Ingen norske dommere i denne ukens CL-kvalik

0
153
Terje Hauge skal være dommerveileder for spanske Carlos del Cerro Grande når FK Crvena zvezda (SRB) møter FC Spartak Trnava (SVK) i første kamp i tredje kvalifiserende runde til Champions League.
Her er dommerne som skal i aksjon:
7 August 2018, 16:00 CET – Astana (Astana Arena)
FC Astana (KAZ) – GNK Dinamo (CRO)
Referee: John Beaton (SCO)
Assistant Referee 1: Alastair Mather (SCO)
Assistant Referee 2: Sean Carr (SCO)
Fourth Official: Steven McLean (SCO)
UEFA Referee Observer: Vladimír Medveď (SVK)
UEFA Delegate: Kris Bellon (BEL)7 August 2018, 19:00 CET – Baku (Tofiq Bəhramov adına Respublika Stadionu)
Qarabağ FK (AZE) – FC BATE Borisov (BLR)
Referee: Andreas Ekberg (SWE)
Assistant Referee 1: Mehmet Culum (SWE)
Assistant Referee 2: Stefan Hallberg (SWE)
Fourth Official: Kristoffer Karlsson (SWE)
UEFA Referee Observer: Robert Sedlacek (AUT)
UEFA Delegate: Olzhas Abrayev (KAZ)

7 August 2018, 19:15 CET – Malmö (Swedbank Stadion)
Malmö FF (SWE) – MOL Vidi FC (HUN)
Referee: Matej Jug (SVN)
Assistant Referee 1: Matej Žunič (SVN)
Assistant Referee 2: Manuel Vidali (SVN)
Fourth Official: Dejan Balažič (SVN)
UEFA Referee Observer: Zbigniew Przesmycki (POL)
UEFA Delegate: Jacques Antenen (SUI)

7 August 2018, 19:30 CET – Prague (Eden Aréna)
SK Slavia Praha (CZE) – FC Dynamo Kyiv (UKR)
Referee: Craig Pawson (ENG)
Assistant Referee 1: Lee Betts (ENG)
Assistant Referee 2: Ian Hussin (ENG)
Fourth Official: Christopher Kavanagh (ENG)
UEFA Referee Observer: Ichko Lozev (BUL)
UEFA Delegate: Bakar Zhordania (GEO)

7 August 2018, 20:00 CET – Liège (Stade Maurice Dufrasne)
Royal Standard de Liège (BEL) – AFC Ajax (NED)
Referee: Tobias Stieler (GER)
Assistant Referee 1: Marco Achmüller (GER)
Assistant Referee 2: Christian Gittelmann (GER)
Fourth Official: Harm Osmers (GER)
UEFA Referee Observer: Luciano Luci (ITA)
UEFA Delegate: Rudolf Řepka (CZE)

7 August 2018, 20:30 CET – Belgrade (Stadion Rajko Mitić)
FK Crvena zvezda (SRB) – FC Spartak Trnava (SVK)
Referee: Carlos del Cerro Grande (ESP)
Assistant Referee 1: Juan Carlos Yuste Jiménez (ESP)
Assistant Referee 2: Abrahám Álvarez Cantón (ESP)
Fourth Official: Santiago Jaime Latre (ESP)
UEFA Referee Observer: Terje Hauge (NOR)
UEFA Delegate: José Guilherme Aguiar (POR)

7 August 2018, 21:00 CET – Lisbon (Estádio do SL Benfica)
SL Benfica (POR) – Fenerbahçe SK (TUR)
Referee: Aliaksiej Kuĺbakoŭ (BLR)
Assistant Referee 1: Dzmitryj Žuk (BLR)
Assistant Referee 2: Alieh Maslianka (BLR)
Fourth Official: Dzianis Ščarbakoŭ (BLR)
UEFA Referee Observer: Manuel Enrique Mejuto González (ESP)
UEFA Delegate: Martin Sturkenboom (NED)

8 August 2018, 19:00 CET – Salzburg (Red Bull Arena)
FC Red Bull Salzburg (AUT) – KF Shkëndija (MKD)
Referee: Əliyar Ağayev (AZE)
Assistant Referee 1: Zeynal Zeynalov (AZE)
Assistant Referee 2: Rza Məmmədov (AZE)
Fourth Official: Orxan Məmmədov (AZE)
UEFA Referee Observer: Alfredo Trentalange (ITA)
UEFA Delegate: Eduard Dervishaj Nelaj (ESP)

8 August 2018, 19:00 CET – Thessaloniki (Stádio Toúmbas)
PAOK FC (GRE) – FC Spartak Moskva (RUS)
Referee: Orel Grinfeld (ISR)
Assistant Referee 1: Idan Yarkoni (ISR)
Assistant Referee 2: Roy Hassan (ISR)
Fourth Official: Alon Yefet (ISR)
UEFA Referee Observer: Konrad Plautz (AUT)
UEFA Delegate: Christian Kofoed (DEN)

8 August 2018, 20:45 CET – Glasgow (Celtic Park)
Celtic FC (SCO) – AEK Athens FC (GRE)
Referee: Luca Banti (ITA)
Assistant Referee 1: Alessandro Costanzo (ITA)
Assistant Referee 2: Filippo Valeriani (ITA)
Fourth Official: Michael Fabbri (ITA)
UEFA Referee Observer: Rodger Gifford (WAL)
UEFA Delegate: Markus Stenger (GER)