Da er alle dommerteamene til EM i Frankrike offentlige, uten at det nok har vært noen store overraskelser rundt om i landene de uttatte teamene kommer fra.

Disse 18 teamene skal dømme de 51 kampene EM består av, og dommerne ankommer Frankrike 6. juni. Første kamp er Frankrike mot Romania, og spilles 10. juni.

Før dette skal alle dommerne på en forberedene samling i Frankrike i perioden 18. – 22. april. Her skal blant annet hele dommerteamet trene sammen og gjennomgå en fysisk test.

Her er alle teamene:dommerklikk

Team Atkinson:
Referee: Martin Atkinson (1971, England)
Assistant Referee 1: Michael Mullarkey (1970, England)
Assistant Referee 2: Stephen Child (1973, England)
Additional Assistant Referee 1: Michael Oliver (1985, England)
Additional Assistant Referee 2: Craig Pawson (1979, England)
Reserve Assistant Referee: Gary Beswick (1977, England)

Team Brych:
Referee: Felix Brych (1975, Germany)
Assistant Referee 1: Mark Borsch (1977, Germany, 2nd r.)
Assistant Referee 2: Stefan Lupp (1978, Germany)
Additional Assistant Referee 1: Bastian Dankert (1980, Germany, r.)
Additional Assistant Referee 2: Marco Fritz (1977, Germany)
Reserve Assistant Referee: Marco Achmüller (1979, Germany)

Team Çakır:
Referee: Cüneyt Çakır (1976, Turkey)
Assistant Referee 1: Bahattin Duran (1975, Turkey)
Assistant Referee 2: Tarik Ongun (1973, Turkey)
Additional Assistant Referee 1: Hüseyin Göçek (1976, Turkey)
Additional Assistant Referee 2: Barış Şimşek (1976, Turkey)
Reserve Assistant Referee: Emre Eyisoy (1980, Turkey)

Team Clattenburg:
Referee: Mark Clattenburg (1975, England)
Assistant Referee 1: Simon Beck (1972, England)
Assistant Referee 2: Jake Collin (1972, England)
Additional Assistant Referee 1: Anthony Taylor (1978, England)
Additional Assistant Referee 2: Andre Marriner (1971, England)
Reserve Assistant Referee: Stuart Burt (1980, England)

Team Collum:
Referee: William Collum (1979, Scotland)
Assistant Referee 1: Damien Macgraith (1980, Ireland)
Assistant Referee 2: Francis Connor (1981, Scotland)
Additional Assistant Referee 1: Robert Madden (1978, Scotland)
Additional Assistant Referee 2: John Beaton (1982, Scotland)
Reserve Assistant Referee: Douglas Ross (1983, Scotland)

Team Eriksson:
Referee: Jonas Eriksson (1974, Sweden)
Assistant Referee 1: Mathias Klasenius (1975, Sweden)
Assistant Referee 2: Daniel Wärnmark (1974, Sweden)
Additional Assistant Referee 1: Stefan Johannesson (1971, Sweden)
Additional Assistant Referee 2: Markus Strömbergsson (1975, Sweden)
Reserve Assistant Referee: Mehmet Culum (1983, Sweden)

Team Hategan:
Referee: Ovidiu Alin Hategan (1980, Romania)
Assistant Referee 1: Octavian Sovre (1973, Romania, l.)
Assistant Referee 2: Sebastian Eugen Gheorghe (1976, Romania, r.)
Additional Assistant Referee 1: Alexandru Tudor (1971, Romania)
Additional Assistant Referee 2: Sebastian Coltescu (1977, Romania)
Reserve Assistant Referee: Radu Adrian Ghiguleac (1981, Romania)

Team Karasev:
Referee: Sergei Karasev (1979, Russia)
Assistant Referee 1: Anton Averyanov (1973, Russia)
Assistant Referee 2: Tikhon Kalugin (1974, Russia)
Additional Assistant Referee 1: Sergei Lapochkin (1981, Russia)
Additional Assistant Referee 2: Sergei Ivanov (1984, Russia)
Reserve Assistant Referee: Nikolay Golubev (1970, Russia)

Team Kassai:
Referee: Viktor Kassai (1975, Hungary)
Assistant Referee 1: György Ring (1981, Hungary)
Assistant Referee 2: Vencel Tóth (1978, Hungary)
Additional Assistant Referee 1: Tamás Bognar (1978, Hungary)
Additional Assistant Referee 2: Ádám Farkas (1982, Hungary)
Reserve Assistant Referee: István Albert (1980, Hungary)

Team Královec:
Referee: Pavel Královec (1977, Czech Republic)
Assistant Referee 1: Roman Slyško (1973, Slovakia, 2nd r.)
Assistant Referee 2: Martin Wilczek (1970, Czech Republic)
Additional Assistant Referee 1: Petr Ardeleanu (1980, Czech Republic, r.)
Additional Assistant Referee 2: Michal Patak (1975, Czech Republic)
Reserve Assistant Referee: Tomas Mokrusch (1982, Czech Republic)

Team Kuipers:
Referee: Björn Kuipers (1973, Netherlands)
Assistant Referee 1: Sander van Roekel (1974, Netherlands)
Assistant Referee 2: Erwin E.J. Zeinstra (1977, Netherlands)
Additional Assistant Referee 1: Pol van Boekel (1975, Netherlands)
Additional Assistant Referee 2: Richard Liesveld (1973, Netherlands)
Reserve Assistant Referee: Mario Diks (1977, Netherlands)

Team Marciniak:
Referee: Szymon Marciniak (1981, Poland)
Assistant Referee 1: Paweł Sokolnicki (1980, Poland)
Assistant Referee 2: Tomasz Listkiewicz (1978, Poland)
Additional Assistant Referee 1: Paweł Raczkowski (1983, Poland)
Additional Assistant Referee 2: Tomasz Musiał (1981, Poland)
Reserve Assistant Referee: Radosław Siejka (1974, Poland)

Team Mažić:
Referee: Milorad Mažić (1973, Serbia)
Assistant Referee 1: Milovan Ristić (1974, Serbia)
Assistant Referee 2: Dalibor Djurdjević (1973, Serbia)
Additional Assistant Referee 1: Danilo Grujić (1980, Serbia)
Additional Assistant Referee 2: Nenad Djokić (1979, Serbia)
Reserve Assistant Referee: Nemanja Petrović (1980, Serbia)

Team Moen:
Referee: Svein Oddvar Moen (1979, Norway)
Assistant Referee 1: Kim Thomas Haglund (1977, Norway)
Assistant Referee 2: Frank Andås (1975, Norway)
Additional Assistant Referee 1: Ken Henry Johnsen (1975, Norway)
Additional Assistant Referee 2: Svein-Erik Edvartsen (1979, Norway)
Reserve Assistant Referee: Sven Erik Midthjell (1983, Norway)

Team Rizzoli:
Referee: Nicola Rizzoli (1971, Italy)
Assistant Referee 1: Elenito Di Liberatore (1973, Italy)
Assistant Referee 2: Mauro Tonolini (1973, Italy)
Additional Assistant Referee 1: Luca Banti (1974, Italy)
Additional Assistant Referee 2: Antonio Damato (1972, Italy)
Reserve Assistant Referee: Gianluca Cariolato (1972, Italy)

Team Skomina:
Referee: Damir Skomina (1976, Slovenia)
Assistant Referee 1: Jure Praprotnik (1985, Slovenia)
Assistant Referee 2: Robert Vukan (1976, Slovenia)
Additional Assistant Referee 1: Matej Jug (1980, Slovenia)
Additional Assistant Referee 2: Slavko Vinčič (1979, Slovenia)
Reserve Assistant Referee: Bojan Ul (1970, Slovenia)

Team Turpin:
Referee: Clément Turpin (1982, France)
Assistant Referee 1: Frédéric Cano (1973, France)
Assistant Referee 2: Nicolas Danos (1980, France)
Additional Assistant Referee 1: Benoît Bastien (1983, France)
Additional Assistant Referee 2: Fredy Fautrel (1971, France)
Reserve Assistant Referee: Cyril Gringore (1972, France)

Team Velasco:
Referee: Carlos Velasco Carballo (1971, Spain)
Assistant Referee 1: Roberto Alonso Fernández (1976, Spain)
Assistant Referee 2: Juan Carlos Yuste Jiménez (1975, Spain)
Additional Assistant Referee 1: Jesús Gil Manzano (1984, Spain)
Additional Assistant Referee 2: Carlos Del Cerro Grande (1976, Spain)
Reserve Assistant Referee: Raúl Cabañero Martínez (1981, Spain)

Support Duos:

Referee: Aleksei Kulbakov (1979, Belarus)
Reserve Assistant Referee: Vitali Maliutsin (1974, Belarus)

Referee: Tasos Sidiropoulos (1979, Greece)
Reserve Assistant Referee: Damianos Efthymiadis (1973, Greece)