Makkelie tar hånd om England – Spania

0
173

Nederlandske Danny Makkelie og hans team har fått oppgavene med å dømme storkampen mellom England og Spania i Nations League førstkommende lørdag.

Her er oppsettet for 8. september:

League A – Group 2
8 September 2018, 18:00 CET – St. Gallen (kybunpark)
SWITZERLAND – ICELAND
Referee: Michael Oliver (ENG)
Assistant Referee 1: Stuart Burt (ENG)
Assistant Referee 2: Simon Bennett (ENG)
Fourth Official: Stephen Child (ENG)
Additional Assistant Referee 1: Craig Pawson (ENG)
Additional Assistant Referee 2: Martin Atkinson (ENG)
UEFA Referee Observer: Nikolay Levnikov (RUS)
UEFA Delegate: Duško Grabovac (CRO)

League A – Group 4
8 September 2018, 20:45 CET – London (Wembley Stadium)
ENGLAND – SPAIN
Referee: Danny Makkelie (NED)
Assistant Referee 1: Mario Diks (NED)
Assistant Referee 2: Hessel Steegstra (NED)
Fourth Official: Rob van de Ven (NED)
Additional Assistant Referee 1: Kevin Blom (NED)
Additional Assistant Referee 2: Jochem Kamphuis (NED)
UEFA Referee Observer: Ichko Lozev (BUL)
UEFA Delegate: Per Svärd (SWE)

League B – Group 3
8 September 2018, 15:00 CET – Belfast (Windsor Park)
NORTHERN IRELAND – BOSNIA AND HERZEGOVINA
Referee: Pavel Královec (CZE)
Assistant Referee 1: Ivo Nádvorník (CZE)
Assistant Referee 2: Kamil Hájek (CZE)
Fourth Official: Jakub Hrabovský (CZE)
Additional Assistant Referee 1: Miroslav Zelinka (CZE)
Additional Assistant Referee 2: Karel Hrubeš (CZE)
UEFA Referee Observer: Manuel Díaz Vega (ESP)
UEFA Delegate: Roland Tis (BEL)

League C – Group 2
8 September 2018, 18:00 CET – Tampere (Tampereen stadion)
FINLAND – HUNGARY
Referee: Gediminas Mažeika (LTU)
Assistant Referee 1: Vytautas Šimkus (LTU)
Assistant Referee 2: Vytenis Kazlauskas (LTU)
Fourth Official: Vytis Snarskis (LTU)
Additional Assistant Referee 1: Manfredas Lukjančukas (LTU)
Additional Assistant Referee 2: Robertas Valikonis (LTU)
UEFA Referee Observer: Domenico Messina (ITA)
UEFA Delegate: Sigurður Hannesson (ISL)

League C – Group 2
8 September 2018, 20:45 CET – Tallinn (A. Le Coq Arena)
ESTONIA – GREECE
Referee: Serdar Gözübüyük (NED)
Assistant Referee 1: Davie Goossens (NED)
Assistant Referee 2: Charles Schaap (NED)
Fourth Official: Jan de Vries (NED)
Additional Assistant Referee 1: Pol van Boekel (NED)
Additional Assistant Referee 2: Jeroen Manschot (NED)
UEFA Referee Observer: Haim Jakov (ISR)
UEFA Delegate: Christian Welander (SWE)

League D – Group 2
8 September 2018, 18:00 CET – Minsk (Nacyjanaĺny Alimpijski Stadyjon Dynama)
BELARUS – SAN MARINO
Referee: Sandro Schärer (SUI)
Assistant Referee 1: Stéphane De Almeida (SUI)
Assistant Referee 2: Bekim Zogaj (SUI)
Fourth Official: Raffael Zeder (SUI)
Additional Assistant Referee 1: Alain Bieri (SUI)
Additional Assistant Referee 2: Lukas Fähndrich (SUI)
UEFA Referee Observer: Milan Karadžić (SRB)
UEFA Delegate: Hanna Bordyuhova (UKR)

League D – Group 2
8 September 2018, 20:45 CET – Luxembourg (Stade Josy Barthel)
LUXEMBOURG – MOLDOVA
Referee: Robert Harvey (IRL)
Assistant Referee 1: Robert Clarke (IRL)
Assistant Referee 2: Wayne McDonnell (IRL)
Fourth Official: Allen Lynch (IRL)
Additional Assistant Referee 1: Neil Doyle (IRL)
Additional Assistant Referee 2: Paul McLaughlin (IRL)
UEFA Referee Observer: Erol Ersoy (TUR)
UEFA Delegate: Bakar Zhordania (GEO)