I går kveld gikk siste kamp i første runde i Oddsenligaen (2.divisjon). Her er dommeroppsettet for neste runde, som byr på flere lokaloppgjør.

I Oslo lyder deg godt av navnene når Stabæk og Lyn møtes, selv om det er andrelaget til Stabæk. Anders Overgård Hauglund fra Lokomotiv Oslo dømmer kampen som går mandag.

Også i Agder er det lokaloppgjør når Vindbjart tar imot Arendal på søndag. Til å lede den kampen har man satt opp Espen Larsen fra Imås IL.

Chapter 1. Avdeling 1

Søndag 26. april kl. 14:30
Finnsnes – Skeid Fotball

Sted: Finnsnes Stadion
Dommer: Tom-Jøran Henriksen, Krokelvdalen IL
Assistentdommer 1: Frank Henneman, Bjarg, IL
Assistentdommer 2: Egil Bertheussen, Sørreisa IL Fotball
Dommerveileder: Sverre Lennart Isaksen, Tromsø IL

Søndag 26. april kl. 15:30
Grorud – Harstad

Sted: Grorud match kunstgress
Dommer: Ali Al-Hatem, Skreia IL
Assistentdommer 1: Kim Larsen Bjeglerud, Skreia IL
Assistentdommer 2: Yahya Swajet, Grue IL
Dommerveileder: Per Aage Christensen, Lillestrøm

Søndag 26. april kl. 16:30
Senja – KFUM

Sted: Senja Stadion 1
Dommer: Adrian Gjendemsjø, Tertnes Fotball Herrer
Assistentdommer 1: Kristian Kristiansen, Bakkeby IK
Assistentdommer 2: Skule Ystad Skjei, Charlottenlund Sportsklubb

Kjelsås – Mjølner
Sted: Grefsen kunstgress
Dommer: Shervin Heydary, Løten FK

Søndag 26. april kl. 17:30
Ullern – Tromsdalen

Sted: Ullern kunstgress
Dommer: Kristian Randen, Hof IL
Assistentdommer 1: Erland Hareland, Lesja IL
Assistentdommer 2: Sondre Sørensen Kielland, Furnes Fotball

Mandag 27. april kl. 19:00
Stabæk 2 – Lyn

Sted: Nadderud kunstgress 2
Dommer: Anders Overgård Hauglund, Lokomotiv Oslo

Holmen – Vålerenga 2
Sted: Holmen Arena
Dommer: Henrik Andreas Grenå Pettersen, Gresvik IF
Dommerveileder: Geir Åge Masovn Holen, Rælingen

 

Chapter 2. Avdeling 2

Lørdag 25. april kl. 16:00
Nybergsund IL Trysil – Notodden

Sted: Nybergsund stadion
Dommer: Tommy Frydenlund, Gjøvik-Lyn, FK
Assistentdommer 1: Marcin Jaskolski, Løten FK
Assistentdommer 2: Yahya Swajet, Grue IL

Søndag 26. april kl. 16:00
Kvik Halden – Ørn Horten

Sted: Halden stadion
Dommer: Sulman Hussain, Manglerud Star Fotball, IL
Assistentdommer 1: Imran Tariq, Furuset Fotball IF
Assistentdommer 2: Erik Westrøm, Huk FK
Dommerveileder: Steinar Friberg, Nylende IF

Gjøvik-Lyn – Sprint-Jeløy
Sted: Gjøvik stadion
Dommer: Henrik Ingwardo, Lillestrøm

Søndag 26. april kl. 18:00
Moss – Raufoss

Sted: Melløs stadion
Dommer: Tore Olsen Hagelund, Ready
Assistentdommer 1: Samir Taghizadeh, Tveita IL
Assistentdommer 2: Menhaj Haidari, Abildsø IL
Dommerveileder: Bernt Håvard Bruheim, Sprint-Jeløy, SK

Mandag 27. april kl. 16:00
Alta – Lillestrøm 2

Sted: Finnmarkshallen
Dommer: Vegar Ballovarre, Skjervøy IK
Assistentdommer 1: Bernt Thomas Berntsen, Sørøy Glimt, FK
Assistentdommer 2: Pål Arntzen, Øksfjord IL
Dommerveileder: Kai Roger Olsen, Nerskogen IL

Mandag 27. april kl. 19:00
Strømsgodset TF 2 – Fram

Sted: Marienlyst gml
Dommer: Marius Lien, Otra IL
Assistentdommer 1: Hans Petter Sandtorv Andersen, Nore Neset IL
Assistentdommer 2: Håvard Bjerkelund, Mjøndalen IF
Dommerveileder: Kristoffer Helgerud, Lier IL

Drammen FK – Lørenskog
Sted:
Dommer: Raymond Nyberg, Stridsklev IL
Assistentdommer 1: Morten Olsen, Skrim, IL
Assistentdommer 2: Rohit Saggi, Ski og ballklubben Skiold – Fotball

 

Chapter 3. Avdeling 3

Lørdag 25. april kl. 14:00
Ullensaker/Kisa – Vidar

Sted: UKI Arena
Dommer: Knut Ivar Strømstad, Rommen SK

Lørdag 25. april kl. 16:00
Odda – Fyllingsdalen

Sted: Odda stadion
Dommer: Ørjan Vikene, Djerv 1919, SK
Assistentdommer 1: Martin Davitian, Nymark IL
Assistentdommer 2: Bjarte Kaland Hestenes, Varegg Fotball

Egersunds – Fløy
Sted: Idrettsparken
Dommer: Ola Kellerhals, Vaulen IL- fotball
Assistentdommer 1: Espen Skretting, Ålgård FK
Assistentdommer 2: Yasin Okutan, Vaulen IL- fotbal

Søndag 26. april kl. 15:00
Sola – Fana

Sted: Sola stadion
Dommer: Daniel Higraff, Brodd, Idrettslaget fotballgr.
Assistentdommer 1: Khalil Karrouch, Forus og Gausel IL
Assistentdommer 2: Lukasz Olszewski, Egersunds IK
Dommerveileder: Ole Kristian Lie, Brodd, Idrettslaget fotballgr.

Vindbjart – Arendal
Sted: Moseidmoen gress
Dommer: Espen Larsen, Imås, IL
Assistentdommer 1: Atle Pedersen, Vigør, FK
Assistentdommer 2: Sten Kristian Mydland, Giv Akt, IL
Dommerveileder: Thor Håversen, Solbygg, FK

Søndag 26. april kl. 16:00
Eidsvold TF – Donn

Sted: Myhrer 1
Dommer: Magnus Koløy, Bjørndal IF
Assistentdommer 1: Henrik Skjevestad, Ready
Assistentdommer 2: Stian Røvig Sletner, Oppsal IF Fotball
Dommerveileder: Audun Fremstad, Løten FK

Mandag 27. april kl. 18:00
Vard Haugesund – Odd 2

Sted: Haugesund stadion
Dommer: Anders Bjerk Hansen, Bjarg, IL
Assistentdommer 1: Alf Olav Rossland, Åkra IL – Fotball
Assistentdommer 2: Henning Skorpe, Vedavåg Karmøy, SK – fotball
Dommerveileder: Arve Fløysvik, Djerv 1919, SK

 

Chapter 4. Avdeling 4

Lørdag 25. april kl. 16:00
Nardo – Elverum

Sted: Nissekollen kunstgras
Dommer: Rikhard Haugen Lyng, Freidig, SPK
Assistentdommer 1: German Rudnev, Utleira IL
Assistentdommer 2: Jørgen Rønning Valstadsve, Fram, IL
Dommerveileder: Arne Jacobsen, Freidig, SPK

Kongsvinger – Rødde
Sted: Gjemselund
Dommer: Ole-Alexander Ekeli Valen, Kråkerøy IL
Assistentdommer 1: Sebastian Mikalsen, Spydeberg IL
Assistentdommer 2: Shkodran Dinaj, Rilindja, IL

Søndag 26. april kl. 16:00
Førde – Træff

Sted: Førde stadion
Dommer: Marius Hansen Grøtta, Gneist, IL
Assistentdommer 1: Vebjørn Nord Haugland, Eid IL
Assistentdommer 2: Runar Hageland, Tornado Måløy FK
Dommerveileder: Geir Arne Kvam, Hafslo IL

HamKam – Byåsen TF
Sted: Briskeby
Dommer: Ajdin Medic, Trosvik IF

Strindheim TF – Brumunddal
Sted: Strindheim Kunstgress
Dommer: Mads Følstad Skarsem, Charlottenlund Sportsklubb
Assistentdommer 1: Odd-Einar Nervik, Flatås IL
Assistentdommer 2: Robin Kjelaas, Malvik IL
Dommerveileder: Knut M. Mære, Ranheim IL

Mandag 27. april kl. 17:00
Molde 2 – Stjørdals-Blink
Sted: Aker stadion
Dommer: Even Myrheim, Emblem IL – Fotball
Assistentdommer 1: Eirik Hyldbakk Furu, Clausenengen Fotballklubb
Assistentdommer 2: Karl Edvard Brendskag, Dahle IL
Dommerveileder: Per Ivar Staberg, Malmefjorden IL

Mandag 27. april kl. 19:00
Aalesund 2 – Florø

Sted: Color Line Stadion
Dommer: Mathias Smehus Kringstad, Valder IL – Fotball
Assistentdommer 1: Jim Andre Dyb, Valder IL – Fotball
Assistentdommer 2: Øystein Simon Ytterland, Valder IL – Fotball
Dommerveileder: Erik Mørkeset, Guard, SK