Chatrine Eide får seg en tur til Sørlandet og J.J. Ugland stadion Levermyr denne helgen hvor hun skal dømme oppgjøret mellom Amazon Grimstad og Vålerenga. Eide er FIFA-dommer fra denne sesongen, og var fjerdedommer under cupfinalen for kvinner i fjor.

Ingen av lagene står pr. onsdag med poeng, og har nok planer om å gi alt for å klatre på tabellen etter denne kampen.

Her er alle dommerlagene som skal i aksjon i Toppseriens tredje runde:

Søndag 19. april 2015 kl. 15:00
Amazon Grimstad – Vålerenga

Sted: Levermyr stadion

Dommer: Cathrine Eide, Bækkelagets SK
Assistentdommer 1: Rune Akselsen, Giv Akt, IL
Assistentdommer 2: Are Wroldsen, Jerv, FK
4. dommer: Hussein Al-Kharasani, Tveit IL

Dommerveileder: Geir Røstad, Birkenes IL
Kampdelegat: Helge Breilid, Start, IK

Røa Fotball Elite – Arna-Bjørnar
Sted: Røa kunstgress

Dommer: Marte Sørø, Molde FK
Assistentdommer 1: Lars Jørgen Stenvaag, Abildsø IL
Assistentdommer 2: Magnus Strand, Nordstrand IF

Dommerveileder: Nina Hedlund, Korsvoll IL
Kampdelegat: Arild Rudolf Thorp, Stabæk Fotball

Sandviken – Stabæk
Sted: Stemmemyren kunstgress

Dommer: Anniken Haugen, Junkeren IK – Fotball
Assistentdommer 1: Susanne Bendiksen, Nordhordland BK
Assistentdommer 2: Martin Davitian, Nymark IL
4. dommer: Marius Hansen Grøtta, Gneist, IL

Dommerveileder: Bente Ovedie Skogvang, Elverum Fotball
Kampdelegat: Per Ståle Theodorsen, Fyllingsdalen FK

Avaldsnes – Kolbotn
Sted: Avaldsnes 1

Dommer: Henrikke Nervik, Malvik IL
Assistentdommer 1: Henning Skorpe, Vedavåg Karmøy, SK – fotball
Assistentdommer 2: Ole Petter Grindheim, Haugar, SK
4. dommer: Aleksander S Vermundsen, Kopervik IL

Dommerveileder: Tore Kristian Nybø, Vaulen IL- fotball
Kampdelegat: Audhild Skare, Fotlandsvåg IL

Søndag 19. april 2015 kl. 16:00
Klepp – Trondheims-Ørn
Sted: Klepp stadion

Dommer: Ann Wenche Kleven, Bækkelagets SK
Assistentdommer 1: Khalil Karrouch, Forus og Gausel IL
Assistentdommer 2: Ivan Djuric, Hana IL
4. dommer: Jan-Erik Timm, Havdur, IL

Dommerveileder: Lisbeth Hoch Lode, Frøyland IL
Kampdelegat: Hallgeir Pedersen, Ålgård FK
Fadder: Frode Enge Hovdal, Sola FK

Medkila – LSK Kvinner
Sted: Harstad stadion

Dommer: Elisabeth Thoresen, Bækkelagets SK
Assistentdommer 1: Simen A. Eilertsen, Sørvikmark IL
Assistentdommer 2: Reidar Grønbeck, Kvæfjord IL – Fotball
4. dommer: Knut Børre Walquist, Landsås, FK

Dommerveileder: Alf Roger Jakobsen, Morild, IL
Kampdelegat: Roald Magne Johansen, Storfjord IL