dommerklikkCathrine Eide får en spennende lørdagskveld i LSK-hallen når hun er hoveddommer i kampen mellom LSK og Stabæk. LSK leder tabellen, ett poeng foran Stabæk som har en kamp mindre spilt.

Eide dømte fjorårets cupfinale for kvinner, og har dømt kamper i tre av de fire første serierundene i Toppserien. Hun er i tillegg rangert inn til å dømme 3. divisjon herrer.

Her er dommeroppsettet for Toppserien kommende helg:

Lørdag 30. april 2016 kl. 13:00
Trondheims-Ørn – Avaldsnes
Sted: Ranheim Arena
Dommer: Tove Marie Tandstad, Velledalen og Ringen FK
Assistentdommer 1: Veronika Fjeldvær, Stadsbygd IL
Assistentdommer 2: Amalie Nyeng, Flatås IL
4. dommer: Tore Hoffstrøm, Kolstad Fotball
Dommerveileder: Stig Rune Krokdal, Orkanger IF
Kampdelegat: Heine Nordahl Wilhelmsen, Luna, FK

Lørdag 30. april 2016 kl. 14:30
Røa Fotball Elite – Arna-Bjørnar
Sted: Røa kunstgress
Dommer: Marte Sørø, Molde FK
Assistentdommer 1: Omed Swara, Bjørndal IF
Assistentdommer 2: René Nahas, Hauketo IF
4. dommer: Kim Tomas L. Klevengen, Nesodden IF
Dommerveileder: Bente Ovedie Skogvang, Elverum Fotball
Kampdelegat: Arild Rudolf Thorp, Stabæk Fotball

Lørdag 30. april 2016 kl. 15:00
Kolbotn – Vålerenga
Sted: Sofiemyr stadion
Dommer: Tone Lise Berghøi, Hauerseter
Assistentdommer 1: Bojan Stojanovic, Bærum SK
Assistentdommer 2: André Fernandes, Bærums Verk Hauger Idrettsforening
4. dommer: Resa Hauge, Kjelsås IL – Fotball
Dommerveileder: Vibeke Karlsen, Asker SKK
Kampdelegat: Per Nygren, Strømmen
Fadder: Kjell Hulby, Frogner

Lørdag 30. april 2016 kl. 16:00
Sandviken – Klepp
Sted: Stemmemyren kunstgress
Dommer: Emilie Rodahl Dokset, Bækkelagets SK
Assistentdommer 1: Christer Solheim Jørgensen, Bergen Nord, FK – Fotball
Assistentdommer 2: Bjarte Kaland Hestenes, Varegg Fotball
4. dommer: Ruben Haugland, Tertnes Fotball Herrer
Dommerveileder: Birger Vik, Kalandseid IL
Kampdelegat: Hallgeir Oftedal, Våg FK

Lørdag 30. april 2016 kl. 18:00
LSK Kvinner – Stabæk
Sted: LSK-hallen
Dommer: Cathrine Eide, Ski og ballklubben Skiold – Fotball
Assistentdommer 1: Anders Bodding, Haga
Assistentdommer 2: Brage Marcus Leinan, Nannestad FK
4. dommer: Espen Pettersen, Frogner
Dommerveileder: Vibeké Larsen, Tromsø IL
Kampdelegat: Curt-Arne Lannerstedt, Skrim, IL

Søndag 1. mai 2016 kl. 13:00
Urædd – Medkila
Sted: Urædd KG
Dommer: Ann Wenche Kleven, Bækkelagets SK
Assistentdommer 2: Zeynel Alp Aras, Borg IF
4. dommer: Mohammed Nabhani, Tollnes BK
Dommerveileder: Erik Rossbach Sannerholt, Skotfoss Turn & IF
Kampdelegat: Jan Roger Henriksen, Norge – Fotball

 

 

Lag S P
1 LSK Kvinner 5       . 13
2 Stabæk 4 12
3 Kolbotn 4 10
4 Avaldsnes 4 9
5 Trondheims-Ørn 4 7
6 Arna-Bjørnar 4 7
7 Røa Fotball Elite     . 4 4
8 Sandviken 4 4
9 Klepp 4 3
10 Medkila 4 1
11 Vålerenga 5 1
12 Urædd 4 0