Den tiende runden av Toppserien spilles førstkommende helg, og det er duket for et spennende oppgjør når Kolbotn tar i mot Stabæk på Sofiemyr stadion. Kolbotn ligger på fjerdeplass på tabellen, tre poeng bak Stabæk som leder. Kampens hoveddommer er Tone-Lise Berghøi (i midten på bildet) fra Hauerseter, som nok en gang er plukket ut til å dømme en toppkamp i Toppserien.

Her er kampene og dommeroppsettet:

11.06.2016 15:00
Avaldsnes – Arna-Bjørnar
Dommer: Emilie Rodahl Dokset (Bækkelagets SK)
Ass.dommer 1: Olaf Andre Frøyland (Frøyland IL)
Ass.dommer 2: Cecilie Ege (Frøyland IL)
4. dommer: Alf Olav Rossland (Åkra IL – Fotball)
Dommerveileder: Arve Fløysvik (Djerv 1919, SK)
Kampdelegat: Kjetil Næs (Rosendal TL)

Vålerenga – Urædd
Dommer: Cathrine Eide (Ski og ballklubben Skiold – Fotball)
Ass.dommer 1: Didar Akrei (Kurdistan FK)
Ass.dommer 2: Nils Bøe (Vollen Ungdomslag)
4. dommer: Harald Sletner (Rustad IL)
Dommerveileder: Monica Larsen (Bækkelagets SK)
Kampdelegat: Kjell Hulby (Frogner)

Kolbotn – Stabæk
Dommer: Tone-Lise Berghøi (Hauerseter)
Ass.dommer 1: Henrik Skjevestad (Ready)
Ass.dommer 2: Kenneth Ringvold (Bækkelagets SK)
4. dommer: Neco Darian (Holmlia SK)
Dommerveileder: Vibeke Karlsen (Asker SKK)
Kampdelegat: Kjartan Berland (Voss, FK)

11.06.2016 16:00
Trondheims-Ørn – Røa Fotball Elite
Dommer: Ingvild Aarland (Malmefjorden IL)
Ass.dommer 1: Nathalie Støfringshaug (Verdal IL)
Ass.dommer 2: Amalie Nyeng (Flatås IL)
4. dommer: Mads Hagerup-Lyngvær (Charlottenlund Sportsklubb)
Dommerveileder: Stig Rune Krokdal (Orkanger IF)
Kampdelegat: Curt-Arne Lannerstedt (Skrim, IL)

12.06.2016 14:00
Klepp – Medkila
Dommer: Fatemeh Zangenei (Nordstrand IF)
Ass.dommer 1: Christian Andersson (Tjensvoll FK)
Ass.dommer 2: Simen Aase (Kåsen IL)
4. dommer: Mischa Kellerhals (Orre IL fotball)
Dommerveileder: Lisbeth Hoch Lode (Frøyland IL)
Kampdelegat: Ole Andreas Glette (Vard Haugesund, SK)

12.06.2016 15:00
Sandviken – LSK Kvinner
Dommer: Marit Buhaug Folstad (Buvik IL – Fotball)
Ass.dommer 1: Eirik Fjellanger (Trott, IL)
Ass.dommer 2: Tom Gabriel Ø Rondestveit (Os TF)
4. dommer: Svein Tore Sinnes (Flekkefjord FK)
Dommerveileder: Terje Berentsen (Lyngbø SK)
Kampdelegat: Hans Lokøy (Arna-Bjørnar, Allianse Idrettslag)