Miroslav Zelinka (foto: Steindy) fra Tsjekkia er dommeren som skal lede kampen mellom Molde og Fenerbahçe i Europaligaen torsdag kveld. Molde er allerede kvalifisert til 16-delsfinalene som går i februar, og vil med uavgjort mot Fenerbahçe være gruppevinner.

For Rosenborg sin del blir det russisk dommer i Vitaliy Meshkov. RBK møter Saint-Étienne, og det må strengt tatt et lite mirakel til for at årets serie- og cupmester i Norge skal gå videre.

Group A, 26 November 2015, 21:05 CET
Molde Stadion, Molde (NOR)
Molde – Fenerbahçe
Referee: Miroslav Zelinka (CZE)
Assistant Referee 1: Ondrej Pelikan (CZE)
Assistant Referee 2: Jan Paták (CZE)
Additional Assistant Referee 1: Radek Příhoda (CZE)
Additional Assistant Referee 2: Jan Jílek (CZE)
Fourth Official: Ivo Nádvorník (CZE)
UEFA Referee Observer: Stephen Lodge (ENG)
UEFA Delegate: Kurt Zuppinger (SUI)

Group G, 26 November 2015, 19:00 CET
Lerkendal Stadion, Trondheim (NOR)
Rosenborg – Saint-Étienne
Referee: Vitaliy Meshkov (RUS)
Assistant Referee 1: Igor Demeshko (RUS)
Assistant Referee 2: Maxim Gavrilin (RUS)
Additional Assistant Referee 1: Alexey Nikolaev (RUS)
Additional Assistant Referee 2: Mikhail Vilkov (RUS)
Fourth Official: Dmitrii Mosiakin (RUS)
UEFA Referee Observer: Leslie Irvine (NIR)
UEFA Delegate: Dennis Cruise (IRL)

Group E, 26 November 2015, 17:00 CET
Borisov-Arena, Borisov (BLR)
Dinamo Minsk – Viktoria Plzeň
Referee: Ognjen Valjić (BIH)
Assistant Referee 1: Senad Ibrisimbegović (BIH)
Assistant Referee 2: Davor Beljo (BIH)
Additional Assistant Referee 1: Edin Jakupović (BIH)
Additional Assistant Referee 2: Irfan Peljto (BIH)
Fourth Official: Sreten Udovičić (BIH)
UEFA Referee Observer: László Vágner (HUN)
UEFA Delegate: Vasko Dojčinovski (MKD)

Group B, 26 November 2015, 17:00 CET
Kazan Arena, Kazan (RUS)
Rubin Kazan – Sion
Referee: Halis Özkahya (TUR)
Assistant Referee 1: Cem Satman (TUR)
Assistant Referee 2: Kemal Yılmaz (TUR)
Additional Assistant Referee 1:Ali Palabıyık (TUR)
Additional Assistant Referee 2:Alper Ulusoy (TUR)
Fourth Official: Ceyhun Sesigüzel (TUR)
UEFA Referee Observer: Zbigniew Przesmycki (POL)
UEFA Delegate: Jaroslav Dudl (CZE)

Group C, 26 November 2015, 17:00 CET
Kuban, Krasnodar (RUS)
Krasnodar – Borussia Dortmund
Referee: Serdar Gözübüyük (NED)
Assistant Referee 1: Bas van Dongen (NED)
Assistant Referee 2: Dave Goossens (NED)
Additional Assistant Referee 1: Dennis Highler (NED)
Additional Assistant Referee 2: Jeroen Manschot (NED)
Fourth Official: Angelo Boonman (NED)
UEFA Referee Observer: Uno Tutk (EST)
UEFA Delegate: Per Svärd (SWE)

Group G, 26 November 2015, 19:00 CET
Stadio Olimpico, Rome (ITA)
SS Lazio – Dnipro
Referee: Gediminas Mažeika (LTU)
Assistant Referee 1: Vyautas Šimkus (LTU)
Assistant Referee 2: Vytenis Kazlauskas (LTU)
Additional Assistant Referee 1: Nerijus Dunauskas (LTU)
Additional Assistant Referee 2: Sergejus Slyva (LTU)
Fourth Official: Dovydas Sužiedėlis (LTU)
UEFA Referee Observer: Alan Freeland (SCO)
UEFA Delegate: Armen Minasyan (ARM)

Group H, 26 November 2015, 19:00 CET
Stadion Lokomotiv, Moskva (RUS)
Lokomotiv Moskva – Sporting CP
Referee: Antonio Miguel Mateu Lahoz (ESP)
Assistant Referee 1: Pau Cebrián Devís (ESP)
Assistant Referee 2: Javier Aguilar Rodríguez (ESP)
Additional Assistant Referee 1: Alejandro José Hernández Hernández (ESP)
Additional Assistant Referee 2: Juan Martínez Munuera (ESP)
Fourth Official: Teodoro Sobrino Magán (ESP)
UEFA Referee Observer: Jan Fasung (SVK)
UEFA Delegate: Ariel Kenneth Scheiman (ISR)

Group H, 26 November 2015, 19:00 CET
Atatürk Olimpiyat Stadium, Istanbul (TUR)
Beşiktaş – KS Skënderbeu
Referee: Paweł Gil (POL)
Assistant Referee 1: Piotr Sadczuk (POL)
Assistant Referee 2: Marcin Borkowski (POL)
Additional Assistant Referee 1:Bartosz Frankowski (POL)
Additional Assistant Referee 2: Krzysztof Jakubik (POL)
Fourth Official: Konrad Sapela (POL)
UEFA Referee Observer: Miroslav Liba (CZE)
UEFA Delegate: Charles Schaack (LUX)

Group I, 26 November 2015, 19:00 CET
Sankt Jakob-Park, Basel (SUI)
Basel – ACF Fiorentina
Referee: Ivan Kružliak (SVK)
Assistant Referee 1: Martin Balko (SVK)
Assistant Referee 2: Ondrej Brendza (SVK)
Additional Assistant Referee 1: Vladimir Vnuk (SVK)
Additional Assistant Referee 2: Mario Vlk (SVK)
Fourth Official: Tomas Somolani (SVK)
UEFA Referee Observer: Edgar Steinborn (GER)
UEFA Delegate: Björn Vassallo (MLT)

Group I, 26 November 2015, 19:00 CET
Estádio do Restelo, Lisbon (POR)
Belenenses – Lech
Referee: Arnold Hunter (NIR)
Assistant Referee 1: Richard Storey (NIR)
Assistant Referee 2: Gareth Eakin (NIR)
Additional Assistant Referee 1: Raymond Crangle (NIR)
Additional Assistant Referee 2: Mervyn Smyth (NIR)
Fourth Official: Stephen Bell (NIR)
UEFA Referee Observer: Roberto Rosetti (ITA)
UEFA Delegate: Cenk Cem (TUR)

Group J, 26 November 2015, 19:00 CET
Stade Louis II, Monaco (MON)
AS Monaco – Anderlecht
Referee: Manuel Gräfe (GER)
Assistant Referee 1: Mike Pickel (GER)
Assistant Referee 2: Holger Henschel (GER)
Additional Assistant Referee 1: Robert Hartmann (GER)
Additional Assistant Referee 2: Benjamin Brand (GER)
Fourth Official: Frank Willenborg (GER)
UEFA Referee Observer: Haim Jakov (ISR)
UEFA Delegate: Álvaro Albino (POR)

Group J, 26 November 2015, 19:00 CET
Tofig Bahramov Republican stadium, Baku (AZE)
Qarabağ – Tottenham Hotspur
Referee: Anastasios Sdiropoulos (GRE)
Assistant Referee 1: Damians Efthymiadis (GRE)
Assistant Referee 2: Polychronis Kostaras (GRE)
Additional Assistant Referee 1: Michael Koukoulakis (GRE)
Additional Assistant Referee 2: Stavros Tritsonis (GRE)
Fourth Official: Lazaros Dimitriadis (GRE)
UEFA Referee Observer: Yuri Baskakov (RUS)
UEFA Delegate: Christian Mutschler (AUT)

Group K, 26 November 2015, 19:00 CET
Veltins Arena, Gelsenkirchen (GER)
Schalke 04 – APOEL
Referee: Andreas Ekberg (SWE)
Assistant Referee 1: Fredrik Nilsson (SWE)
Assistant Referee 2: Joakim Flink (SWE)
Additional Assistant Referee 1: Michael Lerjéus (SWE)
Additional Assistant Referee 2: Bojan Pandžić (SWE)
Fourth Official: Magnus Sjöblom (SWE)
UEFA Referee Observer: Vítor Melo Pereira (POR)
UEFA Delegate: Steen Darhup (DEN)

Group K, 26 November 2015, 19:00 CET
Stadion Letná, Prague (CZE)
Sparta Praha – Asteras
Referee: Michael Oliver (ENG)
Assistant Referee 1: Stuart Burt (ENG)
Assistant Referee 2: Gary Beswick (ENG)
Additional Assistant Referee 1: Lee Betts (ENG)
Additional Assistant Referee 2: Craig Pawson (ENG)
Fourth Official: Paul Tierney (ENG)
UEFA Referee Observer: Stefano Farina (ITA)
UEFA Delegate: Ghenadie Scurtul (MDA)

Group L, 26 November 2015, 19:00 CET
AZ Stadion, Alkmaar (NED)
AZ Alkmaar – Partizan
Referee: Harald Lechner (AUT)
Assistant Referee 1: Andreas Staudinger (AUT)
Assistant Referee 2: Andreas Heidenreich (AUT)
Additional Assistant Referee 1: Alexander Harkam (AUT)
Additional Assistant Referee 2: Julian Weinberger (AUT)
Fourth Official: Maxiliam Kolbitsch (AUT)
UEFA Referee Observer: Cyril Zimmermann (SUI)
UEFA Delegate: Ionel Piscanu (ROU)

Group L, 26 November 2015, 19:00 CET
Augsburg Arena, Augsburg (GER)
Augsburg – Athletic
Referee: Artur Dias (POR)
Assistant Referee 1: Rui Tavares (POR)
Assistant Referee 2: Paulo Soares (POR)
Additional Assistant Referee 1: Miguel Moreira (POR)
Additional Assistant Referee 2: Cosme Machado (POR)
Fourth Official: Bruno Rodrigues (POR)
UEFA Referee Observer: Nikolay Levnikov (RUS)
UEFA Delegate: Dimitri Bokeria (GEO)

Group D, 26 November 2015, 21:05 CET
Wojska Polskiego Stadion, Warsaw (POL)
Legia – Midtjylland
Referee: Andre Marriner (ENG)
Assistant Referee 1: Michael Mullarkey (ENG)
Assistant Referee 2: John Brooks (ENG)
Additional Assistant Referee 1: Michael Salisbury (ENG)
Additional Assistant Referee 2: Robert Madley (ENG)
Fourth Official: Lee Mason (ENG)
UEFA Referee Observer: Marinus Koopman (NED)
UEFA Delegate: Georg Lüchinger (LIE)

Group D, 26 November 2015, 21:05 CET
Jan Breydel Stadium, Bruges (BEL)
Club Brugge – SSC Napoli
Referee: Ionut Marius Avram (ROU)
Assistant Referee 1: Valentin Gabriel Avram (ROU)
Assistant Referee 2: Miklós István Nagy (ROU)
Additional Assistant Referee 1: István Kovács (ROU)
Additional Assistant Referee 2: Radu Marian Petrescu (ROU)
Fourth Official: Sebastian Eugen Gheorghe (ROU)
UEFA Referee Observer: Konrad Plautz (AUT)
UEFA Delegate: Tobias Wolf (GER)

Group C, 26 November 2015, 21:05 CET
Stadio Toumba, Thessaloniki (GRE)
PAOK – Qəbələ
Referee: Jakob Kehlet (DEN)
Assistant Referee 1: Henrik Larsen (DEN)
Assistant Referee 2: Lars Rix (DEN)
Additional Assistant Referee 1: Mads-Kristoffer Kristoffersen (DEN)
Additional Assistant Referee 2: Peter Kjaesgaard-Andersen (DEN)
Fourth Official: Lars Hummelgaard (DEN)
UEFA Referee Observer: William Young (SCO)
UEFA Delegate: Kris Bellon (BEL)

Group F, 26 November 2015, 21:05 CET
Estádio Municipal de Braga, Braga (POR)
Braga – Slovan Liberec
Referee: Alexey Kulbakov (BLR)
Assistant Referee 1: Vitali Maliutsin (BLR)
Assistant Referee 2: Aleh Maslianka (BLR)
Additional Assistant Referee 1: Siarhei Tsynkevich (BLR)
Additional Assistant Referee 2: Dzianis Shcharbakou (BLR)
Fourth Official: Dmitry Zhuk (BLR)
UEFA Referee Observer: Christos Skapoullis (CYP)
UEFA Delegate: John Taylor (SCO)

Group F, 26 November 2015, 21:05 CET
Stade Vélodrome, Marseille (FRA)
Olympique Marseille – Groningen
Referee: Andris Treimanis (LVA)
Assistant Referee 1: Haralds Gudermanis (LVA)
Assistant Referee 2: Aleksejs Spasjonnikovs (LVA)
Additional Assistant Referee 1: Aleksandrs Anufrijevs (LVA)
Additional Assistant Referee 2: Aleksandrs Golubevs (LVA)
Fourth Official: Raimonds Tatriks (LVA)
UEFA Referee Observer: Manuel Enrique Mejuto González (ESP)
UEFA Delegate: Danijel Jošt (SVN)

Group A, 26 November 2015, 21:05 CET
Celtic Park, Glasgow (SCO)
Celtic – Ajax
Referee: Felix Zwayer (GER)
Assistant Referee 1: Thorsten Schiffner (GER)
Assistant Referee 2: Marco Achmüller (GER)
Additional Assistant Referee 1: Daniel Siebert (GER)
Additional Assistant Referee 2: Sascha Stegemann (GER)
Fourth Official: Markus Häcker (GER)
UEFA Referee Observer: Matteo Simone Trefoloni (ITA)
UEFA Delegate: Jacques Antenen (SUI)

Group E, 26 November 2015, 21:05 CET
Estadio El Madrigal, Villarreal (ESP)
Villarreal – Rapid Wien
Referee: Paweł Raczkowski (POL)
Assistant Referee 1: Pawel Sokolnicki (POL)
Assistant Referee 2: Michał Obukowicz (POL)
Additional Assistant Referee 1: Tomasz Musiał (POL)
Additional Assistant Referee 2: Tomasz Kwiatkowski (POL)
Fourth Official: Tomasz Listkiewicz (POL)
UEFA Referee Observer: Bo Karlsson (SWE)
UEFA Delegate: Loukas Siotropos (GRE)

Group B, 26 November 2015, 21:05 CET
Anfield, Liverpool (ENG)
Liverpool – Girondins de Bordeaux
Referee: Alon Yefet (ISR)
Assistant Referee 1: Oren Borneshtain (ISR)
Assistant Referee 2: Nissan Davidy (ISR)
Additional Assistant Referee 1: Ziv Adler (ISR)
Additional Assistant Referee 2: Daniel Bar Natan (ISR)
Fourth Official: Dvir Shimon (ISR)
UEFA Referee Observer: Ilkka Koho (FIN)
UEFA Delegate: Dr. Rainer Koch (GER)