Treimanis dømmer Spania – Norge

0
257

Andris Treimanis fra Latvia er hoveddommer når Spania tar imot Norge til EM-kvalifiseringskamp førstkommende lørdag.

Treimanis har dømt en rekke internasjonale kamper, men har ikke tatt steget opp i den ypperste eliten så langt. Denne vinteren har han blant annet dømt to kamper i gruppespillet i Champions League.

Han dømte Norges U16-landslag i EM-kvalifiseringen i 2013 mot Kypros. Der stilte Norge med følgende spillere i troppen:

Her er dommeroppsettet til alle kampene. Kilde: http://law5-theref.blogspot.com/

Group D
23 March 2019, 15:00 CET – Tbilisi (Boris Paichadzis Dinamo Arena)
GEORGIA – SWITZERLAND
Referee: Craig Pawson (ENG)
Assistant Referee 1: Lee Betts (ENG)
Assistant Referee 2: Gary Beswick (ENG)
Fourth Official: Anthony Taylor (ENG)
UEFA Referee Observer: Andrejs Sipailo (LVA)
UEFA Delegate: Mark Bos (NED)

Group D
23 March 2019, 18:00 CET – Gibraltar (Victoria Stadium)
GIBRALTAR – REPUBLIC OF IRELAND
Referee: Anastásios Papapétrou (GRE)
Assistant Referee 1: Trýfon Petrópoulos (GRE)
Assistant Referee 2: Iordánis Aptósoglou (GRE)
Fourth Official: Aristotélis Diamantópoulos (GRE)
UEFA Referee Observer: Guy Goethals (BEL)
UEFA Delegate: Peter Oskam (NED)

Group F
23 March 2019, 18:00 CET – Ta’ Qali (National Stadium)
MALTA – FAROE ISLANDS
Referee: Vilhjálmur Alvar Þórarinsson (ISL)
Assistant Referee 1: Gylfi Már Sigurðsson (ISL)
Assistant Referee 2: Birkir Sigurðarson (ISL)
Fourth Official: Ívar Orri Kristjánsson (ISL)
UEFA Referee Observer: Jari Maisonlahti (FIN)
UEFA Delegate: Nikola Kostov (MKD)

Group F
23 March 2019, 18:00 CET – Solna (Friends Arena)
SWEDEN – ROMANIA
Referee: Michael Oliver (ENG)
Assistant Referee 1: Stuart Burt (ENG)
Assistant Referee 2: Simon Bennett (ENG)
Fourth Official: Paul Tierney (ENG)
UEFA Referee Observer: Jan Carlsen (DEN)
UEFA Delegate: Ariel Kenneth Scheiman (ISR)

Group F
23 March 2019, 20:45 CET – València (Mestalla, camp del València)
SPAIN – NORWAY
Referee: Andris Treimanis (LVA)
Assistant Referee 1: Haralds Gudermanis (LVA)
Assistant Referee 2: Aleksejs Spasjonņikovs (LVA)
Fourth Official: Aleksandrs Golubevs (LVA)
UEFA Referee Observer: Erol Ersoy (TUR)
UEFA Delegate: Christian Mutschler (SUI)

Group J
23 March 2019, 20:45 CET – Sarajevo (Stadion Grbavica)
BOSNIA AND HERZEGOVINA – ARMENIA
Referee: Jakob Kehlet (DEN)
Assistant Referee 1: Lars Hummelgaard (DEN)
Assistant Referee 2: Heine Sørensen (DEN)
Fourth Official: Jens Grabski Maae (DEN)
UEFA Referee Observer: Drago Kos (SVN)
UEFA Delegate: Yuriy Barbash (UKR)

Group J
23 March 2019, 20:45 CET – Udine (Dacia Arena)
ITALY – FINLAND
Referee: Orel Grinfeld (ISR)
Assistant Referee 1: Dvir Shimon (ISR)
Assistant Referee 2: Roi Hassan (ISR)
Fourth Official: Erez Papir (ISR)
UEFA Referee Observer: Luc Wilmes (LUX)
UEFA Delegate: Danijel Jošt (SVN)

Group J
23 March 2019, 20:45 CET – Vaduz (Rheinpark Stadion)
LIECHTENSTEIN – GREECE
Referee: Alexandre Boucaut (BEL)
Assistant Referee 1: Laurent Conotte (BEL)
Assistant Referee 2: Jimmy Cremers (BEL)
Fourth Official: Jonathan Lardot (BEL)
UEFA Referee Observer: Marco Borg (MLT)
UEFA Delegate: Maksimas Bechterevas (LTU)