Tore Hansen, Kai Erik Steen (bildet) og Espen Eskås skal alle i ilden med sine team i Europa kommende uke. Sjekk her hvilke kamper de skal dømme:

Tekst: Tore Myrberg

Det er snakk om første kamp i andre kvalifiseringsrunde til Europaligaen.

Tore Hansen har med seg Kim Thomas Haglund og Magnus Lundberg som assistentdommere og Tom Harald Hagen som fjerdedommer til Skopje for å lede oppgjøret mellom FK Škendija (MKD) og F91 Dudelange (LUX).

Kai Erik Steen skal til Ungarn for å dømme MOL Fehérvár FC (HUN) – FC Vaduz (LIE). Her er Jan Erik Engan og Anders Olav Dale assistentdommere og Kristoffer Hagenes fjerdedommer.

Espen Eskås har fått oppdrag i Glasgow, hvor kampen Rangers FC (SCO) – FC Progrès Niederkorn (LUX) står på agendaen. Øystein Simon Ytterland og Morten Jensen er assistentdommere og Rhoit Saggi fjerdedommer.

I tillegg til dette skal også flere nordmenn i aksjon som veiledere eller delegat.
Nina Hedlund er delegat i kampen NK Domžale (SVN) – Malmö FF (SWE) i Slovenia.
Kjell Alseth er dommerveileder i kampen FC Luzern (SUI) – KÍ Klaksvík (FRO) i Sveits.
Jon Skervold er dommerveileder i kampen Budapest Honvéd FC (HUN) – FC Universitatea Craiova (ROU) i Ungarn.
Rune Pedersen er dommerveileder i kampen ŠK Slovan Bratislava (SVK) – KF Feronikeli (KOS) i Slovakia.

Her er kampoppsettet for første kamp i andre kvalifiseringsrunde til Europaligaen:

23 July 2019, 17:00 CET – Yerevan (HFF Tekhnikakan-Kentron Akademiayi Marzadasht)
Ararat-Armenia FC (ARM) – Lincoln Red Imps FC (GIB) 
Referee: Trustin Farrugia Cann (MLT)
Assistant Referee 1: Alan Camilleri (MLT)
Assistant Referee 2: Duncan Sultana (MLT)
Fourth Official: Etienne Mangion (MLT)
UEFA Referee Observer: Karel Vidlák (CZE)
UEFA Delegate: Vito Di Gioia (ITA)

23 July 2019, 17:45 CET – Tórshavn (Gundadalur)
HB Tórshavn (FRO) – Linfield FC (NIR) 
Referee: Ádám Farkas (HUN)
Assistant Referee 1: Balázs Szert (HUN)
Assistant Referee 2: Péter Kóbor (HUN)
Fourth Official: Csaba Pintér (HUN)
UEFA Referee Observer: Elmir Pilav (BIH)
UEFA Delegate: Neli Lozeva (BUL)

23 July 2019, 17:55 CET – Skopje (Nacionalna Arena «Toše Proeski»)
FK Škendija (MKD) – F91 Dudelange (LUX) 
Referee: Tore Hansen (NOR)
Assistant Referee 1: Kim Thomas Haglund (NOR)
Assistant Referee 2: Magnus Lundberg (NOR)
Fourth Official: Tom Harald Hagen (NOR)
UEFA Referee Observer: Marián Ružbarský (SVK)
UEFA Delegate: Steven Stride (ENG)

23 July 2019, 20:00 CET – Andorra la Vella (Estadi Comunal)
FC Santa Coloma (AND) – FC Astana (KAZ) 
Referee: Robert Hennessy (IRL)
Assistant Referee 1: Dermot Broughton (IRL)
Assistant Referee 2: Allen Lynch (IRL)
Fourth Official: Robert Rogers (IRL)
UEFA Referee Observer: Mark Steven Whitby (WAL)
UEFA Delegate: Lambriní Dimitríou (GRE)

23 July 2019, 20:30 CET – Serravalle (San Marino Stadium)
SP Tre Penne (SMR) – FK Sūduva (LTU) 
Referee: Krzysztof Jakubik (POL)
Assistant Referee 1: Arkadiusz Kamil Wójcik (POL)
Assistant Referee 2: Tomasz Niemirowski (POL)
Fourth Official: Piotr Lasyk (POL)
UEFA Referee Observer: Francesco Bianchi (SUI)
UEFA Delegate: Petr Fousek (CZE)

24 July 2019, 18:00 CET – Bratislava (Národný Futbalový Štadión)
ŠK Slovan Bratislava (SVK) – KF Feronikeli (KOS) 
Referee: Ioánnis Papadópoulos (GRE)
Assistant Referee 1: Chrysoúla Kourompýlia (GRE)
Assistant Referee 2: Trýfon Petrópoulos (GRE)
Fourth Official: Athanásios Tzílos (GRE)
UEFA Referee Observer: Rune Pedersen (NOR)
UEFA Delegate: Angelo Chetcuti (MLT)

25 July 2019, 15:30 CET – Gyumri (Gyumrii K’aghak’ayin Marzadasht)
FC Pyunik (ARM) – FK Jablonec (CZE) 
Referee: Fedayi San (SUI)
Assistant Referee 1: Sladan Josipovic (SUI)
Assistant Referee 2: Jonas Erni (SUI)
Fourth Official: Lukas Fähndrich (SUI)
UEFA Referee Observer: Kóstas Kapitanís (CYP)
UEFA Delegate: Avi Halevi (ISR)

25 July 2019, 16:45 CET – Ventspils (Olimpiskais Centrs «Ventspils»)
FK Ventspils (LVA) – Gżira United FC (MLT) 
Referee: Dimitar Mečkarovski (MKD)
Assistant Referee 1: Dejan Nedelkoski (MKD)
Assistant Referee 2: Goce Petreski (MKD)
Fourth Official: Konstantin Vlaho (MKD)
UEFA Referee Observer: Edward Foley (IRL)
UEFA Delegate: Leonid Kaloshin (RUS)

25 July 2019, 17:00 CET – Qəbələ (Qəbələ Şəhər Stadionu)
Qəbələ İK (AZE) – FC Dinamo Tbilisi (GEO) 
Referee: Nicolas Walsh (SCO)
Assistant Referee 1: Alan Mulvanny (SCO)
Assistant Referee 2: Jordan Stokoe (SCO)
Fourth Official: Gavin Duncan (SCO)
UEFA Referee Observer: Guy Goethals (BEL)
UEFA Delegate: Michális Mítas (CYP)

25 July 2019, 17:30 CET – Larnaca (AEK Aréna – Geórgios Karapatákis)
AEK Larnaca FC (CYP) – PFC Levski Sofia (BUL) 
Referee: Tiago Bruno Lopes Martins (POR)
Assistant Referee 1: Luis André Ferreira Pinto Campos (POR)
Assistant Referee 2: Pedro Miguel Almeida Mota (POR)
Fourth Official: André Filipe Domingues da Silva Narciso (POR)
UEFA Referee Observer: Helmut Fleischer (GER)
UEFA Delegate: Mark Blackbourne (ENG)
Security Officer: Joseph McGlue (IRL)

25 July 2019, 17:30 CET – Tirana (Stadiumi «Selman Stërmasi»)
FK Partizani (ALB) – FC Sheriff Tiraspol (MDA) 
Referee: Kirill Levnikov (RUS)
Assistant Referee 1: Valeriy Danchenko (RUS)
Assistant Referee 2: Andrey Vereteshkin (RUS)
Fourth Official: Vasiliy Kazartsev (RUS)
UEFA Referee Observer: Erol Ersoy (TUR)
UEFA Delegate: Marko Simeunovič (SVN)

25 July 2019, 18:30 CET – Utrecht (Stadion Galgenwaard)
FC Utrecht (NED) – HŠK Zrinjski (BIH) 
Referee: Aleksey Yes’kov (RUS)
Assistant Referee 1: Dmitriy Mosyakin (RUS)
Assistant Referee 2: Andrey Bolotenkov (RUS)
Fourth Official: Mikhail Vilkov (RUS)
UEFA Referee Observer: Andrejs Sipailo (LVA)
UEFA Delegate: Kurt Zuppinger (SUI)
Delegate Trainee: Emmanuelle Puttaert (BEL)

25 July 2019, 18:45 CET – Tbilisi (Boris Paichadzis Dinamo Arena)
FC Chikhura Sachkhere (GEO) – Aberdeen FC (SCO) 
Referee: Horațiu Mircea Feșnic (ROU)
Assistant Referee 1: Alexandru Cerei (ROU)
Assistant Referee 2: Marius Nicoară (ROU)
Fourth Official: Andrei Florin Chivulete (ROU)
UEFA Referee Observer: Matteo Simone Trefoloni (ITA)
UEFA Delegate: Tammo Beishuizen (NED)

25 July 2019, 18:55 CET – Győr (ETO Park)
Budapest Honvéd FC (HUN) – FC Universitatea Craiova (ROU) 
Referee: Kevin Clancy (SCO)
Assistant Referee 1: Graeme Stewart (SCO)
Assistant Referee 2: Sean Carr (SCO)
Fourth Official: Euan Anderson (SCO)
UEFA Referee Observer: Jon Eilif Skjervold (NOR)
UEFA Delegate: Sigurður Hannesson (ISL)

25 July 2019, 19:00 CET – Tula (Tsentral’nyy Stadion «Arsenal»)
FC Arsenal Tula (RUS) – Neftçi PFK (AZE) 
Referee: Enea Jorgji (ALB)
Assistant Referee 1: Ridiger Çokaj (ALB)
Assistant Referee 2: Ilir Tartaraj (ALB)
Fourth Official: Klajdi Kola (ALB)
UEFA Referee Observer: Pavel Saliy (KAZ)
UEFA Delegate: Siarhiej Iĺič (BLR)

25 July 2019, 19:00 CET – Haugesund (Haugesund Stadion)
FK Haugesund (NOR) – SK Sturm Graz (AUT) 
Referee: Donatas Rumšas (LTU)
Assistant Referee 1: Dovydas Sužiedėlis (LTU)
Assistant Referee 2: Gevork Arakelian (LTU)
Fourth Official: Donatas Šimėnas (LTU)
UEFA Referee Observer: Vítor Manuel Melo Pereira (POR)
UEFA Delegate: Geórgios Fandáros (CYP)

25 July 2019, 19:00 CET – Gdańsk (Stadion Energa Gdańsk)
KS Lechia Gdańsk (POL) – Brøndby IF (DEN) 
Referee: John Beaton (SCO)
Assistant Referee 1: David Roome (SCO)
Assistant Referee 2: David Doig (SCO)
Fourth Official: David Munro (SCO)
UEFA Referee Observer: Martin Ingvarsson (SWE)
UEFA Delegate: Aurel Mihail Ionescu (ROU)
Security Officer: Stephen Thomas (ENG)

25 July 2019, 19:00 CET – Malatya (Yeni Malatya Stadyumu)
Evkur Yeni Malatyaspor (TUR) – NK Olimpija Ljubljana (SVN) 
Referee: João Pedro da Silva Pinheiro (POR)
Assistant Referee 1: Paulo Alexandre dos Santos Soares (POR)
Assistant Referee 2: Bruno Miguel de Campos Rodrigues (POR)
Fourth Official: Vítor Jorge Fernandes Ferreira (POR)
UEFA Referee Observer: Michel Piraux (BEL)
UEFA Delegate: Marcin Stefański (POL)

25 July 2019, 19:00 CET – Tallinn (A. Le Coq Arena)
FC Flora Tallinn (EST) – Eintracht Frankfurt (GER) 
Referee: Ali Palabıyık (TUR)
Assistant Referee 1: Mustafa Emre Eyisoy (TUR)
Assistant Referee 2: Mehmet Cem Satman (TUR)
Fourth Official: Yaşar Kemal Uğurlu (TUR)
UEFA Referee Observer: Martin Hansson (SWE)
UEFA Delegate: Yelena Kobak (RUS)
Security Officer: Bryan Drew (ENG)

25 July 2019, 19:00 CET – Molde (Aker Stadion)
Molde FK (NOR) – FK Čukarički (SRB) 
Referee: Donald Robertson (SCO)
Assistant Referee 1: Daniel McFarlane (SCO)
Assistant Referee 2: Calum Spence (SCO)
Fourth Official: Gregory Aitken (SCO)
UEFA Referee Observer: Vadims Direktorenko (LVA)
UEFA Delegate: Barbara Moschini (ITA)

25 July 2019, 19:00 CET – Mladá Boleslav (Lokotrans Aréna)
FK Mladá Boleslav (CZE) – FC Ordabasy Shymkent (KAZ) 
Referee: Siarhiej Cynkievič (BLR)
Assistant Referee 1: Vitaĺ Maliucin (BLR)
Assistant Referee 2: Jaŭhien Ramanaŭ (BLR)
Fourth Official: Viktar Šymusik (BLR)
UEFA Referee Observer: Kevin Azzopardi (MLT)
UEFA Delegate: Łukasz Sojski (POL)
Mentor for Delegate: Scott Struthers (SCO)

25 July 2019, 19:00 CET – Yerevan (HFF Tekhnikakan-Kentron Akademiayi Marzadasht)
Alashkert FC (ARM) – FCSB (ROU) 
Referee: Robert Harvey (IRL)
Assistant Referee 1: Wayne McDonnell (IRL)
Assistant Referee 2: Mark Gavin (IRL)
Fourth Official: Bernard Connolly (IRL)
UEFA Referee Observer: Lassin Isaksen (FRO)
UEFA Delegate: Vakhtang Bzikadze (GEO)

25 July 2019, 19:00 CET – Salihorsk (Stadyjon «Budaŭnik»)
FC Šachcior Salihorsk (BLR) – Esbjerg FB (DEN) 
Referee: Mete Kalkavan (TUR)
Assistant Referee 1: Esat Sancaktar (TUR)
Assistant Referee 2: Kerem Ersoy (TUR)
Fourth Official: Arda Kardeşler (TUR)
UEFA Referee Observer: Vlado Svilokos (CRO)
UEFA Delegate: Ciprian Paraschiv (ROU)

25 July 2019, 19:30 CET – Be’er-Sheva (Itztadion Yaakov Turner)
Hapoel Be’er-Sheva FC (ISR) – FC Kayrat Almaty (KAZ) 
Referee: Ricardo de Burgos Bengoetxea (ESP)
Assistant Referee 1: Roberto Díaz Pérez del Palomar (ESP)
Assistant Referee 2: Jon Núñez Fernández (ESP)
Fourth Official: Adrián Cordero Vega (ESP)
UEFA Referee Observer: Draženko Kovačić (CRO)
UEFA Delegate: Nebojša Ivković (SRB)

25 July 2019, 19:30 CET – Sofia (Stadion «Bulgarska Armia»)
PFC CSKA-Sofia (BUL) – NK Osijek (CRO) 
Referee: Paolo Valeri (ITA)
Assistant Referee 1: Stefano Alassio (ITA)
Assistant Referee 2: Stefano Del Giovane (ITA)
Fourth Official: Fabrizio Pasqua (ITA)
UEFA Referee Observer: Jan Carlsen (DEN)
UEFA Delegate: Myrsíni Psaropoúlou (GRE)

25 July 2019, 19:30 CET – Plovdiv (Stadion «Lokomotiv»)
PFC Lokomotiv Plovdiv 1926 (BUL) – FC Spartak Trnava (SVK) 
Referee: Timótheos Christofí (CYP)
Assistant Referee 1: Pávlos Georgíou (CYP)
Assistant Referee 2: Mários Kalogírou (CYP)
Fourth Official: Geórgios Nikoláou (CYP)
UEFA Referee Observer: Asim Xudiyev (AZE)
UEFA Delegate: Róbert Kispál (HUN)

25 July 2019, 19:30 CET – Rhyl (Belle Vue)
Connah’s Quay Nomads FC (WAL) – FK Partizan (SRB) 
Referee: Michal Očenáš (SVK)
Assistant Referee 1: Miroslav Benko (SVK)
Assistant Referee 2: Tomáš Vorel (SVK)
Fourth Official: Boris Marhefka (SVK)
UEFA Referee Observer: Neale Barry (ENG)
UEFA Delegate: Łukasz Wachowski (POL)
Security Officer: Marek Doliński (POL)

25 July 2019, 20:00 CET – Norrköping (Östgötaporten)
IFK Norrköping (SWE) – FK Liepāja (LVA) 
Referee: Hüseyin Göçek (TUR)
Assistant Referee 1: Kemal Yılmaz (TUR)
Assistant Referee 2: Erdem Bayık (TUR)
Fourth Official: Abdulkadir Bitigen (TUR)
UEFA Referee Observer: Þóroddur Hjaltalín (ISL)
UEFA Delegate: Gabriel Weiss (SVK)

25 July 2019, 20:00 CET – Felcsút (Puskás Akadémia Pancho Aréna)
MOL Fehérvár FC (HUN) – FC Vaduz (LIE) 
Referee: Kai Erik Steen (NOR)
Assistant Referee 1: Jan Erik Engan (NOR)
Assistant Referee 2: Anders Olav Dale (NOR)
Fourth Official: Kristoffer Hagenes (NOR)
UEFA Referee Observer: Nikolay Ivanov (RUS)
UEFA Delegate: Sərxan Hacıyev (AZE)

25 July 2019, 20:00 CET – Esch-sur-Alzette (Stade de la Frontière)
AS Jeunesse Esch (LUX) – Vitória SC (POR) 
Referee: Bojan Pandzic (SWE)
Assistant Referee 1: Joakim Amri Nilsson (SWE)
Assistant Referee 2: Daniel Gustavsson (SWE)
Fourth Official: Kaspar Sjöberg (SWE)
UEFA Referee Observer: Orhan Erdemir (TUR)
UEFA Delegate: Oleg Molceanov (MDA)

25 July 2019, 20:00 CET – Gliwice (Stadion Miejski)
GKS Piast Gliwice (POL) – Riga FC (LVA) 
Referee: Manuel Schüttengruber (AUT)
Assistant Referee 1: Roland Brandner (AUT)
Assistant Referee 2: Robert Steinacher (AUT)
Fourth Official: Dieter Muckenhammer (AUT)
UEFA Referee Observer: Albano Janku (ALB)
UEFA Delegate: Claus Christensen (DEN)

25 July 2019, 20:15 CET – Lucerne (Swissporarena)
FC Luzern (SUI) – KÍ Klaksvík (FRO) 
Referee: Halis Özkahya (TUR)
Assistant Referee 1: Ceyhun Sesigüzel (TUR)
Assistant Referee 2: Hakan Yemişken (TUR)
Fourth Official: Halil Umut Meler (TUR)
UEFA Referee Observer: Kjell Alseth (NOR)
UEFA Delegate: Iveta Bankova (BUL)

25 July 2019, 20:30 CET – Dunajská Streda (MOL Aréna)
FC DAC 1904 Dunajská Streda (SVK) – Atrómitos FC (GRE) 
Referee: Bastian Dankert (GER)
Assistant Referee 1: Markus Häcker (GER)
Assistant Referee 2: Jan Seidel (GER)
Fourth Official: Robert Hartmann (GER)
UEFA Referee Observer: Petteri Kari (FIN)
UEFA Delegate: Charles John Grundie (NIR)

25 July 2019, 20:30 CET – Ghent (Ghelamco Arena)
KAA Gent (BEL) – FC Viitorul (ROU) 
Referee: Aleksandar Stavrev (MKD)
Assistant Referee 1: Marjan Kirovski (MKD)
Assistant Referee 2: Dejan Kostadinov (MKD)
Fourth Official: Dejan Jakimovski (MKD)
UEFA Referee Observer: Vladimír Medveď (SVK)
UEFA Delegate: Kieran O’Connor (WAL)

25 July 2019, 20:30 CET – Alkmaar (AFAS Stadion)
AZ Alkmaar (NED) –  BK Häcken (SWE)
Referee: Serhiy Boyko (UKR)
Assistant Referee 1: Volodymyr Volodin (UKR)
Assistant Referee 2: Oleksandr Voytyuk (UKR)
Fourth Official: Yaroslav Kozyk (UKR)
UEFA Referee Observer: Miroslav Tulinger (CZE)
UEFA Delegate: Stephen Williams (WAL)
Mentor for Delegate: Alan McRae (SCO)

25 July 2019, 20:30 CET – Thessaloniki (Stádio Kleánthis Vikelídis)
Áris Thessaloniki FC (GRE) – AEL Limassol FC (CYP) 
Referee: Stuart Attwell (ENG)
Assistant Referee 1: Harry Lennard (ENG)
Assistant Referee 2: Daniel Robathan (ENG)
Fourth Official: Andrew Madley (ENG)
UEFA Referee Observer: Nikolay Levnikov (RUS)
UEFA Delegate: Per Svärd (SWE)

25 July 2019, 20:45 CET – Domžale (Športni Park)
NK Domžale (SVN) – Malmö FF (SWE) 
Referee: Michael Fabbri (ITA)
Assistant Referee 1: Giorgio Peretti (ITA)
Assistant Referee 2: Filippo Valeriani (ITA)
Fourth Official: Daniele Chiffi (ITA)
UEFA Referee Observer: Stávros Tritsónis (GRE)
UEFA Delegate: Nina Hedlund (NOR)

25 July 2019, 20:45 CET – Podgorica (Gradski Stadion)
FK Budućnost Podgorica (MNE) – FC Zorya Luhansk (UKR) 
Referee: Massimiliano Irrati (ITA)
Assistant Referee 1: Lorenzo Manganelli (ITA)
Assistant Referee 2: Giacomo Paganessi (ITA)
Fourth Official: Gianluca Manganiello (ITA)
UEFA Referee Observer: Adrian Azzopardi (MLT)
UEFA Delegate: Claude Kremer (LUX)

25 July 2019, 20:45 CET – Glasgow (Ibrox Stadium)
Rangers FC (SCO) – FC Progrès Niederkorn (LUX) 
Referee: Espen Andreas Eskås (NOR)
Assistant Referee 1: Øystein Simon Ytterland (NOR)
Assistant Referee 2: Morten Jensen (NOR)
Fourth Official: Rohit Saggi (NOR)
UEFA Referee Observer: Darko Čeferin (SVN)
UEFA Delegate: Rudolf Řepka (CZE)
Delegate Trainee: Paul Tompkins (ENG)

25 July 2019, 20:45 CET – Strasbourg (Stade de la Meinau)
RC Strasbourg (FRA) – Maccabi Haifa FC (ISR) 
Referee: Kevin Blom (NED)
Assistant Referee 1: Davie Goossens (NED)
Assistant Referee 2: Rens Bluemink (NED)
Fourth Official: Siemen Mulder (NED)
UEFA Referee Observer: Miroslav Vitković (CRO)
UEFA Delegate: Jacques Antenen (SUI)

25 July 2019, 20:45 CET – Wolverhampton (Molineux Stadium)
Wolverhampton Wanderers FC (ENG) – Crusaders FC (NIR) 
Referee: Kristoffer Karlsson (SWE)
Assistant Referee 1: Stefan Hallberg (SWE)
Assistant Referee 2: Andreas Söderkvist (SWE)
Fourth Official: Andreas Ekberg (SWE)
UEFA Referee Observer: Lutz Michael Fröhlich (GER)
UEFA Delegate: João Morais (POR)
Delegate Trainee: Anthony Bloch (ENG)

25 July 2019, 21:00 CET – Barcelona (Estadi Cornellà-El Prat)
RCD Espanyol (ESP) – Stjarnan (ISL) 
Referee: Alain Durieux (LUX)
Assistant Referee 1: Daniel Da Costa (LUX)
Assistant Referee 2: Gilles François Becker (LUX)
Fourth Official: Laurent Kopriwa (LUX)
UEFA Referee Observer: Cyril Zimmermann (SUI)
UEFA Delegate: Jozef Kliment (SVK)
Delegate Trainee: Miguel María García Caba (ESP)
Delegate Trainee: Pedro González Segura (ESP)

25 July 2019, 21:00 CET – Warsaw (Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego)
Legia Warszawa (POL) – KuPS Kuopio (FIN) 
Referee: Ivan Bebek (CRO)
Assistant Referee 1: Goran Pataki (CRO)
Assistant Referee 2: Bojan Zobenica (CRO)
Fourth Official: Mario Zebec (CRO)
UEFA Referee Observer: Michael Thomas Ross (NIR)
UEFA Delegate: Michael Zoratti (AUT)

25 July 2019, 21:00 CET – Alessandria (Stadio Giuseppe Moccagatta)
Torino FC (ITA) – Debreceni VSC (HUN) 
Referee: Jens Grabski Maae (DEN)
Assistant Referee 1: Jesper Dahl (DEN)
Assistant Referee 2: Victor Skytte (DEN)
Fourth Official: Morten Krogh (DEN)
UEFA Referee Observer: Brian Lawlor (WAL)
UEFA Delegate: Per Eliasson (SWE)

25 July 2019, 21:00 CET – Dublin (Tallaght Stadium)
Shamrock Rovers FC (IRL) – Apóllon Limassol FC (CYP) 
Referee: Stephan Klossner (SUI)
Assistant Referee 1: Remy Zgraggen (SUI)
Assistant Referee 2: Efe Kurnazca (SUI)
Fourth Official: Alessandro Dudic (SUI)
UEFA Referee Observer: Gylfi Þór Orrason (ISL)
UEFA Delegate: Ariel Kenneth Scheiman (ISR)

25 July 2019, 21:00 CET – Reykjavík (Origovöllurinn)
Valur (ISL) – PFC Ludogorets 1945 (BUL) 
Referee: Geórgios Komínis (GRE)
Assistant Referee 1: Chrístos Akrívos (GRE)
Assistant Referee 2: Andréas Meïdanás (GRE)
Fourth Official: Aristotélis Diamandópoulos (GRE)
UEFA Referee Observer: Bernardino González Vázquez (ESP)
UEFA Delegate: Paul Lyon (GIB)