Joda, Norge har med Molde i tredje kvalifiserende runde til Champions League, men det er ikke oppnevnt noen norske dommerteam til kampene som spilles 28./29. juli og 4./5. august.

Det er som vanlig nettstedet The 3rd Team som har fått tilgang til dommeroppsettet lenge før det offentliggjøres hos UEFA eller de nasjonale forbundene.

Molde møter Dinamo Zagreb, og har fått belgiske dommere som ledes av Serge Gumienny i bortekampen, og engelske dommere med Michael Oliver i spissen i hjemmeoppgjøret.

Her er det totale oppsettet for kampene som avgjør hvem som går inn i playoff til selve gruppespillet:

First Legs

28/07/2015, 18:15 CET (Khimki)
CSKA Moskva – Sparta Praha
Referee: Javier Estrada Fernández (ESP)
Assistant Referee 1: Miguel Martínez Munuera (ESP)
Assistant Referee 2: Francisco Javier Martin Garcia (ESP)
Fourth Official: Eduardo Prieto Iglesias (ESP)
UEFA Referee Observer: Darko Čeferin (SVN)
UEFA Delegate: Oleg Harlamov (EST)

28/07/2015, 19:00 CET (Chisinau)
Milsami – Skënderbeu
Referee: Hüseyin Göçek (TUR)
Assistant Referee 1: Mustafa Emre Eyisoy (TUR)
Assistant Referee 2: Orkun Aktaş (TUR)
Fourth Official: Süleyman Abay (TUR)
UEFA Referee Observer: Gylfi Orrason (ISL)
UEFA Delegate: Leonid Kaloshin (RUS)

28/07/2015, 19:00 CET (Herning)
Midtylland – APOEL Nicosia
Referee: Slavko Vinčić (SVN)
Assistant Referee 1: Bojan Ul (SVN)
Assistant Referee 2: Tomaž Klančnik (SVN)
Fourth Official: Bojan Mertik (SVN)
UEFA Referee Observer: Uno Tutk (EST)
UEFA Delegate: Jean Paul Mievis (BEL)

28/07/2015, 19:30 CET (Tel Aviv)
Maccabi Tel-Aviv – Viktoria Plzen
Referee: Aleksei Kulbakov (BLR)
Assistant Referee 1: Dzmitry Zhuk (BLR)
Assistant Referee 2: Aleh Maslianka (BLR)
Fourth Official: Dzianis Shcharbakou (BLR)
UEFA Referee Observer: Zdravko Jokić (SRB)
UEFA Delegate: Kazimierz Oleszek (POL)

28/07/2015, 20:00 CET (Athens)
Panathinaikos – Club Brügge
Referee: Vladislav Bezborodov (RUS)
Assistant Referee 1: Nikolay Golubev (RUS)
Assistant Referee 2: Maksim Gavrilin (RUS)
Fourth Official: Igor Fedotov (RUS)
UEFA Referee Observer: Nicolae Grigorescu (ROU)
UEFA Delegate: Petr Fousek (CZE)

28/07/2015, 20:00 CET (Istanbul)
Fenerbahçe – Shakhtar Donetsk
Referee: Manuel De Sousa (POR)
Assistant Referee 1: Bertino Miranda (POR)
Assistant Referee 2: Alvaro Mesquita (POR)
Fourth Official: Carlos Taborda Xistra (POR)
UEFA Referee Observer: László Vagner (HUN)
UEFA Delegate: Scott Struthers (SCO)

28/07/2015, 20:15 CET (Berne)
Young Boys – AS Monaco
Referee: Matej Jug (SVN)
Assistant Referee 1: Matej Žunič (SVN)
Assistant Referee 2: Gregor Rojko (SVN)
Fourth Official: Nejc Kajtazovic (SVN)
UEFA Referee Observer: Nikolay Levnikov (RUS)
UEFA Delegate: Paolo Rondelli (SMR)

28/07/2015, 20:30 CET (Szekesfehervar)
Videoton – BATE
Referee: Aleksandar Stavrev (MKD)
Assistant Referee 1: Marjan Kirovski (MKD)
Assistant Referee 2: Dejan Kostadinov (MKD)
Fourth Official: Dimitar Meckarovski (MKD)
UEFA Referee Observer: Vaclav Krondl (CZE)
UEFA Delegate: Irakli Nakaidze (GEO)

28/07/2015, 21:00 CET (Zagreb)
Dinamo Zagreb – Molde FK
Referee: Serge Gumienny (BEL)
Assistant Referee 1: Jimmy Cremers (BEL)
Assistant Referee 2: Yves De Neve (BEL)
Fourth Official: Christof Dierick (BEL)
UEFA Referee Observer: Georgios Bikas (GRE)
UEFA Delegate: Adrian Titcombe (ENG)

29/07/2015, 18:00 CET (Helsinki)
HJK Helsinki – Astana
Referee: Alexandru Tudor (ROU)
Assistant Referee 1: Octavian Sovre (ROU)
Assistant Referee 2: Vasile Marinescu (ROU)
Fourth Official: George Catalin Gaman (ROU)
UEFA Referee Observer: John Ward (IRL)
UEFA Delegate: Michael Appleby (ENG)

29/07/2015, 19:00 CET (Salzburg)
RB Salzburg – Malmö FF
Referee: Luca Banti (ITA)
Assistant Referee 1: Riccardo Di Fiore (ITA)
Assistant Referee 2: Gianluca Vuoto (ITA)
Fourth Official: Gianpaolo Calvarese (ITA)
UEFA Referee Observer: Gaetano De Gabriele (MLT)
UEFA Delegate: Duško Grabovac (CRO)

29/07/2015, 20:30 CET (Bucharest)
Steaua Bucuresti – Partizan Belgrad
Referee: Kevin Blom (NED)
Assistant Referee 1: Bas van Dongen (NED)
Assistant Referee 2: Patrick Langkamp (NED)
Fourth Official: Danny Makkelie (NED)
UEFA Referee Observer: Asim Khudiyev (AZE)
UEFA Delegate: István Huszár (HUN)

29/07/2015, 20:45 CET (Glasgow)
Celtic – Qarabag
Referee: Robert Schörgenhofer (AUT)
Assistant Referee 1: Matthias Winsauer (AUT)
Assistant Referee 2: Richard Hübler (AUT)
Fourth Official: Dominik Ouschan (AUT)
UEFA Referee Observer: Raymond Ellingham (WAL)
UEFA Delegate: Gijs de Jong (NED)

29/07/2015, 20:45 CET (Poznán)
Lech Poznán – FC Basel
Referee: Anthony Taylor (ENG)
Assistant Referee 1: Gary Beswick (ENG)
Assistant Referee 2: John Brooks (ENG)
Fourth Official: Jonathan Moss (ENG)
UEFA Referee Observer: Manuel Mejuto González (ESP)
UEFA Delegate: Metin Kazancıoğlu (TUR)

29/07/2015, 21:05 CET (Vienna)
Rapid Wien – Ajax Amsterdam
Referee: William Collum (SCO)
Assistant Referee 1: Damien MacGraith (IRL)
Assistant Referee 2: Francis Connor (SCO)
Fourth Official: John Beaton (SCO)
UEFA Referee Observer: Markus Nobs (SUI)
UEFA Delegate: Nils Fisketjonn (NOR)

Second Legs

04/08/2015, 19:00 CET (Molde)
Molde FK – Dinamo Zagreb
Referee: Michael Oliver (ENG)
Assistant Referee 1: Stuart Burt (ENG)
Assistant Referee 2: Lee Betts (ENG)
Fourth Official: Lee Mason (ENG)
UEFA Referee Observer: Tomasz Mikulski (POL)
UEFA Delegate: Alvaro Albino (POR)

04/08/2015, 19:00 CET (Nicosia)
APOEL Nicosia – Midtylland
Referee: Robert Madden (SCO)
Assistant Referee 1: Douglas Ross (SCO)
Assistant Referee 2: Stuart Stevenson (SCO)
Fourth Official: Donald Robertson (SCO)
UEFA Referee Observer: Sándor Piller (HUN)
UEFA Delegate: David McDowell (SVN)

04/08/2015, 20:15 CET (Amsterdam)
Ajax Amsterdam – Rapid Wien
Referee: Ivan Kružliak (SVK)
Assistant Referee 1: Martin Balko (SVK)
Assistant Referee 2: Tomaš Somoláni (SVK)
Fourth Official: Mario Vlk (SVK)
UEFA Referee Observer: Bo Karlsson (SWE)
UEFA Delegate: Markus Stenger (GER)

04/08/2015, 20:45 CET (Monaco)
AS Monaco – Young Boys
Referee: Danny Makkelie (NED)
Assistant Referee 1: Mario Diks (NED)
Assistant Referee 2: Hessel Steegstra (NED)
Fourth Official: Kevin Blom (NED)
UEFA Referee Observer: Alfredo Trentalange (ITA)
UEFA Delegate: Christian Schmölzer (AUT)

05/08/2015, 16:00 CET (Astana)
Astana – HJK Helsinki
Referee: Alon Yefet (ISR)
Assistant Referee 1: Roy Hassan (ISR)
Assistant Referee 2: Sagy Mazamber (ISR)
Fourth Official: Guy Berger (ISR)
UEFA Referee Observer: Robert Sedlacek (AUT)
UEFA Delegate: Tobias Wolf (GER)

05/08/2015, 18:30 CET (Baku)
Qarabag – Celtic
Referee: Martin Strömbergsson (SWE)
Assistant Referee 1: Daniel Gustavsson (SWE)
Assistant Referee 2: Stefan Hallberg (SWE)
Fourth Official: Johan Hamlin (SWE)
UEFA Referee Observer: Alain Hamer (LUX)
UEFA Delegate: Peter Lundström (FIN)

05/08/2015, 18:45 CET (Nicosia)
Sparta Praha – CSKA Moskva
Referee: Paolo Mazzoleni (ITA)
Assistant Referee 1: Lorenzo Manganelli (ITA)
Assistant Referee 2: Fabio Galloni (ITA)
Fourth Official: Andrea Gervasoni (ITA)
UEFA Referee Observer: Jan Fasung (SVK)
UEFA Delegate: Kris Bellon (BEL)

05/08/2015, 20:15 CET (Basel)
FC Basel – Lech Poznán
Referee: Ruddy Buquet (FRA)
Assistant Referee 1: Guillaume Débart (FRA)
Assistant Referee 2: Cyril Gringore (FRA)
Fourth Official: Fredy Fautrel (FRA)
UEFA Referee Observer: Christos Skapoullis (CYP)
UEFA Delegate: Roy Cathcart (NIR)

05/08/2015, 20:30 CET (Malmö)
Malmö FF – RB Salzburg
Referee: Michael Koukoulakis (GRE)
Assistant Referee 1: Alexandros Gevrenis (GRE)
Assistant Referee 2: Chrysoula Kourompylia (GRE)
Fourth Official: Charalampos Kalogeropoulos (GRE)
UEFA Referee Observer: Stephen Lodge (ENG)
UEFA Delegate: Peadar Ryan (IRL)

05/08/2015, 20:30 CET (Bruges)
Club Brügge – Panathinaikos
Referee: Stefan Johannesson (SWE)
Assistant Referee 1: Mehmet Culum (SWE)
Assistant Referee 2: Magnus Sjöblom (SWE)
Fourth Official: Mohammed Al-Hakim (SWE)
UEFA Referee Observer: Patrick Kelly (IRL)
UEFA Delegate: Milovan Djukanović (MNE)

05/08/2015, 20:30 CET (Borisov)
BATE Borisov – Videoton
Referee: Kenn Hansen (DEN)
Assistant Referee 1: Lars Rix (DEN)
Assistant Referee 2: David Vang Andersen (DEN)
Fourth Official: Jakob Kehlet (DEN)
UEFA Referee Observer: Jozef Marko (SVK)
UEFA Delegate: Patrick Wattebled (FRA)

05/08/2015, 20:45 CET (Lviv)
Shakhtar Donetsk – Fenerbahçe
Referee: Felix Zwayer (GER)
Assistant Referee 1: Guido Kleve (GER)
Assistant Referee 2: Florian Steuer (GER)
Fourth Official: Sascha Stegemann (GER)
UEFA Referee Observer: Alan Snoddy (NIR)
UEFA Delegate: Siarhei Ilyich (BLR)

05/08/2015, 20:45 CET (Plzen)
Viktoria Plzen – Maccabi Tel-Aviv
Referee: Ievgenii Aranovskyi (UKR)
Assistant Referee 1: Oleksandr Voytyuk (UKR)
Assistant Referee 2: Sergii Bekker (UKR)
Fourth Official: Anatolii Zhabchenko (UKR)
UEFA Referee Observer: Vladimir Antonov (MDA)
UEFA Delegate: Jevgenijs Milevskis (LVA)

05/08/2015, 20:45 CET (Belgrade)
Partizan – Steaua Bucuresti
Referee: István Vad (HUN)
Assistant Referee 1: Peter Berettyán (HUN)
Assistant Referee 2: László Viszokai (HUN)
Fourth Official: Adam Farkas (HUN)
UEFA Referee Observer: Luciano Luci (ITA)
UEFA Delegate: Mark Blackbourne (ENG)

05/08/2015, 20:45 CET (Elbasan)
Skënderbeu – Milsami
Referee: Artur Soares Dias (POR)
Assistant Referee 1: Rui Tavares (POR)
Assistant Referee 2: Paulo Santos Soares (POR)
Fourth Official: Cosme Machado (POR)
UEFA Referee Observer: Juan Fernández Marín (ESP)
UEFA Delegate: Pavel Kolev (BUL)