Cathrine Eide (bildet) dømmer Klepp mot Vålerenga i den tredje runden av kvinnens Toppserie.

Her er dommerne til helgens kamper:

Lørdag 16. april 2016 kl. 14:00
Kolbotn – Avaldsnes
Sted: Sofiemyr stadion
Dommer: Marte Sørø, Molde FK
Assistentdommer 1: Kim Tomas L. Klevengen, Nesodden IF
Assistentdommer 2: Mathias Mo, Kjelsås IL – Fotball
4. dommer: Morten Andersen-Gott, Lommedalens IL
Dommerveileder: Jane Therese Sæves Myran, Korsgård IF
Kampdelegat: Johan Jørstad, Borgen

Lørdag 16. april 2016 kl. 15:00
Sandviken – Stabæk
Sted: Stemmemyren kunstgress
Dommer: Ingvild Aarland, Malmefjorden IL
Assistentdommer 1: Dennis Stokseth, Åsane Fotball
Assistentdommer 2: Anders Jordal, Lindås IL
4. dommer: Svein Tore Sinnes, Flekkefjord FK
Dommerveileder: Bente Ovedie Skogvang, Elverum Fotball
Kampdelegat: Torstein Egil Kvam, IL Jotun

Klepp – Vålerenga
Sted: Klepp stadion
Dommer: Cathrine Eide, Ski og ballklubben Skiold – Fotball
Assistentdommer 1: Olaf Andre Frøyland, Frøyland IL
Assistentdommer 2: Alf Olav Rossland, Åkra IL – Fotball
4. dommer: Kjetil Nordmark, Orstad IL
Dommerveileder: Lisbeth Hoch Lode, Frøyland IL
Kampdelegat: Hallgeir Pedersen, Ålgård FK

LSK Kvinner – Urædd
Sted: LSK-hallen
Dommer: Marit Buhaug Folstad, Buvik IL – Fotball
Assistentdommer 1: Stein Arne Windju, Hauerseter
Assistentdommer 2: Diana Junia Mukasa, Hurdal
4. dommer: Espen Pettersen, Frogner
Dommerveileder: Nina Hedlund, Korsvoll IL
Kampdelegat: Vidar Hilmen, Øystre Slidre IL

Søndag 17. april 2016 kl. 13:00
Røa Fotball Elite – Medkila
Sted: Røa kunstgress
Dommer: Emilie Rodahl Dokset, Bækkelagets SK
Assistentdommer 1: Stian Drake, Nordstrand IF
Assistentdommer 2: Martin Bolstad, KFUM-Kam. Oslo
4. dommer: Resa Hauge, Kjelsås IL – Fotball
Dommerveileder: Vibeke Karlsen, Asker SKK
Kampdelegat: Berit Dahlen Bjerkås, Øvrevoll Hosle IL

Søndag 17. april 2016 kl. 15:00
Trondheims-Ørn – Arna-Bjørnar
Sted: Ranheim Arena
Dommer: Ann Wenche Kleven, Bækkelagets SK
Assistentdommer 1: Odd-Einar Nervik, Flatås IL
Assistentdommer 2: Erik Størdal, Heimdal Fotballklubb
4. dommer: Thomas Solum Lystad, Kolstad Fotball
Kampdelegat: Rune Nordby, Tveita IL