dommerklikkVålerenga og Urædd står uten poeng etter tre serierunder i Toppserien. Vålerenga tar imot Trondheims-Ørn i Valhall lørdag, og kampen dømmes av Ann Wenche Kleven. Urædd på sin side har bortekamp mot Arna-Bjørnar på søndag, og denne kampen ledes av Fatemeh Zangeneh (bildet).

Her er kamper med dommerteam (tabellen ligger under dommeroppsettet):

Lørdag 23. april 2016 kl. 14:00

Vålerenga – Trondheims-Ørn
Sted: Vallhall
Dommer: Ann Wenche Kleven, Bækkelagets SK
Assistentdommer 1: Maliha Ahmady, Mjøndalen IF
Assistentdommer 2: Marit Skurdal, Oppsal IF Fotball
Dommerveileder: Geir Forsberg, Drammens BK
Kampdelegat: Sigrun Myhrvold, NFF’s klubb for ukjent klubbtilhørighet
Fadder: Tone Åsrud Reime, Mysen IF

Lørdag 23. april 2016 kl. 15:00

Avaldsnes – Sandviken
Sted: Avaldsnes 1
Dommer: Cathrine Eide, Ski og ballklubben Skiold – Fotball
Assistentdommer 1: Cecilie Ege, Frøyland IL
4. dommer: Ole Petter Grindheim, Haugar, SK
Dommerveileder: Arve Fløysvik, Djerv 1919, SK
Kampdelegat: Hans Lokøy, Arna-Bjørnar, Allianse Idrettslag

Klepp – Kolbotn
Sted: Klepp stadion
Dommer: Marit Buhaug Folstad, Buvik IL – Fotball
Assistentdommer 1: Ivan Djuric, Hana IL
Assistentdommer 2: Anders Løge, Forus og Gausel IL
4. dommer: Olaf Andre Frøyland, Frøyland IL
Dommerveileder: Lisbeth Hoch Lode, Frøyland IL
Kampdelegat: Sjur Olav Kortgaard, Mjøndalen IF

Lørdag 23. april 2016 kl. 17:00

Stabæk – Røa Fotball Elite
Sted: Nadderud stadion
Dommer: Tone Lise Berghøi, Hauerseter
Assistentdommer 1: William Nahas, Hauketo IF
Assistentdommer 2: Kim Minh Nguyen, Abildsø IL
Dommerveileder: Monica Larsen, Bækkelagets SK
Kampdelegat: Rolf Inge Holøien, Sarpsborg 08 Fotballforening

Søndag 24. april 2016 kl. 15:00

Arna-Bjørnar – Urædd
Sted: Arna Idrettspark
Dommer: Fatemeh Zangeneh, Nordstrand IF
Assistentdommer 1: Bjørn-Ketil Olsen, Hovding, TIL
Assistentdommer 2: Arsim Ajeti, Vadmyra IL
4. dommer: Bjarte Sandal, Loddefjord IL
Dommerveileder: Petter Kristiansen Toppe, Bergen Nord, FK – Fotball
Kampdelegat: Hallgeir Pedersen, Ålgård FK

Søndag 24. april 2016 kl. 16:00

Medkila – LSK Kvinner
Sted: Harstad stadion
Dommer: Ingvild Aarland, Malmefjorden IL
Assistentdommer 1: Marius Wikestad Pedersen, Kvæfjord IL – Fotball
Assistentdommer 2: Ole Ragnar Jansen Knutsen, Beisfjord IL
4. dommer: Simen Eilertsen, Sørvikmark IL
Dommerveileder: Svein Rist, Lødingen IL
Kampdelegat: Arild Rudolf Thorp, Stabæk Fotball

1
Stabæk
3 3 0 0 +7 9
2
LSK
3 2 1 0 +13 7
3
Kolbotn
3 2 1 0 +4 7
4
Trondheims-Ørn
3 2 0 1 +2 6
5
Avaldsnes
3 2 0 1 0 6
6
Arna Bjørnar
3 1 1 1 0 4
7
Sandviken
3 1 1 1 0 4
8
Røa
3 1 1 1 -1 4
9
Klepp
3 1 0 2 -1 3
10
Medkila
3 0 1 2 -3 1
11
Vålerenga
3 0 0 3 -8 0
12
Urædd
3 0 0 3 -13 0