Rangering Agder Fotballkrets 2016

0
1197

Her er oversikten på hvem som dømmer på hvilket nivå fra start av sesongen 2016, hvor blant annet Odd-Jarle Larsen, som ga seg som AD på toppnivå, går inn i 3. divisjonsgruppa:

3. divisjon:

Akselsen Rune Giv Akt
Al-Kharasani Hussein Tveit
Ekeland Jostein Lyngdal
Gullhav Kristoffer Imås
Hole Mads E. Gimletroll
Karlsen Kai Rune Just
Kowalski Marcin Djerv 1919
Larsen Espen Imås
Larsen Odd-Jarle Fløy

4. divisjon:

Ala Mosa Våg
Al-Hassani Furat Giv Akt
Byrkjedal Per Thomas Gimletroll
Elkhalil Lahbib Tobienborg
Haugland Terje Grim
Håversen Thor Solbygg
Jernæs Jens Tønnesen Donn
Johansen Bjørn Tore Gimletroll
Kristiansen Trond Vigør
Langemyr Ingvald Otra
Mydland Sten Kristian Giv Akt
Myhrstad Jens  Donn
Myrberg Tore Risør
Pedersen Atle Vigør
Sletten Karl Anders Tveit
Øgaard Jon Anders Randesund

5. divisjon:

Al-Kharasani Mostafa Tveit
Andersen Joachim Grane
Andersen Sten Rune Tveit
Arntzen Joakim Risør
Berge Jonas Lyngdal
Bjørnstad Bjørnar Drtina Ullensaker/Kisa
Bratli Per Viggo Farsund
Byremo Rune Birkenes
Dahl Tom Midtbø Giv Akt
Dahle Bjørn Helge Risør
Gilje Øyvind Lund Vigør
Helland Reidar Giv Akt
Holm Mathis Gimletroll
Leiknes Amalie Oppegård
Naglestad Finn Konsmo
Naglestad Tom Kenneth Hægebostad
Olsen Christian Næss Rygene
Olsen Sondre Greipstad
Qashua Zyad Mandalskameratene
Segberg Ole Grim
Skei Per Erik Lynum Randesund
Sætra-Pedersen Steinar Arendal
Thomsen Anne Katrine Gimletroll
Thorbjørnsen Aksel Gimletroll
Wroldsen Are Jerv
Ødegård Bernt Giv Akt
Aas Stig Arne Lyngdal
Åtland Sigurd Flekkefjord

Assistendommere 2. divisjon:

Akselsen Rune Giv Akt
Al-Kharasani Hussein Tveit
Byrkjedal Per Thomas Gimletroll
Ekeland Jostein Lyngdal
Hole Mads E. Gimletroll
Håversen Jon Solbygg
Karlsen Kai Rune Just
Kowalski Marcin Djerv 1919
Kristiansen Trond Vigør
Larsen Espen Imås
Larsen Odd-Jarle Fløy
Lien Marius Otra
Mydland Sten Kristian Giv Akt
Myhrstad Jens Donn
Olsen Sondre Greipstad
Pedersen Atle Vigør

Assistentdommere 3. divisjon:

Ala Mosa Våg

1636

Al-Hassani Furat Giv Akt

1939

Al-Kharasani Mostafa Tveit

2033

Andersen Sten Rune Tveit

1950

Berge Jonas Lyngdal

2016

Bjørnstad Bjørnar Drtina Ullesaker/Kisa

130

Bratli Per Viggo Farsund

2026

Dahl Tom Midtbø Giv Akt

1068

Dahle Bjørn Helge Risør

1911

Elkhalil Lahbib Tobienborg

2232

Engedal Kenneth Våg

1846

Esperås Odd Arild Torridal

1322

Gilje Øyvind Lund Vigør

2866

Helland Reidar Giv Akt

1561

Holm Mathis Gimletroll

1711

Hornnes Jan Erik Våg

1731

Jernæs Jens Tønnesen Donn

2027

Johansen Bjørn Tore Gimletroll

1883

Langemyr Ingvald Otra

1844

Leiknes Amalie Oppegård

22070

Olsen Christian Næss Rygene

1934

Qashua Zyad Mandalskameratene

2066

Sletten Karl Anders Tveit

1383

Thomsen Anne Katrine Gimletroll

1624

Thorbjørnsen Aksel Gimletroll

2046

Wroldsen Are Jerv

1952

Øgaard Jon Anders Randesund

2059

Aas Stig Arne Lyngdal

2070

Åtland Sigurd Flekkefjord

1897