UEFA har nå satt opp dommerne til lørdagens EM-kvalifiseringskamper, og det blir et spansk dommerteam som tar hånd om kampen. Hoveddommer er Carlos Velasco Carballo (44). Han har dømt på øverste nivå i Spania siden 2004. Han debuterte i mesterskapssammenheng under EM i 2012, og dømte tre kamper under VM i Brasil i fjor.

Med seg i teamet har han følgende dommere:
Assistentdommere:Roberto Alonso og Juan Yuste
Fjerdedommer: Pau Cebrián Devís
Ekstra assistentdommere: Carlos Del Cerro og Fernando Teixeira

Carballo har dømt Norge ved to tidligere anledninger. Først kampen Frankrike – Norge i september i 2010, en kamp Norge vant 2-1. Deretter dømte han Slovenia – Norge i oktober i 2013, en kamp Norge tapte 0-3.

Her er oppsettet for de øvrige kampene:

Kazakhstan – Island
28. mars 16.00
Dommerteam fra Hellas:
Referee: Tasos Sidiropoulos
Assistant referees: Damianos Efthimiadis / Polychronis Kostaras
Fourth official: Christos Akrivos
Additional assistant referees: Michael Koukoulakis / Ilias Spathas

Tsjekkia – Latvia
28. mars 18:00
Dommerteam fra Spania
Referee: Javier Estrada
Assistant referees:  Miguel Martínez og Teodoro Sobrino
Fourth official: Javier Rodriguez
Additional assistant referees: Alejandro Hernandez og Jesús Gil Manzano

Aserbajdsjan – Malta
28. mars 18:00
Tyrkiske dommerteam
Referee: Halis Özkahya
Assistant referees: Çem Satman og Ekrem Kan
Fourth official: Kemal Yilmaz
Additional assistant referees: Mete Kalkavan og Tolga Özkalfa

Israel – Wales
28. mars 18:00
Serbisk dommerteam
Referee: Milorad Mažić
Assistant referees: Milovan Ristić og Dalibor Djurdjević
Fourth official: Vladimir Jovanović
Additional assistant referees: Danilo Grujić og Dejan Filipovic

Belgia – Kypros
28. mars 20:45
Rumensk dommerteam
Referee: Ovidiu Haţegan
Assistant referees: Octavian Șovre og Radu Ghinguleac
Fourth official: Sebastian Gheorghe
Additional assistant referees: Cristian Balaj og Sebastian Colţescu
I denne kampen er norske Karl Espen Eriksen UEFA-delegat

Bulgaria – Italia
28. mars 20:45
Slovensk dommerteam
Referee: Damir Skomina
Assistant referees: Jure Praprotnik og Robert Vukan
Fourth official: Andraž Kovacic
Additional assistant referees: Matej Jug og Slavko Vinčić

Nederland – Tyrkia
28. mars 20:45
Tysk dommerteam
Referee: Felix Brych
Assistant referees: Mark Borsch og Stefan Lupp
Fourth official: Mike Pickel
Additional assistant referees: Bastian Dankert og Marco Fritz

Andorra – Bosnia Herzegovina
28. mars 20:45
Ungarsk dommerteam
Referee: István Vad
Assistant referees: Istvan Albert og Peter Berettyán
Fourth official: László Viszokai
Additional assistant referees: Sandor Szabo og Ádám Farkas