Seks kamper søndag og to mandag, det er spilleplanen for OBOS-ligaen denne runden. Her er oversikt på kamper og dommere:

Søndag 13. september 2015 kl. 17:30

Follo – Hødd Sted: Ski stadion
Dommer: Kai Erik Steen, Gneist, IL
Assistentdommer 1: Ivar Askeland, Kvernbit, IL
Assistentdommer 2: Morten Ophuus, Loddefjord IL
4. dommer: Kristian Randen, Hof IL
Dommerveileder: Johnny Westby, Berg IL
Kampdelegat: Morten Lukacs, Fagerborg BK

Levanger – Strømmen
Sted: Moan kunstgress
Dommer: Bjørn Hansen, Kolbotn IL
Assistentdommer 1: Tom Egil Olsen, Tverrelvdalen IL
Assistentdommer 2: Erik Hegstad, Sverresborg Fotball
4. dommer: Robert Eggen, Trønder-Lyn Idrettslag
Dommerveileder: Arild Sundet, Astor Fotballklubb
Kampdelegat: Rune Nordby, Tveita IL

Bærum – Kristiansund
Sted: Sandvika stadion
Dommer: Nordisk utveksling
Assistentdommer 1: Nordisk utveksling
Assistentdommer 2: Morten Jensen, Fjellhamar
4. dommer: Ali Al-Hatem, Skreia IL
Dommerveileder: Rolf Erik Mauritzson, Lier IL
Kampdelegat: Hallgeir Pedersen, Ålgård FK

Jerv – Ranheim TF
Sted: Levermyr stadion
Dommer: Mads Andreas Ahlsen, Hafslund IF
Assistentdommer 1: Rune Kjørstad, Skrim, IL
Assistentdommer 2: Magnus Tranholt, KFUM-Kam. Oslo
4. dommer: Jon Romuld Håversen, Solbygg, FK
Dommerveileder: Thor Håversen, Solbygg, FK
Kampdelegat: Jan Reinert Barth, Runar, IL

Søndag 13. september 2015 kl. 18:00

Bryne – Hønefoss BK
Sted: Bryne stadion
Dommer: Steinar Hauge, Djerv, SK
Assistentdommer 1: Philip Askjer, Eik IF Tønsberg
Assistentdommer 2: Christer Solheim Jørgensen, Bergen Nord, FK – Fotball
4. dommer: Cosmin Dima, Ferkingstad IL
Dommerveileder: Tore Kristian Nybø, Vaulen IL- fotball
Kampdelegat: Helge Breilid, Start, IK

Sandnes Ulf – Åsane
Sted: Sandnes stadion
Dommer: Torkjell Jonsson Trædal, Gjelleråsen
Assistentdommer 1: Atle Larsen, Brodd, Idrettslaget fotballgr.
Assistentdommer 2: Kristoffer Gullhav, Imås, IL
4. dommer: Ole Petter Grindheim, Haugar, SK
Dommerveileder: Morten Høgberg, Manglerud Star Fotball, IL
Kampdelegat: Bernt Karl Ødegård, Giv Akt, IL

Mandag 14. september 2015 kl. 19:00

Sogndal – Nest-Sotra
Sted: Fosshaugane Campus
Dommer: Kim Rune Østerlie Borgersen, Austad Fotballklubb
Assistentdommer 1: Kristoffer Ellingsen, Frogner
Assistentdommer 2: Frode Ølmheim, Syril IL
4. dommer: Asbjørn Håre, Fjøra FK
Dommerveileder: Morten Engebretsen, Sørumsand
Kampdelegat: Arild Rudolf Thorp, Stabæk Fotball

Brann – Fredrikstad
Sted: Brann stadion
Dommer: Sigurd Smehus Kringstad, Valder, IL – Fotball
Assistentdommer 1: Ole Johnny Løfald, Tiller IL
Assistentdommer 2: Jørgen Rønning Valstadsve, Fram, IL
4. dommer: Anders Bjerk Hansen, Bjarg, IL
Dommerveileder: Arnor Dingen, Lyngbø SK
Kampdelegat: Torstein Egil Kvam, IL Jotun