 2019, 18:30 CET – Gothenburg (Bravida Arena)
BK Häcken (SWE) – AZ Alkmaar (NED) | 0-0
Referee: Frank Schneider (FRA)
Assistant Referee 1: Mehdi Rahmouni (FRA)
Assistant Referee 2: Djemel Zitouni (FRA)
Fourth Official: Éric Wattellier (FRA)
UEFA Referee Observer: Boško Jovanetić (SRB)
UEFA Delegate: Vignir Már Þormóðsson (ISL)

1 August 2019, 18:30 CET – Riga (Skonto Stadions)
Riga FC (LVA) – GKS Piast Gliwice (POL) | 2-3
Referee: Eitan Shmuelevitz (ISR)
Assistant Referee 1: Nati Dotan (ISR)
Assistant Referee 2: Eliyahu Casapu (ISR)
Fourth Official: Eli Hacmon (ISR)
UEFA Referee Observer: Christer Fällström (SWE)
UEFA Delegate: Anu Jokela (FIN)
Mentor for Delegate: Sviatlana Hrynkievič (BLR)

1 August 2019, 19:00 CET – Liepāja (Daugavas Stadions)
FK Liepāja (LVA) – IFK Norrköping (SWE) | 0-2
Referee: Ionuț Marius Avram (ROU)
Assistant Referee 1: Valentin Gabriel Avram (ROU)
Assistant Referee 2: Cristian Mircea Orbuleț (ROU)
Fourth Official: Horațiu Mircea Feșnic (ROU)
UEFA Referee Observer: Are Habicht (EST)
UEFA Delegate: Diana Andersen (DEN)
Delegate Trainee: Māris Verpakovskis (LVA)

1 August 2019, 19:00 CET – Baku (Bakcell Arena)
Neftçi PFK (AZE) – FC Arsenal Tula (RUS) | 1-0
Referee: Alan Mario Sant (MLT)
Assistant Referee 1: Edward Spiteri (MLT)
Assistant Referee 2: Roberto Vella (MLT)
Fourth Official: Malcolm Spiteri (MLT)
UEFA Referee Observer: Mika Peltola (FIN)
UEFA Delegate: Kuanysh Kanapyanov (KAZ)

1 August 2019, 19:00 CET – Athens (Dimotikó Stádio Peristeríou)
Atrómitos FC (GRE) – FC DAC 1904 Dunajská Streda (SVK) | 2-1
Referee: Mohammed Al-Hakim (SWE)
Assistant Referee 1: Mehmet Culum (SWE)
Assistant Referee 2: Fredrik Klyver (SWE)
Fourth Official: Victor Wolf (SWE)
UEFA Referee Observer: Robert Sedlacek (AUT)
UEFA Delegate: Danijel Jošt (SVN)

1 August 2019, 19:00 CET – Mostar (Stadion HŠK Zrinjski)
HŠK Zrinjski (BIH) – FC Utrecht (NED) | 1-1
Referee: Antti Munukka (FIN)
Assistant Referee 1: Jukka Honkanen (FIN)
Assistant Referee 2: Turkka Joonas Valjakka (FIN)
Fourth Official: Jari Järvinen (FIN)
UEFA Referee Observer: Alieh Čykun (BLR)
UEFA Delegate: Borja Bilbao (ESP)
Security Officer: Wayne Nash (WAL)

1 August 2019, 19:00 CET – Jablonec nad Nisou (Stadion Střelnice)
FK Jablonec (CZE) – FC Pyunik (ARM) | 1-2
Referee: Sergey Lapochkin (RUS)
Assistant Referee 1: Anton Averyanov (RUS)
Assistant Referee 2: Aleksandr Kudryavtsev (RUS)
Fourth Official: Yevgeniy Turbin (RUS)
UEFA Referee Observer: Edgar Steinborn (GER)
UEFA Delegate: Iain Blair (SCO)
Mentor for Delegate: Adrian Titcombe (ENG)

1 August 2019, 19:00 CET – Vaduz (Rheinpark Stadion)
FC Vaduz (LIE) – MOL Fehérvár FC (HUN) | 0-1
Referee: Manfredas Lukjančukas (LTU)
Assistant Referee 1: Aleksandr Radiuš (LTU)
Assistant Referee 2: Vladimir Gerasimov (LTU)
Fourth Official: Jurij Paškovskij (LTU)
UEFA Referee Observer: Jari Maisonlahti (FIN)
UEFA Delegate: Neil Morrow (NIR)

1 August 2019, 19:00 CET – Tbilisi (Boris Paichadzis Dinamo Arena)
FC Dinamo Tbilisi (GEO) – Qəbələ İK (AZE) | 2-0
Referee: Petri Viljanen (FIN)
Assistant Referee 1: Riku Vihreävuori (FIN)
Assistant Referee 2: Mika Lamppu (FIN)
Fourth Official: Dennis Antamo (FIN)
UEFA Referee Observer: Jens Larsen (DEN)
UEFA Delegate: Sergiu Lisnic (MDA)

1 August 2019, 19:00 CET – Malmö (Swedbank Stadion)
Malmö FF (SWE) – NK Domžale (SVN) | 2-2
Referee: Amaury Delerue (FRA)
Assistant Referee 1: Bertrand Jouannaud (FRA)
Assistant Referee 2: Philippe Jeanne (FRA)
Fourth Official: Olivier Thual (FRA)
UEFA Referee Observer: Sokol Jareci (ALB)
UEFA Delegate: František Laurinec (SVK)
Mentor for Delegate: Barry Bright (ENG)

1 August 2019, 19:00 CET – Toftir (Tofta Leikvøllur)
KÍ Klaksvík (FRO) – FC Luzern (SUI) | 0-1
Referee: Martin Strömbergsson (SWE)
Assistant Referee 1: Mikael Hallin (SWE)
Assistant Referee 2: Peter Allheim (SWE)
Fourth Official: Patrik Eriksson (SWE)
UEFA Referee Observer: Attila Ábrahám (HUN)
UEFA Delegate: Léon Schelings (BEL)

1 August 2019, 19:00 CET – Haifa (Itztadion Sammy Ofer)
Maccabi Haifa FC (ISR) – RC Strasbourg (FRA) | 1-3
Referee: Maurizio Mariani (ITA)
Assistant Referee 1: Fabiano Preti (ITA)
Assistant Referee 2: Mauro Vivenzi (ITA)
Fourth Official: Federico La Penna (ITA)
UEFA Referee Observer: William Young (SCO)
UEFA Delegate: Kris Bellon (BEL)

1 August 2019, 19:00 CET – Nicosia (Stádio GSP)
Apóllon Limassol FC (CYP) – Shamrock Rovers FC (IRL) | 1-2
Referee: Michael Tykgaard (DEN)
Assistant Referee 1: Daniel Richardt Nørgaard (DEN)
Assistant Referee 2: Ole Kronlykke (DEN)
Fourth Official: Benjamin Willaume-Jantzen (DEN)
UEFA Referee Observer: Igor Pristovnik (CRO)
UEFA Delegate: Björn Fecker (GER)

1 August 2019, 19:00 CET – Larnaca (AEK Aréna – Geórgios Karapatákis)
AEL Limassol FC (CYP) – Áris Thessaloniki FC (GRE) | 0-0
Referee: Manuel Jorge Neves Moreira de Sousa (POR)
Assistant Referee 1: Álvaro Daniel de Carvalho Mesquita (POR)
Assistant Referee 2: Nuno Miguel da Silva Manso (POR)
Fourth Official: Cláudio Filipe Ruivo Pereira (POR)
UEFA Referee Observer: Zoran Petrović (SRB)
UEFA Delegate: Sergio Di Cesare (ITA)

1 August 2019, 19:00 CET – Tiraspol (Stadionul Sheriff)
FC Sheriff Tiraspol (MDA) – FK Partizani (ALB) | 1-0
Referee: Igor Pajač (CRO)
Assistant Referee 1: Bojan Zobenica (CRO)
Assistant Referee 2: Vedran Đurak (CRO)
Fourth Official: Dario Bel (CRO)
UEFA Referee Observer: Alfredo Trentalange (ITA)
UEFA Delegate: István Huszár (HUN)

1 August 2019, 19:30 CET – Brøndbyvester (Brøndby Stadion)
Brøndby IF (DEN) – KS Lechia Gdańsk (POL) | 1-2
Referee: Miroslav Zelinka (CZE)
Assistant Referee 1: Jan Paták (CZE)
Assistant Referee 2: Petr Caletka (CZE)
Fourth Official: Emanuel Marek (CZE)
UEFA Referee Observer: John Ferry (NIR)
UEFA Delegate: Veiko Soo (EST)
Mentor for Delegate: Myrsíni Psaropoúlou (GRE)

1 August 2019, 19:30 CET – Luxembourg (Stade Josy Barthel)
FC Progrès Niederkorn (LUX) – Rangers FC (SCO) | 0-2
Referee: Ivaylo Stoyanov (BUL)
Assistant Referee 1: Ivo Kolev (BUL)
Assistant Referee 2: Georgi Doynov (BUL)
Fourth Official: Stanislav Todorov (BUL)
UEFA Referee Observer: Geórgios Bíkas (GRE)
UEFA Delegate: Rudolphe Mannaerts (BEL)
Security Officer: Miroslav Marković (CRO)

1 August 2019, 19:30 CET – Razgrad (Ludogorets Arena)
PFC Ludogorets 1945 (BUL) – Valur (ISL) | 1-1
Referee: Pavel Orel (CZE)
Assistant Referee 1: Petr Blažej (CZE)
Assistant Referee 2: Jiří Kříž (CZE)
Fourth Official: Ondřej Berka (CZE)
UEFA Referee Observer: Aleksey Spirin (RUS)
UEFA Delegate: Kazimierz Oleszek (POL)

1 August 2019, 19:45 CET – Esbjerg (Blue Water Arena)
Esbjerg FB (DEN) – FC Šachcior Salihorsk (BLR) | 0-2
Referee: Duje Strukan (CRO)
Assistant Referee 1: Goran Perica (CRO)
Assistant Referee 2: Mario Pepur (CRO)
Fourth Official: Marin Vidulin (CRO)
UEFA Referee Observer: Ichko Lozev (BUL)
UEFA Delegate: Alina Capațina (MDA)
Mentor for Delegate: Aleksandra Pejkovska (MKD)

1 August 2019, 20:00 CET – Ljubljana (Stadion Stožice)
NK Olimpija Ljubljana (SVN) – Evkur Yeni Malatyaspor (TUR) | 2-2
Referee: Filip Glova (SVK)
Assistant Referee 1: František Ferenc (SVK)
Assistant Referee 2: Peter Kováč (SVK)
Fourth Official: Peter Ziemba (SVK)
UEFA Referee Observer: Marco Borg (MLT)
UEFA Delegate: Attila Tömő (HUN)
Mentor for Delegate: Alan McRae (SCO)

1 August 2019, 20:00 CET – Ta’ Qali (Centenary Stadium)
Gżira United FC (MLT) – FK Ventspils (LVA) | 0-4
Referee: Þorvaldur Árnason (ISL)
Assistant Referee 1: Jóhann Gunnar Guðmundsson (ISL)
Assistant Referee 2: Birkir Sigurðarson (ISL)
Fourth Official: Ívar Orri Kristjánsson (ISL)
UEFA Referee Observer: Chrístos Nikolaḯdis (CYP)
UEFA Delegate: Octavian Goga (ROU)

1 August 2019, 20:30 CET – Graz (Merkur-Arena)
SK Sturm Graz (AUT) – FK Haugesund (NOR) | 0-2
Referee: Juri Frischer (EST)
Assistant Referee 1: Veiko Mõtsnik (EST)
Assistant Referee 2: Jaan Roos (EST)
Fourth Official: Joonas Jaanovits (EST)
UEFA Referee Observer: Ján Fašung (SVK)
UEFA Delegate: Alin Cioban (ROU)

1 August 2019, 20:30 CET – Frankfurt am Main (Commerzbank-Arena)
Eintracht Frankfurt (GER) – FC Flora Tallinn (EST) | 2-1
Referee: Jørgen Daugbjerg Burchardt (DEN)
Assistant Referee 1: Heine Sørensen (DEN)
Assistant Referee 2: Niels Høg (DEN)
Fourth Official: Jens Grabski Maae (DEN)
UEFA Referee Observer: Oğuz Sarvan (TUR)
UEFA Delegate: Anton Fagan (SCO)
Delegate Trainee: Jean-Pierre Cassagnes (FRA)

1 August 2019, 20:30 CET – Giurgiu (Stadionul Marin Anastasovici)
FCSB (ROU) – Alashkert FC (ARM) | 3-0
Referee: Peter Kráľovič (SVK)
Assistant Referee 1: Ján Pozor (SVK)
Assistant Referee 2: Erik Weiss (SVK)
Fourth Official: Pavel Ochotnický (SVK)
UEFA Referee Observer: Raymond Ellingham (WAL)
UEFA Delegate: Maksimas Bechterevas (LTU)

1 August 2019, 20:45 CET – Aberdeen (Pittodrie Stadium)
Aberdeen FC (SCO) – FC Chikhura Sachkhere (GEO) | 1-1
Referee: Rade Obrenovič (SVN)
Assistant Referee 1: Grega Kordež (SVN)
Assistant Referee 2: Tomislav Pospeh (SVN)
Fourth Official: Asmir Sagrkovič (SVN)
UEFA Referee Observer: Michaíl Koukoulákis (GRE)
UEFA Delegate: Álvaro Albino (POR)

1 August 2019, 20:45 CET – Osijek (Stadion Gradski Vrt)
NK Osijek (CRO) – PFC CSKA-Sofia (BUL) | 0-1
Referee: Robert Schörgenhofer (AUT)
Assistant Referee 1: Markus Gutschi (AUT)
Assistant Referee 2: Anel Beganovic (AUT)
Fourth Official: Felix Ouschan (AUT)
UEFA Referee Observer: Yuriy Baskakov (RUS)
UEFA Delegate: Eugène Westerink (NED)
Security Officer: Ilan Yablkovsky (ISR)

1 August 2019, 20:45 CET – Trnava (City Aréna – Štadión Antona Malatinského)
FC Spartak Trnava (SVK) – PFC Lokomotiv Plovdiv 1926 (BUL) | 0-2
Referee: Erik Lambrechts (BEL)
Assistant Referee 1: Karel De Rocker (BEL)
Assistant Referee 2: Mathias Hillaert (BEL)
Fourth Official: Wesley Alen (BEL)
UEFA Referee Observer: Kenneth William Clark (SCO)
UEFA Delegate: Thura Win (ENG)

1 August 2019, 20:45 CET – Belfast (Windsor Park)
Linfield FC (NIR) – HB Tórshavn (FRO) | 2-2
Referee: Halil Umut Meler (TUR)
Assistant Referee 1: İbrahim Çağlar Uyarcan (TUR)
Assistant Referee 2: Cevdet Kömürcüoğlu (TUR)
Fourth Official: Bahattin Şimşek (TUR)
UEFA Referee Observer: Juan Antonio Fernández Marín (ESP)
UEFA Delegate: Lennart Vestervall (SWE)

1 August 2019, 21:00 CET – Belfast (Seaview)
Crusaders FC (NIR) – Wolverhampton Wanderers FC (ENG) | 0-2
Referee: Nejc Kajtazovič (SVN)
Assistant Referee 1: Aleksandar Kasapovič (SVN)
Assistant Referee 2: David Gabrovec (SVN)
Fourth Official: Dejan Balažič (SVN)
UEFA Referee Observer: Luis Medina Cantalejo (ESP)
UEFA Delegate: Vilmos Szabó (HUN)

1 August 2019, 21:00 CET – Guimarães (Estádio D. Afonso Henriques)
Vitória SC (POR) – AS Jeunesse Esch (LUX) | 1-0
Referee: Vitaliy Meshkov (RUS)
Assistant Referee 1: Igor Demeshko (RUS)
Assistant Referee 2: Nikolay Bogach (RUS)
Fourth Official: Aleksey Sukhoy (RUS)
UEFA Referee Observer: Andreas Schluchter (SUI)
UEFA Delegate: Déspina Koxénoglou (GRE)

1 August 2019, 21:00 CET – Belgrade (Stadion FK Partizan)
FK Partizan (SRB) – Connah’s Quay Nomads FC (WAL) | 1-0
Referee: Luís Miguel Branco Godinho (POR)
Assistant Referee 1: Rui Miguel Martins Teixeira (POR)
Assistant Referee 2: Pedro Miguel de Almeida Mota (POR)
Fourth Official: Hélder Miguel de Azevedo Malheiro (POR)
UEFA Referee Observer: Markus Strömbergsson (SWE)
UEFA Delegate: Steen Michael Dahrup (DEN)

1 August 2019, 21:15 CET – Garðabær (Samsung völlurinn)
Stjarnan (ISL) – RCD Espanyol (ESP) | 0-4
Referee: Dumitru Muntean (MDA)
Assistant Referee 1: Vladislav Lifciu (MDA)
Assistant Referee 2: Vadim Vicol (MDA)
Fourth Official: Veaceslav Banari (MDA)
UEFA Referee Observer: Milan Karadžić (SRB)
UEFA Delegate: Jeannette Good (FIN)