Den tyrkiske toppdommeren Cüneyt Çakır (Foto: Christopher Johnson) leder kampen mellom Polen og Irland i den siste runden av EM-kvaliseringen, en kamp som kan bli avgjørende for hvem som går rett til EM, og hvem som må ut i playff. Her er dommerne for den første av tre kampdager i den siste EM-runden:

11 October 2015

Zentralstadion, Leipzig (GER), Group D, 20:45 CET 
Germany – Georgia

Referee: Pavel Královec (CZE)
Assistant Referees: Roman Slysko (SVK), Martin Wilczek (CZE)
Additional Assistant Referees: Petr Ardeleanu (CZE), Michal Patak (CZE)
Fourth Official: Tomas Mokrusch (CZE)
UEFA Delegate: Teuvo Holopainen (FIN)

UEFA Referee Observer: Marc Batta (FRA)
UEFA Referee Liaison Officer: Jörg Toschek (GER)

Estádio Algarve, Faro (POR), Group D, 20:45 CET 
Gibraltar – Scotland

Referee: Aleksei Kulbakov (BLR)
Assistant Referees: Vitali Maliutsin (BLR), Aleh Maslianka (BLR)
Additional Assistant Referees: Siarhei Tsynkevich (BLR), Dzianis Shcharbakou (BLR)
Fourth Official: Dzmitry Zhuk (BLR)
UEFA Delegate: Eduard Prodani (ALB)

UEFA Referee Observer: Igor Ischenko (UKR)
UEFA Referee Liaison Officer: Denis Alvarez (GIB)

Stadion Narodowy, Warsaw (POL), Group D, 20:45 CET 
Poland – Ireland

Referee: Cüneyt Çakır (TUR)
Assistant Referees: Bahattin Duran (TUR), Tarik Ongun (TUR)
Additional Assistant Referees: Hüseyin Göçek (TUR),  Barış Şimşek (TUR)
Fourth Official: Cem Satman (TUR)
UEFA Delegate: Jacques Antenen (SUI)

UEFA Referee Observer: Luciano Luci (ITA)
UEFA Referee Liaison Officer: Arkadiusz Wójcik (POL)

Tórsvollur, Tórshavn (FRO), Group F, 18:00 CET 
Faroe Islands – Romania

Referee: Ivan Kruzliak (SVK)
Assistant Referees: Martin Balko (SVK), Tomas Somolani (SVK)
Additional Assistant Referees: Peter Kralovic (SVK), Mario Vlk (SVK)
Fourth Official: Tomas Mokos (SVK)
UEFA Delegate: Bujar Kasmi (ALB)

UEFA Referee Observer: Ichko Lozev (BUL)
UEFA Referee Liaison Officer: Eiler Rasmussen (FRO)

Helsingin Olympiastadion, Helsinki (FIN), Group F, 18:00 CET 
Finland – Northern Ireland

Referee: Sergei Karasev (RUS)
Assistant Referees: Anton Averianov (RUS), Tikhon Kalugin (RUS)
Additional Assistant Referees: Sergei Lapochkin (RUS), Sergei Ivanov (RUS)
Fourth Official: Sergei Ivanov (RUS)
UEFA Delegate: Georg Lüchinger (LIE)

UEFA Referee Observer: Emil Bozhinovski (MKD)
UEFA Referee Liaison Officer: Antti Munukka (FIN)

Georgios Karaiskakis, Piraeus (GRE), Group F, 18:00 CET 
Greece – Hungary

Referee: Ivan Bebek (CRO)
Assistant Referees: Tomislav Petrović (CRO), Miro Grgić (CRO)
Additional Assistant Referees: Domagoj Vuckov (CRO), Goran Gabrilo (CRO)
Fourth Official: Goran Pataki (CRO)
UEFA Delegate: Tugomir Frajman (SVN)

UEFA Referee Observer: David R. Elleray (ENG)
UEFA Referee Liaison Officer: Depi Koxenoglou (GRE)

Vazgen Sargsyan anvan Hanrapetakan Marzadasht, Yerevan (ARM), Group I, 18:00 CET 
Armenia – Albania

Referee: Szymon Marciniak (POL)
Assistant Referees: Pawel Sokolnicki (POL), Tomasz Listkiewicz (POL)
Additional Assistant Referees: Pawel Raczkowski (POL), Tomasz Musial (POL)
Fourth Official: Radoslaw Siejka (POL)
UEFA Delegate: David McDowell (SVN)

UEFA Referee Observer: Miroslav Tulinger (CZE)
UEFA Referee Liaison Officer: Arman Alaberkyan (ARM)

Stadion FK Partizan, Belgrade (SRB), Group I, 18:00 CET 
Serbia – Portugal

Referee: David Fernández Borbalán (ESP)
Assistant Referees: Javier Aguilar Rodríguez (ESP), Angel Nevado Rodríguez (ESP)
Additional Assistant Referees: Antonio Mateu Lahoz (ESP), Pedro Pérez Montero (ESP)
Fourth Official: Jorge Canelo Prieto (ESP)
UEFA Delegate: Danijel Jost (SVN)

UEFA Referee Observer: Michel Piraux (BEL)
UEFA Referee Liaison Officer: Vladimir Segrt (SRB)

Centralized friendly 
Telia Parken, Copenhagen (DEN), 20:45 CET   
Denmark – France
Referee: Jonas Eriksson (SWE)

Assistant Referees: Mathias Klasenius (SWE), Daniel Wärnmark (SWE)
Additional Assistant Referees: Stefan Johannesson (SWE),  Markus Strömbergsson (SWE)
Fourth Official: Fredrik Nilsson (SWE)