OBOS-ligaen runde sju

0
238

Første kamp i denne runden av OBOS-ligaen er allerede i gang når vi skriver dette. Den dømmes av Daniel Higraff fra Brodd FK.

(Vi har dessverre ikke noe bilde av Higraff i vårt arkiv)

Sogndal – KFUM
Fosshaugane Campus 11.05.2019 15.30
Dommer: Daniel Higraff (Brodd Fotballklubb Stavanger)
Ass.dommer 1: Erland Hareland (Lesja IL)
Ass.dommer 2: Aleksander Jæger (Åssiden IF)
4. dommer: Vegard Mathisen-yndestad (Eikefjord IL)
Dommerveileder: Helge Roar Åndal (Molde FK)

Strømmen – Aalesund
Strømmen stadion kg 12.05.2019 15.00
Dommer: Sivert Øksnes Amland (Fana Fotball)
Ass.dommer 1: Rune Kjørstad (Skrim, IL)
Ass.dommer 2: Frank Salbu Brandt Henneman (Bjarg, IL)
4. dommer: Sulman Maroof Hussain (Manglerud Star Fotball,IL)
Dommerveileder: Roy Helge Olsen (Fløy – Flekkerøy)

Sandnes Ulf – Sandefjord Fotball
Sandnes stadion 12.05.2019 18.00
Dommer: Christian Moen (Løvenstad)
Ass.dommer 1: Lasse Johannes Skogstad Patrikainen (Askøy FK)
Ass.dommer 2: Atle Larsen (Brodd Fotballklubb Stavanger)
4. dommer: Mischa Kellerhals (Orre IL fotball)
Dommerveileder: Tore Kristian Nybø (Vaulen IL- fotball)

Jerv – Ullensaker/Kisa
Levermyr stadion 12.05.2019 18.00
Dommer: Ajdin Medic (Trosvik IF)
Ass.dommer 1: Kristian Solvang Johannessen (Falk, SK)
Ass.dommer 2: Steffen Tendvall Abrahamsen (Randesund IL)
4. dommer: Jørgen Haga (Ekholt BK)
Dommerveileder: Thor Håversen (Solbygg, FK)

Nest-Sotra – Start
Ågotnes gress 12.05.2019 18.00
Dommer: Harald Røvig Sletner (Rustad IL)
Ass.dommer 1: Kjetil Nordmark (Orstad IL)
Ass.dommer 2: Ruben Haugland (Tertnes Fotball Herrer)
4. dommer: Adrian Bjørkhaug Gjendemsjø (Tertnes Fotball Herrer)
Dommerveileder: Terje Hauge (Olsvik IL)

Kongsvinger – Tromsdalen
Gjemselund 1 kunstgress 12.05.2019 18.00
Dommer: Mohammad Usman Aslam (Lier IL)
Ass.dommer 1: Alf Olav Rossland (Åkra IL – Fotball)
Ass.dommer 2: Sondre Dahle (Heimdal Fotballklubb)
4. dommer: Jørgen Haugen (Kurland)
Dommerveileder: Geir Åge Masovn Holen (Rælingen)

Notodden – HamKam
Idrettsparken KG Notodden 12.05.2019 18.00
Dommer: Eivind Bodding (Haga)
Ass.dommer 1: Bjørnar Drtina Bjørnstad (Gimletroll, IK-Fotball)
Ass.dommer 2: Kim Minh Nguyen (Abildsø IL)
4. dommer: Herman Leiulfsrud Aass (Fossum IF Skien)
Dommerveileder: Odd Arne Vangen (Sylling IF)

Skeid – Raufoss
Nordre Åsen kunstgressbane 12.05.2019 18.00
Dommer: Marius Hansen Grøtta (Malmefjorden IL)
Ass.dommer 1: Helge Myklebust (Freidig, SPK)
Ass.dommer 2: Philip Askjer (Eik IF Tønsberg)
4. dommer: Ola Kellerhals (Vaulen IL- fotball)
Dommerveileder: Roy Helge Olsen (Fløy – Flekkerøy)

 

Tabellen

Lag S P
1 Aalesund 6 16
2 Sandefjord Fotball 6 12
3 Ullensaker/Kisa 6 10
4 KFUM 6 10
5 Start 6 10
6 Raufoss 6 10
7 Sandnes Ulf 6 9
8 Kongsvinger 6 9
9 Skeid 6 8
10 Nest-Sotra 6 7
11 Jerv 5 6
12 HamKam 6 5
13 Sogndal 6 5
14 Notodden 6 4
15 Strømmen 6 4
16 Tromsdalen 5 1