Ingen norske dommere, veiledere eller delegater i sving i kveldens kamper, men vi har jo Rosenborg og Sarpsborg med om ikke annet. Skomina (bildet) skal dømme Sporting mot Arsenal.

Group A
25 October 2018, 18:55 CET – Zürich (Stadion Letzigrund)
FC Zürich (SUI) – Bayer 04 Leverkusen (GER)
Referee: Əliyar Ağayev (AZE)
Assistant Referee 1: Zeynal Zeynalov (AZE)
Assistant Referee 2: Rza Məmmədov (AZE)
Fourth Official: Mübariz Haşımov (AZE)
Additional Assistant Referee 1: Rəhim Həsənov (AZE)
Additional Assistant Referee 2: Orxan Məmmədov (AZE)
UEFA Referee Observer: Nuno Alexandre Parreira de Castro (POR)
UEFA Delegate: Aleksandra Pejkovska (MKD)

Group A
25 October 2018, 18:55 CET – Nicosia (Stádio GSP)
AEK Larnaca FC (CYP) – PFC Ludogorets 1945 (BUL)
Referee: Enea Jorgji (ALB)
Assistant Referee 1: Denis Rexha (ALB)
Assistant Referee 2: Rejdi Avdo (ALB)
Fourth Official: Ridiger Çokaj (ALB)
Additional Assistant Referee 1: Juxhin Xhaja (ALB)
Additional Assistant Referee 2: Kridens Meta (ALB)
UEFA Referee Observer: Alfredo Trentalange (ITA)
UEFA Delegate: Olivier Chovaux (FRA)

Group B
25 October 2018, 18:55 CET – Salzburg (Red Bull Arena)
FC Red Bull Salzburg (AUT) – Rosenborg BK (NOR)
Referee: Irfan Peljto (BIH)
Assistant Referee 1: Senad Ibrišimbegović (BIH)
Assistant Referee 2: Davor Beljo (BIH)
Fourth Official: Damir Lazić (BIH)
Additional Assistant Referee 1: Dragan Petrović (BIH)
Additional Assistant Referee 2: Haris Kaljanac (BIH)
UEFA Referee Observer: Michális Argyroú (CYP)
UEFA Delegate: Jaroslav Dudl (CZE)

Group B
25 October 2018, 18:55 CET – Leipzig (Red Bull Arena)
RB Leipzig (GER) – Celtic FC (SCO)
Referee: Pavel Královec (CZE)
Assistant Referee 1: Ivo Nádvorník (CZE)
Assistant Referee 2: Kamil Hájek (CZE)
Fourth Official: Jakub Hrabovský (CZE)
Additional Assistant Referee 1: Petr Ardeleánu (CZE)
Additional Assistant Referee 2: Karel Hrubeš (CZE)
UEFA Referee Observer: Robert Sedlacek (AUT)
UEFA Delegate: Danijel Jošt (SVN)

Group C
25 October 2018, 18:55 CET – St Petersburg (Stadion «Sankt-Peterburg»)
FC Zenit (RUS) – FC Girondins de Bordeaux (FRA)
Referee: Felix Brych (GER)
Assistant Referee 1: Mark Borsch (GER)
Assistant Referee 2: Stefan Lupp (GER)
Fourth Official: Markus Häcker (GER)
Additional Assistant Referee 1: Bastian Dankert (GER)
Additional Assistant Referee 2: Marco Fritz (GER)
UEFA Referee Observer: Dušan Krchňák (SVK)
UEFA Delegate: Christian Welander (SWE)

Group C
25 October 2018, 18:55 CET – Copenhagen (Telia Parken)
FC København (DEN) – SK Slavia Praha (CZE)
Referee: Luca Banti (ITA)
Assistant Referee 1: Lorenzo Manganelli (ITA)
Assistant Referee 2: Matteo Passeri (ITA)
Fourth Official: Alessandro Costanzo (ITA)
Additional Assistant Referee 1: Daniele Doveri (ITA)
Additional Assistant Referee 2: Maurizio Mariani (ITA)
UEFA Referee Observer: Christer Fällström (SWE)
UEFA Delegate: Michael Foster (ENG)

Group D
25 October 2018, 18:55 CET – Anderlecht (Constant Vanden Stockstadion)
RSC Anderlecht (BEL) – Fenerbahçe (TUR)
Referee: Georgi Kabakov (BUL)
Assistant Referee 1: Martin Margaritov (BUL)
Assistant Referee 2: Diyan Valkov (BUL)
Fourth Official: Georgi Todorov (BUL)
Additional Assistant Referee 1: Nikola Popov (BUL)
Additional Assistant Referee 2: Stanislav Todorov (BUL)
UEFA Referee Observer: Milan Karadžić (SRB)
UEFA Delegate: João Morais (POR)

Group D
25 October 2018, 18:55 CET – Trnava (City Arena – Štadión Antona Malatinského)
FC Spartak Trnava (SVK) – GNK Dinamo (CRO)
Referee: Jakob Kehlet (DEN)
Assistant Referee 1: Lars Hummelgaard (DEN)
Assistant Referee 2: Heine Sørensen (DEN)
Fourth Official: Christian Just Brixen (DEN)
Additional Assistant Referee 1: Michael Tykgaard (DEN)
Additional Assistant Referee 2: Jens Grabski Maae (DEN)
UEFA Referee Observer: Raymond Ellingham (WAL)
UEFA Delegate: Per Eliasson (SWE)

Group E
25 October 2018, 18:55 CET – Baku (Bakı Olimpiya Stadionu)
Qarabağ FK (AZE) – FC Vorskla Poltava (UKR)
Referee: Roi Reinshreiber (ISR)
Assistant Referee 1: Danny Krasikow (ISR)
Assistant Referee 2: David Elias Biton (ISR)
Fourth Official: Amihay Yehoshua Mozes (ISR)
Additional Assistant Referee 1: Alon Yefet (ISR)
Additional Assistant Referee 2: Daniel Bar Natan (ISR)
UEFA Referee Observer: Sergey Zuyev (RUS)
UEFA Delegate: Kazimierz Oleszek (POL)

Group E
25 October 2018, 18:55 CET – Lisbon (Estádio José Alvalade)
Sporting CP (POR) – Arsenal FC (ENG)
Referee: Damir Skomina (SVN)
Assistant Referee 1: Jure Praprotnik (SVN)
Assistant Referee 2: Robert Vukan (SVN)
Fourth Official: Manuel Vidali (SVN)
Additional Assistant Referee 1: Matej Jug (SVN)
Additional Assistant Referee 2: Mitja Žganec (SVN)
UEFA Referee Observer: Miroslav Tulinger (CZE)
UEFA Delegate: Zoran Cvrk (CRO)

Group F
25 October 2018, 18:55 CET – Milan (Stadio Giuseppe Meazza)
AC Milan (ITA) – Real Betis Balompié (ESP)
Referee: Bas Nijhuis (NED)
Assistant Referee 1: Rob van de Ven (NED)
Assistant Referee 2: Jan de Vries (NED)
Fourth Official: Davie Goossens (NED)
Additional Assistant Referee 1: Serdar Gözübüyük (NED)
Additional Assistant Referee 2: Martin van den Kerkhof (NED)
UEFA Referee Observer: Gevorg Hovhannisyan (ARM)
UEFA Delegate: Mark Evans (WAL)

Group F
25 October 2018, 18:55 CET – Luxembourg (Stade Josy Barthel)
F91 Dudelange (LUX) – Olympiakós FC (GRE)
Referee: Hüseyin Göçek (TUR)
Assistant Referee 1: Mustafa Emre Eyisoy (TUR)
Assistant Referee 2: Kemal Yılmaz (TUR)
Fourth Official: Serkan Ok (TUR)
Additional Assistant Referee 1: Mete Kalkavan (TUR)
Additional Assistant Referee 2: Barış Şimşek (TUR)
UEFA Referee Observer: Iain Robertson Brines (SCO)
UEFA Delegate: Boris Stankov (BUL)

Group G
25 October 2018, 21:00 CET – Glasgow (Ibrox Stadium)
Rangers FC (SCO) – FC Spartak Moskva (RUS)
Referee: Kevin Blom (NED)
Assistant Referee 1: Charles Schaap (NED)
Assistant Referee 2: Joost van Zuilen (NED)
Fourth Official: Bas van Dongen (NED)
Additional Assistant Referee 1: Jochem Kamphuis (NED)
Additional Assistant Referee 2: Siemen Mulder (NED)
UEFA Referee Observer: Lucílio Cardoso Cortez Batista (POR)
UEFA Delegate: Rainer Koch (GER)

Group G
25 October 2018, 21:00 CET – Vila-real (Estadio de la Cerámica)
Villarreal CF (ESP) – SK Rapid Wien (AUT)
Referee: Halis Özkahya (TUR)
Assistant Referee 1: Ceyhun Sesigüzel (TUR)
Assistant Referee 2: Hakan Yemişken (TUR)
Fourth Official: Bahattin Duran (TUR)
Additional Assistant Referee 1: Alper Ulusoy (TUR)
Additional Assistant Referee 2: Ümit Öztürk (TUR)
UEFA Referee Observer: Vadims Direktorenko (LVA)
UEFA Delegate: Jānis Mežeckis (LVA)

Group H
25 October 2018, 21:00 CET – Frankfurt am Main (Commerzbank-Arena)
Eintracht Frankfurt (GER) – Apóllon Limassol FC (CYP)
Referee: Sergey Ivanov (RUS)
Assistant Referee 1: Igor Demeshko (RUS)
Assistant Referee 2: Aleksey Lunev (RUS)
Fourth Official: Anton Averyanov (RUS)
Additional Assistant Referee 1: Sergey Karasev (RUS)
Additional Assistant Referee 2: Mikhail Vilkov (RUS)
UEFA Referee Observer: Jens Larsen (DEN)
UEFA Delegate: Thura Win (ENG)

Group H
25 October 2018, 21:00 CET – Marseille (Orange Vélodrome)
Olympique de Marseille (FRA) – SS Lazio (ITA)
Referee: Jesús Gil Manzano (ESP)
Assistant Referee 1: Ángel Nevado Rodríguez (ESP)
Assistant Referee 2: Diego Barbero Sevilla (ESP)
Fourth Official: Javier Aguilar Rodríguez (ESP)
Additional Assistant Referee 1: Xavier Estrada Fernández (ESP)
Additional Assistant Referee 2: Ricardo de Burgos Bengoetxea (ESP)
UEFA Referee Observer: Erol Ersoy (TUR)
UEFA Delegate: Jozef Kliment (SVK)

Group I
25 October 2018, 21:00 CET – Sarpsborg (Sarpsborg Stadion)
Sarpsborg 08 FF (NOR) – Malmö FF (SWE)
Referee: Paweł Raczkowski (POL)
Assistant Referee 1: Michał Obukowicz (POL)
Assistant Referee 2: Tomasz Listkiewicz (POL)
Fourth Official: Radosław Siejka (POL)
Additional Assistant Referee 1: Tomasz Musiał (POL)
Additional Assistant Referee 2: Tomasz Kwiatkowski (POL)
UEFA Referee Observer: Lassin Isaksen (FRO)
UEFA Delegate: Þórir Hákonarson (ISL)

Group I
25 October 2018, 21:00 CET – Istanbul (Vodafone Park)
Beşiktaş JK (TUR) – KRC Genk (BEL)
Referee: Daniel Stefański (POL)
Assistant Referee 1: Marcin Boniek (POL)
Assistant Referee 2: Dawid Golis (POL)
Fourth Official: Krzysztof Myrmus (POL)
Additional Assistant Referee 1: Bartosz Frankowski (POL)
Additional Assistant Referee 2: Zbigniew Dobrynin (POL)
UEFA Referee Observer: Nicolae Grigorescu (ROU)
UEFA Delegate: Sándor Berzi (HUN)

Group J
25 October 2018, 21:00 CET – Liège (Stade Maurice Dufrasne)
Royal Standard de Liège (BEL) – FC Krasnodar (RUS)
Referee: Marco Guida (ITA)
Assistant Referee 1: Mauro Tonolini (ITA)
Assistant Referee 2: Filippo Meli (ITA)
Fourth Official: Fabiano Preti (ITA)
Additional Assistant Referee 1: Massimiliano Irrati (ITA)
Additional Assistant Referee 2: Michael Fabbri (ITA)
UEFA Referee Observer: Herbert Fandel (GER)
UEFA Delegate: Ivan Lekov (BUL)

Group J
25 October 2018, 21:00 CET – Seville (Estadio Ramón Sánchez-Pizjuán)
Sevilla FC (ESP) – Akhisarspor (TUR)
Referee: Kevin Clancy (SCO)
Assistant Referee 1: Alastair Mather (SCO)
Assistant Referee 2: Sean Carr (SCO)
Fourth Official: Graeme Stewart (SCO)
Additional Assistant Referee 1: Greg Aitken (SCO)
Additional Assistant Referee 2: Euan Anderson (SCO)
UEFA Referee Observer: Dejan Filipović (SRB)
UEFA Delegate: Tugomir Frajman (SVN)

Group K
25 October 2018, 21:00 CET – Jablonec nad Nisou (Stadion Střelnice)
FK Jablonec (CZE) – FC Astana (KAZ)
Referee: Robert Schörgenhofer (AUT)
Assistant Referee 1: Markus Gutschi (AUT)
Assistant Referee 2: Roland Riedel (AUT)
Fourth Official: Andreas Witschnigg (AUT)
Additional Assistant Referee 1: Markus Hameter (AUT)
Additional Assistant Referee 2: René Eisner (AUT)
UEFA Referee Observer: Plarent Kotherja (ALB)
UEFA Delegate: Ariel Kenneth Scheiman (ISR)

Group K
25 October 2018, 21:00 CET – Rennes (Roazhon Park)
Stade Rennais FC (FRA) – FC Dynamo Kyiv (UKR)
Referee: Tamás Bognár (HUN)
Assistant Referee 1: Balázs Buzás (HUN)
Assistant Referee 2: Péter Kóbor (HUN)
Fourth Official: Theodoros Georgiou (HUN)
Additional Assistant Referee 1: Ádám Farkas (HUN)
Additional Assistant Referee 2: Péter Solymosi (HUN)
UEFA Referee Observer: Marián Ružbarský (SVK)
UEFA Delegate: Mirosław Ryszka (POL)

Group L
25 October 2018, 21:00 CET – London (Stamford Bridge)
Chelsea FC (ENG) – FC BATE Barysaŭ (BLR)
Referee: Paolo Silvio Mazzoleni (ITA)
Assistant Referee 1: Elenito Giovanni Di Liberatore (ITA)
Assistant Referee 2: Alberto Tegoni (ITA)
Fourth Official: Giorgio Peretti (ITA)
Additional Assistant Referee 1: Davide Massa (ITA)
Additional Assistant Referee 2: Piero Giacomelli (ITA)
UEFA Referee Observer: Luis Medina Cantalejo (ESP)
UEFA Delegate: Kurt Zuppinger (SUI)

Group L
25 October 2018, 21:00 CET – Thessaloniki (Stádio Toúmbas)
PAOK FC (GRE) – MOL Vidi FC (HUN)
Referee: Yevhen Aranovs’kyy (UKR)
Assistant Referee 1: Serhiy Bekker (UKR)
Assistant Referee 2: Oleh Pluzhnyk (UKR)
Fourth Official: Semen Shlonchak (UKR)
Additional Assistant Referee 1: Mykola Balakin (UKR)
Additional Assistant Referee 2: Anatoliy Abdula (UKR)
UEFA Referee Observer: Michael Thomas Ross (NIR)
UEFA Delegate: Steen Michael Dahrup (DEN)