Pedersen på Manchester-tur

0
75

Rune Pedersen tar onsdag turen til Manchester for å se på italienske Daniele Orsato dømme Manchester City mot Lyon i Champions League.

Her er kamp- og dommeroppsettet:

Group E
19 September 2018, 18:55 CET – Amsterdam (Johan Cruijff ArenA)
AFC Ajax (NED) – AEK Athens FC (GRE)
Referee: Carlos del Cerro Grande (ESP)
Assistant Referee 1: Juan Carlos Yusté Jiménez (ESP)
Assistant Referee 2: Roberto Alonso Fernández (ESP)
Fourth Official: Abrahám Álvarez Cantón (ESP)
Additional Assistant Referee 1: Juan Martínez Munuera (ESP)
Additional Assistant Referee 2: Santiago Jaime Latre (ESP)
UEFA Referee Observer: Luciano Luci (ITA)
UEFA Delegate: Michael Foster (ENG)

Group F
19 September 2018, 18:55 CET – Kharkiv (Oblasnyy Sportyvnyy Kompleks Metalist)
FC Shakhtar Donetsk (UKR) – TSG 1899 Hoffenheim (GER)
Referee: Jakob Kehlet (DEN)
Assistant Referee 1: Lars Hummelgaard (DEN)
Assistant Referee 2: Heine Sørensen (DEN)
Fourth Official: Niels Christian Brixen (DEN)
Additional Assistant Referee 1: Michael Tykgaard (DEN)
Additional Assistant Referee 2: Jens Grabski Maae (DEN)
UEFA Referee Observer: Bertrand Layec (FRA)
UEFA Delegate: Virgar Hvidbro (FRO)

Group E
19 September 2018, 21:00 CET – Lisbon (Estádio do SL Benfica)
SL Benfica (POR) – FC Bayern München (GER)
Referee: Antonio Miguel Mateu Lahoz (ESP)
Assistant Referee 1: Pau Cebrián Devís (ESP)
Assistant Referee 2: Roberto Díaz Pérez del Palomar (ESP)
Fourth Official: Teodoro Sobrino Magán (ESP)
Additional Assistant Referee 1: Xavier Estrada Fernández (ESP)
Additional Assistant Referee 2: Alejandro José Hernández Hernández (ESP)
UEFA Referee Observer: Emil Božinovski (MKD)
UEFA Delegate: Philippe Prudhon (FRA)

Group F
19 September 2018, 21:00 CET – Manchester (Etihad Stadium)
Manchester City FC (ENG) – Olympique Lyonnais (FRA)
Referee: Daniele Orsato (ITA)
Assistant Referee 1: Lorenzo Manganelli (ITA)
Assistant Referee 2: Fabiano Preti (ITA)
Fourth Official: Giorgio Peretti (ITA)
Additional Assistant Referee 1: Marco Guida (ITA)
Additional Assistant Referee 2: Daniele Doveri (ITA)
UEFA Referee Observer: Rune Pedersen (NOR)
UEFA Delegate: Steen Michael Dahrup (DEN)

Group G
19 September 2018, 21:00 CET – Madrid (Estadio Santiago Bernabéu)
Real Madrid CF (ESP) – AS Roma (ITA)
Referee: Björn Kuipers (NED)
Assistant Referee 1: Sander van Roekel (NED)
Assistant Referee 2: Erwin Zeinstra (NED)
Fourth Official: Joost van Zuilen (NED)
Additional Assistant Referee 1: Dennis Johan Higler (NED)
Additional Assistant Referee 2: Pol van Boekel (NED)
UEFA Referee Observer: Marcel Vanelshocht (BEL)
UEFA Delegate: Kris Bellon (BEL)

Group G
19 September 2018, 21:00 CET – Plzeň (Doosan Arena)
FC Viktoria Plzeň (CZE) – PFC CSKA Moskva (RUS)
Referee: Benoît Bastien (FRA)
Assistant Referee 1: Hicham Zakrani (FRA)
Assistant Referee 2: Frédéric Haquette (FRA)
Fourth Official: Julien Pacelli (FRA)
Additional Assistant Referee 1: Benoît Millot (FRA)
Additional Assistant Referee 2: Jérôme Miguelgorry (FRA)
UEFA Referee Observer: Eugen Strigel (GER)
UEFA Delegate: João Morais (POR)

Group H
19 September 2018, 21:00 CET – Bern (Stade de Suisse Wankdorf Bern)
BSC Young Boys (SUI) – Manchester United FC (ENG)
Referee: Deniz Aytekin (GER)
Assistant Referee 1: Eduard Beitinger (GER)
Assistant Referee 2: Rafael Foltyn (GER)
Fourth Official: Dominik Schaal (GER)
Additional Assistant Referee 1: Tobias Welz (GER)
Additional Assistant Referee 2: Benjamin Cortus (GER)
UEFA Referee Observer: Kaj Natri (FIN)
UEFA Delegate: Andrey Medintsev (BUL)

Group H
19 September 2018, 21:00 CET – Valencia (Mestalla, Camp del València)
Valencia CF (ESP) – Juventus FC (ITA)
Referee: Felix Brych (GER)
Assistant Referee 1: Mark Borsch (GER)
Assistant Referee 2: Stefan Lupp (GER)
Fourth Official: Markus Häcker (GER)
Additional Assistant Referee 1: Bastian Dankert (GER)
Additional Assistant Referee 2: Marco Fritz (GER)
UEFA Referee Observer: Francesco Bianchi (SUI)
UEFA Delegate: Sándor Berzi (HUN)