Nå er det klart hvem som skal dømme EM-kampene som spilles fredag 27. mars. Samtidig har dommerveileder Kjell Alseth fra Norge blitt flyttet fra kampen i Makedonia, til heller å være veielder på sveitseren Stephan Studer (Foto:Ludovic Péron) i kampen mellom Slovakia og Luxembourg. Alle kampene starter 20:45.

FYROM – Belarus

Referee: Anthony Taylor (ENG)
Assistant Referees: Mike Mullarkey (ENG), Darren England (ENG)
Additional Assistant Referees: Lee Probert (ENG), Jonathan Moss (ENG)
Fourth Official: Stephen Child (ENG)
UEFA Delegate: Per Svärd (SWE)

UEFA Referee Observer: Matteo Simone Trefoloni (ITA)

Slovakia – Luxembourg
Referee: Stephan Studer (SUI)
Assistant Referees: Sandro Pozzi (SUI), Jean-Yves Wicht (SUI)
Additional Assistant Referees: Alain Bieri (SUI), Stephan Klossner (SUI)
Fourth Official: Sladan Josipović (SUI)
UEFA Delegate: Duncan Fraser (SCO)

UEFA Referee Observer: Kjell Alseth (NOR)

Spain – Ukraine
Referee: Cüneyt Çakır (TUR)
Assistant Referees: Bahattin Duran (TUR), Tarık Ongun (TUR)
Additional Assistant Referees: Hüseyin Göcek (TUR), Barış Şimşek (TUR)
Fourth Official: Mustafa Emre Eyisoy (TUR)
UEFA Delegate: Bontcho Todorov (BUL)

UEFA Referee Observer: Kai Østergaard (DEN)

England – Lithuania
Referee: Pavel Královec (CZE)
Assistant Referees: Roman Slyško (SVK), Martin Wilczek (CZE)
Additional Assistant Referees: Radek Prihoda (CZE), Michal Patak (CZE)
Fourth Official: Tomas Mokrusch (CZE)
UEFA Delegate: Benny Jacobsen (DEN)

UEFA Referee Observer: Kaj Natri (FIN)

Slovenia – San Marino
Referee: Oliver Drachta (AUT)
Assistant Referees: Roland Brandner (AUT), Stefan Kühr (AUT)
Additional Assistant Referees: Alexander Harkam (AUT), Rene Eisner (AUT)
Fourth Official: Roland Riedel (AUT)
UEFA Delegate: Mehmet Süheyl Onen (TUR)

UEFA Referee Observer: Gaetano De Gabriele (MLT)

Switzerland – Estonia
Referee: Danny Makkelie (NED)
Assistant Referees: Mario Diks (NED), Hessel Steegstra (NED)
Additional Assistant Referees: Kevin Blom (NED), Jochem Kamphuis (NED)
Fourth Official: Charles Schaap (NED)
UEFA Delegate: Dušan Tittel (SVK)

UEFA Referee Observer: Guðmundur Ingi Jónsson (ISL)

Liechtenstein – Austria
Referee: Felix Zwayer (GER)
Assistant Referees: Thorsten Schiffner (GER), Marco Achmüller (GER)
Additional Assistant Referees: Tobias Stieler (GER), Sascha Stegemann (GER)
Fourth Official: Rafael Foltyn (GER)
UEFA Delegate: Lucien Kayser (LUX)

UEFA Referee Observer: Stephen Lodge (ENG)

Stadionul Zimbru, Chisinau (MDA), Group G, 20:45 CET

Moldova – Sweden
Referee: Ivan Bebek (CRO)
Assistant Referees: Tomislav Petrović (CRO), Miro Grgić (CRO)
Additional Assistant Referees: Domagoj Vučkov (CRO), Goran Gabrilo (CRO)
Fourth Official: Dalibor Conjar (CRO)
UEFA Delegate: Stanislaw Speczik (POL)

UEFA Referee Observer: Ioannis Tsachilidis (GRE)

Montenegro – Russia
Referee: Deniz Aytekin (GER)
Assistant Referees: Guido Kleve (GER), Markus Häcker (GER)
Additional Assistant Referees: Christian Dingert (GER), Robert Hartmann (GER)
Fourth Official: Christoph Bornhorst (GER)
UEFA Delegate: Barry W. Bright (ENG)

UEFA Referee Observer: Peter Fröjdfeldt (SWE)