Rohit Saggi er satt opp som hoveddommer i første playoff til Conference League i morgen, torsdag 18. august.

Med seg som assistentdommere har han Geir Oskar Isaksen og Morten Jensen, mens Mohammad Usman Aslam er fjerdedommer.

Kampen som har et norsk dommerteam er mellom RKS Raków Częstochowa (POL) og SK Slavia Praha (CZE).

Både Molde og Viking skal ut i aksjon i Playoff til Conference League, og du kan sjekke hvem som skal dømme deres kamper i lista under:

1) Onsdag 17. august:

18:45 CET – Stockholm (Tele2 Arena)
Djurgårdens IF (SWE) – APOEL (CYP)
Referee: Juxhin Xhaja (ALB, 2nd Cat)
Assistant Referee 1: Rejdi Avdo (ALB)
Assistant Referee 2: Dojando Myftari (ALB)
Fourth Official: Kreshnik Bajramaj (ALB)
UEFA Referee Observer: Peter Sippel (GER)
UEFA Delegate: Gilles Petitmangin (FRA)
UEFA Referee Liaison Officer:

2) Torsdag 18. august:

18:00 CET – Częstochowa (Miejski Stadion Piłkarski “Raków”)
RKS Raków Częstochowa (POL) – SK Slavia Praha (CZE)
Referee: Rohit Saggi (NOR, 2nd Cat)
Assistant Referee 1: Geir Oskar Isaksen (NOR)
Assistant Referee 2: Morten Jensen (NOR)
Fourth Official: Mohammad Usman Aslam (NOR)
UEFA Referee Observer: Raymond Ellingham (WAL)
UEFA Delegate: Artur Azaryan (ARM)
UEFA Referee Liaison Officer:

19:00 CET – Riga (Daugavas stadions)
RFS (LVA) – Linfield FC (NIR)
Referee: Əliyar Ağayev (AZE, 1st Cat)
Assistant Referee 1: Zeynal Zeynalov (AZE)
Assistant Referee 2: Akif Əmirəli (AZE)
Fourth Official: Elçin Məsiyev (AZE)
UEFA Referee Observer: Miroslav Tulinger (CZE)
UEFA Delegate: István Huszár (HUN)
UEFA Referee Liaison Officer: Vadims Direktorenko (LVA)

19:00 CET – Sofia (Natsionalen Stadion “Vasil Levski”)
PFK CSKA-Sofia (BUL) – FC Basel 1893 (SUI)
Referee: Duje Strukan (CRO, 1st Cat)
Assistant Referee 1: Bojan Zobenica (CRO)
Assistant Referee 2: Alen Jakšić (CRO)
Fourth Official: Ivan Bebek (CRO)
UEFA Referee Observer: Kóstas Kapitanís (CYP)
UEFA Delegate: Metin Kazancıoğlu (TUR)
UEFA Referee Liaison Officer: Ivo Kolev (BUL)

19:00 CET – Tel Aviv (Itztadion Bloomfield)
Maccabi Tel Aviv FC (ISR) – OGC Nice (FRA)
Referee: Allard Lindhout (NED, 2nd Cat)
Assistant Referee 1: Rogier Honig (NED)
Assistant Referee 2: Roy de Nas (NED)
Fourth Official: Erwin Blank (NED)
UEFA Referee Observer: Stefan Meßner (AUT)
UEFA Delegate: Mark Blackbourne (ENG)
UEFA Referee Liaison Officer:

19:00 CET – Bern (Stadion Wankdorf)
BSC Young Boys (SUI) – RSC Anderlecht (BEL)
Referee: Aleksandar Stavrev (MKD, 1st Cat)
Assistant Referee 1: Dejan Kostadinov (MKD)
Assistant Referee 2: Kuštrim Lika (MKD)
Fourth Official: Aleksandar Grujoski (MKD)
UEFA Referee Observer: Volodymyr Petrov (UKR)
UEFA Delegate: Alina Capațîna (MDA)
UEFA Referee Liaison Officer: Stefan Kohli (SUI)

19:00 CET – Uherské Hradiště (Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty)
1. FC Slovácko (CZE) – AIK (SWE)
Referee: Horațiu Mircea Feșnic (ROU, 1st Cat)
Assistant Referee 1: Valentin Gabriel Avram (ROU)
Assistant Referee 2: Alexandru Cerei (ROU)
Fourth Official: Sebastian Constantin Colțescu (ROU)
UEFA Referee Observer: Thomas Einwaller (AUT)
UEFA Delegate: John Taylor (SCO)
UEFA Referee Liaison Officer: Jan Paták (CZE)

19:00 CET – Molde (Aker Stadion)
Molde FK (NOR) – Wolfsberger AC (AUT)
Referee: Anastásios Papapétrou (GRE, 2nd Cat)
Assistant Referee 1: Trýfon Petrópoulos (GRE)
Assistant Referee 2: Iordánis Aptósoglou (GRE)
Fourth Official: Evángelos Manoúchos (GRE)
UEFA Referee Observer: Leslie Irvine (NIR)
UEFA Delegate: Michał Listkiewicz (POL)
UEFA Referee Liaison Officer: Bjørn Magne Myklebust (NOR)

19:30 CET – Drobeta-Turnu Severin (Stadionul Municipal)
Universitatea Craiova (ROU) – Hapoel Be’er Sheva FC (ISR)
Referee: Nicolas Walsh (SCO, 1st Cat)
Assistant Referee 1: Graeme Stewart (SCO)
Assistant Referee 2: Calum Spence (SCO)
Fourth Official: Donald Robertson (SCO)
UEFA Referee Observer: Alain Hamer (LUX)
UEFA Delegate: João Morais (POR)
UEFA Referee Liaison Officer:

19:45 CET – Istanbul (Başakşehir Fatih Terim Stadyumu)
İstanbul Başakşehir FK (TUR) – Royal Antwerp FC (BEL)
Referee: Jérôme Brisard (FRA, 1st Cat)
Assistant Referee 1: Erwan Finjean (FRA)
Assistant Referee 2: Alexis Auger (FRA)
Fourth Official: Thomas Léonard (FRA)
UEFA Referee Observer: Elmir Pilav (BIH)
UEFA Delegate: Charles John Grundie (NIR)
UEFA Referee Liaison Officer: Alper Yusuf Döğmen (TUR)

20:00 CET – Mostar (Gradski stadion Mostar)
HŠK Zrinjski (BIH) – ŠK Slovan Bratislava (SVK)
Referee: Julian Weinberger (AUT, 1st Cat)
Assistant Referee 1: Maximilian Weiß (AUT)
Assistant Referee 2: Michael Obritzberger (AUT)
Fourth Official: Alan Kijas (AUT)
UEFA Referee Observer: Karen Nalbandyan (ARM)
UEFA Delegate: Kris Bellon (BEL)
UEFA Referee Liaison Officer: Tarik Kečo (BIH)

20:15 CET – Maribor (Stadion Ljudski vrt)
NK Maribor (SVN) – CFR 1907 Cluj (ROU)
Referee: Pavel Orel (CZE, 2nd Cat)
Assistant Referee 1: Dan Vodrážka (CZE)
Assistant Referee 2: Jiří Kříž (CZE)
Fourth Official: Zbyněk Proske (CZE)
UEFA Referee Observer: Igor Pristovnik (CRO)
UEFA Delegate: Tammo Beishuizen (NED)
UEFA Referee Liaison Officer: Alen Borošak (SVN)

20:30 CET – Poznań (Stadion Poznań)
KKS Lech Poznań (POL) – F91 Diddeleng (LUX)
Referee: Manfredas Lukjančukas (LTU, 2nd Cat)
Assistant Referee 1: Vytenis Kazlauskas (LTU)
Assistant Referee 2: Edgaras Bučinskas (LTU)
Fourth Official: Kęstutis Bartuškevičius (LTU)
UEFA Referee Observer: Emil Božinovski (MKD)
UEFA Delegate: Ciprian Paraschiv (ROU)
UEFA Referee Liaison Officer:

20:30 CET – Bucharest (Arena Națională)
FC FCSB (ROU) – Viking FK (NOR)
Referee: Giorgi Kruashvili (GEO, 1st Cat)
Assistant Referee 1: Levan Varamishvili (GEO)
Assistant Referee 2: Zaza Pipia (GEO)
Fourth Official: Davit Kharitonashvili (GEO)
UEFA Referee Observer: Barış Şimşek (TUR)
UEFA Delegate: Charles Schaack (LUX)
UEFA Referee Liaison Officer: Cristina Mariana Trandafir (ROU)

20:30 CET – Cologne (RheinEnergieStadion)
1. FC Köln (GER) – MOL Fehérvár FC (HUN)
Referee: Tiago Bruno Lopes Martins (POR, 1st Cat)
Assistant Referee 1: Luís André Ferreira Pinto de Campos (POR)
Assistant Referee 2: Hugo André Pires Ribeiro (POR)
Fourth Official: Luís Miguel de Branco Godinho (POR)
UEFA Referee Observer: Geórgios Bíkas (GRE)
UEFA Delegate: Emil Ubias (CZE)
UEFA Referee Liaison Officer: Jürgen Aust (GER)

20:45 CET – València (Estadi Ciutat de València)
Villarreal CF (ESP) – HNK Hajduk Split (CRO)
Referee: Aliaksiej Kuĺbakoŭ (BLR, Elite)
Assistant Referee 1: Dzmitryj Žuk (BLR)
Assistant Referee 2: Alieh Maslianka (BLR)
Fourth Official: Viktar Šymusik (BLR)
UEFA Referee Observer: Edgar Steinborn (GER)
UEFA Delegate: Alex Miescher (SUI)
UEFA Referee Liaison Officer: Vicente José Lizondo Cortés (ESP)

20:45 CET – London (London Stadium)
West Ham United FC (ENG) – Viborg FF (DEN)
Referee: Marco Di Bello (ITA, 1st Cat)
Assistant Referee 1: Fabiano Preti (ITA)
Assistant Referee 2: Giorgio Peretti (ITA)
Fourth Official: Juan Luca Sacchi (ITA)
UEFA Referee Observer: Alberto Undiano Mallenco (ESP)
UEFA Delegate: Renáta Tomášová (SVK)
UEFA Referee Liaison Officer: Andrew Paul D’Urso (ENG)

21:00 CET – Skopje (Nacionalna arena “Todor Proeski”)
FK Škupi 1927 (MKD) – KF Ballkani (KOS)
Referee: Ívar Orri Kristjánsson (ISL, 2nd Cat)
Assistant Referee 1: Birkir Sigurðarson (ISL)
Assistant Referee 2: Jóhann Gunnar Guðmundsson (ISL)
Fourth Official: Þorvaldur Árnason (ISL)
UEFA Referee Observer: Jan Willem Wegereef (NED)
UEFA Delegate: Emmanuelle Puttaert (BEL)
UEFA Referee Liaison Officer: Besar Abduli (MKD)

21:00 CET – Florence (Stadio Artemio Franchi)
ACF Fiorentina (ITA) – FC Twente (NED)
Referee: Daniel Stefański (POL, 1st Cat)
Assistant Referee 1: Dawid Golis (POL)
Assistant Referee 2: Michał Obukowicz (POL)
Fourth Official: Damian Sylwestrzak (POL)
UEFA Referee Observer: Niklas á Líðarenda (FRO)
UEFA Delegate: Paul Lyon (GIB)
UEFA Referee Liaison Officer:

21:00 CET – Vaduz (Rheinpark Stadion)
FC Vaduz (LIE) – SK Rapid Wien (AUT)
Referee: Kristo Tohver (EST, 1st Cat)
Assistant Referee 1: Silver Kõiv (EST)
Assistant Referee 2: Sten Klaasen (EST)
Fourth Official: Martti Pukk (EST)
UEFA Referee Observer: Levan Paniashvili (GEO)
UEFA Delegate: Loukás Siótropos (GRE)
UEFA Referee Liaison Officer: Ellero Ziegler (SUI)

21:00 CET – Belgrade (Stadion FK Partizan)
FK Partizan (SRB) – Ħamrun Spartans FC (MLT)
Referee: Filip Glova (SVK, 1st Cat)
Assistant Referee 1: Peter Bednár (SVK)
Assistant Referee 2: Daniel Poláček (SVK)
Fourth Official: Michal Očenáš (SVK)
UEFA Referee Observer: Rune Pedersen (NOR)
UEFA Delegate: Sviatlana Hrynkievič (BLR)
UEFA Referee Liaison Officer: Dragan Bogićević (SRB)

21:00 CET – Alkmaar (AFAS Stadion)
AZ Alkmaar (NED) – Gil Vicente FC (POR)
Referee: Guillermo Cuadra Fernández (ESP, 2nd Cat)
Assistant Referee 1: Ángel Nevado Rodríguez (ESP)
Assistant Referee 2: José Antonio Garrido Romero (ESP)
Fourth Official: Pablo González Fuertes (ESP)
UEFA Referee Observer: Robert Sedlacek (AUT)
UEFA Delegate: Claude Runavot (FRA)
UEFA Referee Liaison Officer: Wilco Lobbert (NED)