UEFA Youth League 18. og 19. september

0
60

Ingen norsk deltakelse i gruppespillet i UEFA Youth League, hverken blant lagene eller på dommersiden.

Her er oppsettet:

Group A
18 September 2018, 14:00 CET – Cannes (Stade Pierre de Coubertin)
AS Monaco FC (FRA) – Club Atlético de Madrid (ESP)
Referee: Stephan Klossner (SUI)
Assistant Referee 1: Marco Zürcher (SUI)
Assistant Referee 2: Efe Kurnazca (SUI)
Fourth Official: Faouzi Benchabane (FRA)
UEFA Referee Observer: Fredy Fautrel (FRA)
UEFA Delegate: Per Eliasson (SWE)

Group B
18 September 2018, 14:00 CET – Barcelona (Mini Estadi)
FC Barcelona (ESP) – PSV Eindhoven (NED)
Referee: Jérôme Brisard (FRA)
Assistant Referee 1: Benjamin Pagès (FRA)
Assistant Referee 2: François Boudikian (FRA)
Fourth Official: Rubén Ávalos Barrera (ESP)
UEFA Referee Observer: Luis Medina Cantalejo (ESP)
UEFA Delegate: Ionel Piscanu (ROU)

Group B
18 September 2018, 14:00 CET – Sesto San Giovanni (Stadio Ernesto Breda)
FC Internazionale Milano (ITA) – Tottenham Hotspur FC (ENG)
Referee: Antti Munukka (FIN)
Assistant Referee 1: Jouni Lemmettinen (FIN)
Assistant Referee 2: Turkka Joonas Valjakka (FIN)
Fourth Official: Lorenzo Illuzzi (ITA)
UEFA Referee Observer: Alfredo Trentalange (ITA)
UEFA Delegate: Olivier Chovaux (FRA)

Group A
18 September 2018, 16:00 CET – Deinze (Burgemeester Van De Wielestadion)
Club Brugge KV (BEL) – Borussia Dortmund (GER)
Referee: Nikola Dabanović (MNE)
Assistant Referee 1: Vladan Todorović (MNE)
Assistant Referee 2: Marjan Paunović (MNE)
Fourth Official: Jasper Vergoote (BEL)
UEFA Referee Observer: Michel Piraux (BEL)
UEFA Delegate: Róbert Kispál (HUN)

Group C
18 September 2018, 16:00 CET – St Helens (Totally Wicked Stadium)
Liverpool FC (ENG) – Paris Saint-Germain (FRA)
Referee: Alexander Harkam (AUT)
Assistant Referee 1: Andreas Staudinger (AUT)
Assistant Referee 2: Martin Höfler (AUT)
Fourth Official: Peter Wright (ENG)
UEFA Referee Observer: Peter Jones (ENG)
UEFA Delegate: Jaroslav Dudl (CZE)

Group C
18 September 2018, 16:00 CET – Belgrade (Stadion FK Čukarički)
FK Crvena zvezda (SRB) – SSC Napoli (ITA)
Referee: Adrien Jaccottet (SUI)
Assistant Referee 1: Vital Jobin (SUI)
Assistant Referee 2: Carmine Sangiovanni (SUI)
Fourth Official: Ivan Stamenković (SRB)
UEFA Referee Observer: Zoran Petrović (SRB)
UEFA Delegate: Jan Willem van Dop (NED)

Group D
18 September 2018, 16:00 CET – Esenyurt/Istanbul (Necmi Kadıoğlu Stadyumu)
Galatasaray (TUR) – FC Lokomotiv Moskva (RUS)
Referee: Enea Jorgji (ALB)
Assistant Referee 1: Emigers Gançi (ALB)
Assistant Referee 2: Dojando Myftari (ALB)
Fourth Official: Can Cengiz (TUR)
UEFA Referee Observer: Mehmet Murat Ilgaz (TUR)
UEFA Delegate: Richard Havrilla (SVK)

Group D
18 September 2018, 16:00 CET – Bochum (Lohrheidestadion)
FC Schalke 04 (GER) – FC Porto (POR)
Referee: Kristo Tohver (EST)
Assistant Referee 1: Silver Kõiv (EST)
Assistant Referee 2: Karolin Kaivoja (EST)
Fourth Official: Thorben Siewer (GER)
UEFA Referee Observer: Edgar Steinborn (GER)
UEFA Delegate: Elisabeth Derks (NED)


Group F
19 September 2018, 12:00 CET – Vysokyy (Navchalno-trenuvalna baza FK Metalist)
FC Shakhtar Donetsk (UKR) – TSG 1899 Hoffenheim (GER)
Referee: Irfan Peljto (BIH)
Assistant Referee 1: Davor Beljo (BIH)
Assistant Referee 2: Amer Macić (BIH)
Fourth Official: Dmytro Panchyshyn (UKR)
UEFA Referee Observer: Volodymyr Petrov (UKR)
UEFA Delegate: Mihail Kasabov (BUL)

Group G
19 September 2018, 13:00 CET – Přeštice (Stadion TJ Přeštice)
FC Viktoria Plzeň (CZE) – PFC CSKA Moskva (RUS)
Referee: Peter Kráľovič (SVK)
Assistant Referee 1: Miroslav Benko (SVK)
Assistant Referee 2: Erik Weiss (SVK)
Fourth Official: Vojtěch Severýn (CZE)
UEFA Referee Observer: Karel Bohuněk (CZE)
UEFA Delegate: Rudolf Zavrl (SVN)

Group E
19 September 2018, 14:00 CET – Duivendrecht (De Toekomst)
AFC Ajax (NED) – AEK Athens FC (GRE)
Referee: Mohammed Al-Hakim (SWE)
Assistant Referee 1: Magnus Sjöblom (SWE)
Assistant Referee 2: Mikael Hallin (SWE)
Fourth Official: Martin van den Kerkhof (NED)
UEFA Referee Observer: Hans Reijgwart (NED)
UEFA Delegate: Jevgeņijs Miļevskis (LVA)

Group E
19 September 2018, 14:00 CET – Seixal (Caixa Futebol Campus)
SL Benfica (POR) – FC Bayern München (GER)
Referee: Stuart Attwell (ENG)
Assistant Referee 1: Constantine Hatzidakis (ENG)
Assistant Referee 2: Neil Davies (ENG)
Fourth Official: Rui Jorge Piteira Rodrigues (POR)
UEFA Referee Observer: Bernardino González Vázquez (ESP)
UEFA Delegate: Luca Zorzi (SUI)

Group F
19 September 2018, 14:00 CET – Manchester (Manchester City FC Academy Stadium)
Manchester City FC (ENG) – Olympique Lyonnais (FRA)
Referee: Petr Ardeleánu (CZE)
Assistant Referee 1: Tomáš Mokrusch (CZE)
Assistant Referee 2: Petr Caletka (CZE)
Fourth Official: Martin Coy (ENG)
UEFA Referee Observer: Iain Robertson Brines (SCO)
UEFA Delegate: Łukasz Wachowski (POL)

Group H
19 September 2018, 14:00 CET – Valencia (Estadio Antonio Puchades)
Valencia CF (ESP) – Juventus FC (ITA)
Referee: Radu Marian Petrescu (ROU)
Assistant Referee 1: Radu Adrian Ștefan Ghinguleac (ROU)
Assistant Referee 2: Mircea Mihail Grigoriu (ROU)
Fourth Official: Saúl Ais Reig (ESP)
UEFA Referee Observer: Manuel López Fernández (ESP)
UEFA Delegate: Boris Stankov (BUL)

Group G
19 September 2018, 16:00 CET – Madrid (Estadio Alfredo Di Stéfano)
Real Madrid CF (ESP) – AS Roma (ITA)
Referee: Fábio José Costa Veríssimo (POR)
Assistant Referee 1: Paulo Alexandre Santos Soares (POR)
Assistant Referee 2: Nuno Filipe dos Santos Tomás Pereira (POR)
Fourth Official: Valentín Pizarro Gómez (ESP)
UEFA Referee Observer: Manuel Díaz Vega (ESP)
UEFA Delegate: Mirosław Ryszka (POL)

Group H
19 September 2018, 16:00 CET – Bern (Sportpark Wyler)
BSC Young Boys (SUI) – Manchester United FC (ENG)
Referee: Fran Jović (CRO)
Assistant Referee 1: Ivica Modrić (CRO)
Assistant Referee 2: Hrvoje Radić (CRO)
Fourth Official: David Schärli (SUI)
UEFA Referee Observer: Cyril Zimmermann (SUI)
UEFA Delegate: Maksimas Bechterevas (LTU)