Ny runde i Oddsenligaen, med mange spennende oppgjør. Lokaloppgjøret Raufoss – Gjøvik/lyn dømmes av Usman Aslam (bildet) fra Lier, mens topp- og lokaloppgjøret mellom KFUM og Grorud tas hånd om av Ajdin Medic.

Husk å tipse dommere.no på hoveddommer@dommere.no om du vet om noen som skal debutere i Oddsenligaen.

Her er helgens kamper:

Avdeling 1

Lørdag 22. august kl. 16:00
Skeid Fotball – Ullern
Sted: Nordre Åsen kunstgress
Dommer: Shervin Heydary, Løten FK
Assistentdommer 1: Magnus Tranholt, KFUM-Kam. Oslo
Assistentdommer 2: Henrik Skjevestad, Ready

KFUM – Grorud
Sted: KFUM-Arena
Dommer: Ajdin Medic, Trosvik IF
Assistentdommer 1: Andreas Melleby, Sarpsborg FK
Assistentdommer 2: Tobias Bengtson, Tveter IL

Søndag 23. august kl. 15:00
Finnsnes – Kjelsås
Sted: Finnsnes Stadion
Dommer: Kim-Runar Dalberg Olsen, Kattfjord Sportsklubb
Assistentdommer 1: Skule Ystad Skjei, Blåmann, IL – Fotball
Assistentdommer 2: Helene Johansen, Senja, FK Silsand

Søndag 23. august kl. 16:00
Tromsdalen – Senja
Sted: TUIL Arena
Dommer: Tom-Jøran Henriksen, Krokelvdalen IL
Assistentdommer 1: Kristian Kristiansen, Bakkeby IK
Assistentdommer 2: Jonny Anton Andreassen, Stakkevollan IF
Dommerveileder: Rune Teigen Badar, Skarp. IF

Mjølner – Holmen
Sted: Narvik kunstgress
Dommer: Ole Martin Loe, Stakkevollan IF
Assistentdommer 1: Petter Minge, Santor, IL
Assistentdommer 2: Anders Johan Knutsen, Ballangen Fotballklubb

Harstad – Lyn
Sted: Harstad stadion
Dommer: Vegar Ballovarre, Skjervøy IK
Assistentdommer 1: Michael Wikestad Pedersen, Landsås, FK
Assistentdommer 2: Marius Wikestad Pedersen, Landsås, FK

Mandag 24. august kl. 19:00
Vålerenga 2 – Stabæk 2
Sted: Vallhall
Dommer: Ole-Alexander Ekeli Valen, Kråkerøy IL
Assistentdommer 1: Anders Michael Velo, Furuset Fotball IF
Assistentdommer 2: Samir Taghizadeh, Tveita IL

Avdeling 2

Lørdag 22. august kl. 16:00
Fram – Kvik Halden
Sted: Framparken
Dommer: Raymond Nyberg, Stridsklev IL
Assistentdommer 1: Håvard Bjerkelund, Birkebeineren, IF
Assistentdommer 2: Tommy Bøe Urdahl, Lier IL

Sprint-Jeløy – Drammen FK
Sted: Bellevue KG
Dommer: Jo Elias Haave, Faaberg Fotball
Assistentdommer 1: Shkodran Dinaj, Rilindja, IL
Assistentdommer 2: Jørgen Lindblad, Ekholt BK
Dommerveileder: Bernt Håvard Bruheim, Sprint-Jeløy, SK

Søndag 23. august kl. 16:00
Alta – Moss
Sted: Finnmarkshallen
Dommer: Adrian Gjendemsjø, Tertnes Fotball Herrer
Assistentdommer 1: Darko Vucenovic, Polarstjernen, IL
Assistentdommer 2: Zarko Darmanovic, Norild IL

Søndag 23. august kl. 18:00
Raufoss – Gjøvik-Lyn
Sted: Raufoss Storhall
Dommer: Mohammad Usman Aslam, Lier IL
Assistentdommer 1: Erland Hareland, Lesja IL
Assistentdommer 2: Sondre Sørensen Kielland, Furnes Fotball
Dommerveileder: Arild Haugstad, Faaberg Fotball

Ørn Horten – Lørenskog
Sted: Lystlunden Stadion KG
Dommer: Ole-Martin Loeshagen, Norderhov UIL
Assistentdommer 1: Bjørnar Smith, Ivrig, IL
Assistentdommer 2: Chris Robert Øvrid, Falk, SK

Mandag 24. august kl. 18:00
Lillestrøm 2 – Nybergsund IL Trysil
Sted: LSK-hallen
Dommer: Anders Overgård Hauglund, Lokomotiv Oslo
Assistentdommer 1: Hakan Catalgøl, Løvenstad
Assistentdommer 2: Stein Arne Windju, Hauerseter

Mandag 24. august kl. 19:00
Notodden – Strømsgodset TF 2
Sted: Idrettsparken KG Notodden
Dommer: Tim Nicolai Fjellvang, Ulefoss SF
Assistentdommer 1: Rollef Flathus, Kjapp IL
Assistentdommer 2: Zeynel Alp Aras, Borg IF

Avdeling 3

Fredag 21. august kl. 18:00
Vidar – Sola
Sted: Lassa gress
Dommer: Andre Knudsen Arnholt, Erdal IL
Assistentdommer 1: Kim Andersson, Tasta IL
Assistentdommer 2: Jim Ivar Nystad, Lura IL

Lørdag 22. august kl. 14:00
Arendal – Vard Haugesund
Sted: Bjønnes st. kunstgress
Dommer: Nedim Brbovic, Fevang FK
Assistentdommer 1: Sondre Olsen, Greipstad IL
Assistentdommer 2: Marcin Kowalski, Djerv 1919, SK

Lørdag 22. august kl. 15:00
Fana – Egersunds
Sted: Nesttun Kunstgress 1
Dommer: Ola Kellerhals, Vaulen IL- fotball
Assistentdommer 1: Abdulhadi Al-Fahad, Gneist, IL
Assistentdommer 2: Eirik Fjellanger, Trott, IL

Søndag 23. august kl. 15:00
Eidsvold TF – Vindbjart
Sted: Myhrer 1
Dommer: Sulman Hussain, Manglerud Star Fotball, IL
Assistentdommer 1: Stian Røvig Sletner, Oppsal IF Fotball
Assistentdommer 2: Menhaj Haidari, Abildsø IL

Søndag 23. august kl. 16:00
Donn – Ullensaker/Kisa
Sted: Kristiansand stadion
Dommer: Marius Lien, Otra IL
Assistentdommer 1: Espen Larsen, Imås, IL
Assistentdommer 2: Sondre Olsen, Greipstad IL
Dommerveileder: Geir Røstad, Birkenes IL

Søndag 23. august kl. 17:00
Fløy – Fyllingsdalen
Sted: Flekkerøy kunstgress Colorlinebanen
Dommer: Espen Samuelsen, Vestfossen IF
Assistentdommer 1: Jon Romuld Håversen, Solbygg, FK
Assistentdommer 2: Jens Myhrstad, Donn FK
Dommerveileder: Mats Nesmann, Start, IK

Mandag 24. august kl. 15:00
Odd 2 – Odda
Sted: Skagerak Arena
Dommer: Rune Nilsen, Nanset IF
Assistentdommer 1: Shpejtim Lipoveci, Hei, IL – Fotballgruppe
Assistentdommer 2: Mohammed Nabhani, Tollnes BK

Avdeling 4

Lørdag 22. august kl. 15:30
Byåsen TF – Førde
Sted: Byåsen Arena
Dommer: Sivert Ø. Amland, Kringlebotn IL
Assistentdommer 1: Odd-Einar Nervik, Flatås IL
Assistentdommer 2: Mathias Støfringshaug, Verdal IL
Dommerveileder: Kjell Alseth, Stjørdals-Blink Fotball

Lørdag 22. august kl. 16:00
Stjørdals-Blink – Strindheim TF
Sted: Nye Blinkbanen
Dommer: Mads Følstad Skarsem, Charlottenlund Sportsklubb
Assistentdommer 1: Jørgen Rønning Valstadsve, Fram, IL
Assistentdommer 2: Robin Kjelaas, Malvik IL
Dommerveileder: Ragnar Wist, Sp.kl. Nessegutten

Florø – Kongsvinger
Sted: Florø stadion
Dommer: Marius Hansen Grøtta, Gneist, IL
Assistentdommer 2: Brede Nymark, Sogndal IL

Rødde – Træff
Sted: Heimdal kunstgress
Dommer: Rikhard Haugen Lyng, Kolstad Fotball
Assistentdommer 1: Kim-Are Næss Leistad, Buvik IL – Fotball
Assistentdommer 2: Sondre Dahle, Heimdal Fotballklubb
Dommerveileder: Frode Kvam, Strindheim IL

Lørdag 22. august kl. 17:00
Elverum – HamKam
Sted: Elverum Stadion
Dommer: Tommy Frydenlund, Gjøvik-Lyn, FK
Assistentdommer 1: Yahya Swajet, Grue IL
Assistentdommer 2: Kim Larsen Bjeglerud, Skreia IL

Mandag 24. august kl. 16:30
Molde 2 – Nardo
Sted: Aker stadion
Dommer: Even Myrheim, Emblem IL – Fotball
Assistentdommer 1: Hans Georg Snekvik, Bøfjord IL
Assistentdommer 2: Per Iver Skrøvset, Bøfjord IL

Mandag 24. august kl. 17:00
Brumunddal – Aalesund 2
Sted: SH-banen, Kunstgress
Dommer: Henrik Ingwardo, Fet
Assistentdommer 1: Anders Bodding, Haga
Assistentdommer 2: Nicolai Bryhn Dybvad, Fjellhamar