Heller ikke den tredje kampdagen denne helgen er norske dommere plukket ut til å lede EM-kvalifiseringskamper. Fortsatt ligger muligheten i kamper som skal spilles tirsdag 31. mars. Bildet er av Gianluca Rocchi (Foto:Tommaso Fornoni), som skal dømme Portugal – Serbia. Her er dommerteamene for søndagens EM-kvalik:

Georgia – Germany
Boris Paichadze Erovnuli Stadioni, Tbilisi (GEO), Group D, 16:00
Referee: Clément Turpin (FRA)
Assistant Referees: Frédéric Cano (FRA), Nicolas Danos (FRA)
Additional Assistant Referees: Ruddy Buquet (FRA), Fredy Fautrel (FRA)
Fourth Official: Cyril Gringore (FRA)
UEFA Delegate: Danilo Filacchione (ITA)
UEFA Referee Observer: Sándor Piller (HUN)

Scotland – Gibraltar
Hampden Park, Glasgow (SCO), Group D, 18:00
Referee: Mattias Gestranius (FIN)
Assistant Referees: Jan-Peter Aravirta (FIN),  Mikko Alakare (FIN)
Additional Assistant Referees: Antti Munukka (FIN), Dennis Antamo (FIN)
Fourth Official: Jukka Honkanen (FIN)
UEFA Delegate: Bert Andersson (SWE)
UEFA Referee Observer: Nuno Castro (POR)

Northern Ireland – Finland
Windsor Park, Belfast (NIR), Group F, 18:00
Referee: Szymon Marciniak (POL)
Assistant Referees: Pawel Sokolnicki (POL), Tomasz Listkiewicz (POL)
Additional Assistant Referees: Pawel Raczkowski (POL), Tomasz Musial (POL)
Fourth Official: Radoslaw Siejka (POL)
UEFA Delegate: Thórir Hákonarson (ISL)
UEFA Referee Observer: Alfredo Trentalange (ITA)

Romania – Faroe Islands
Ilie Oană, Ploiesti (ROU), Group F, 18:00
Referee: Artur Soares (POR)
Assistant Referees: Bertino Miranda (POR), Rui Tavares (POR)
Additional Assistant Referees: Manuel de Sousa (POR), Hugo Miguel (POR)
Fourth Official: Alvaro Mesquita (POR)
UEFA Delegate: Velid Imamović (BIH)
UEFA Referee Observer: Shmuel Shteif (ISR)

Albania – Armenia
Elbasan Arena, Elbasan (ALB), Group I, 18:00
Referee: David Fernández Borbalán (ESP)
Assistant Referees: Raul Cabañero Martínez (ESP), Roberto Díaz Pérez Del Palomar (ESP)
Additional assistant referees: Carlos Clos Gómez (ESP),  Pedro Pérez Montero (ESP)
Fourth Official: Jorge Canelo Prieto (ESP)
UEFA Delegate: Jean-François Crucke (BEL)
UEFA Referee Observer: Patritiu Abrudan (ROU)

Portugal – Serbia
Estádio do Sport Lisboa e Benfica, Lisbon (POR), Group I, 20:45
Referee: Gianluca Rocchi (ITA)
Assistant Referees: Elenito Di Liberatore (ITA), Gianluca Cariolato (ITA)
Additional Assistant Referees: Paolo Tagliavento (ITA), Daniele Orsato (ITA)
Fourth Official: Matteo Passeri (ITA)
UEFA Delegate: Michel Pralong (SUI)
UEFA Referee Observer: Michel Vautrot (FRA)

Hungary – Greece
Groupama Aréna, Budapest (HUN), Group F, 20:45
Referee: Sergey Karasev (RUS)
Assistant Referees: Anton Averyanov (RUS), Tikhon Kalugin (RUS)
Additional Assistant Referees: Sergey Lapochkin (RUS), Sergey Ivanov (RUS)
Fourth Official: Nikolai Golubev (RUS)
UEFA Delegate: Bernd Barutta (GER)
UEFA Referee Observer: Bernardino González Vázquez (ESP)

Republic of Ireland – Poland
Dublin Arena, Dublin (IRL), Group D, 20:45
Referee: Jonas Eriksson (SWE)
Assistant Referees: Mathias Klasenius (SWE), Daniel Wärnmark (SWE)
Additional Assistant Referees: Stefan Johannesson (SWE), Markus Strömbergsson (SWE)
Fourth Official: Daniel Gustavsson (SWE)
UEFA Delegate: Christian Kofoed (DEN)
UEFA Referee Observer: Drago Kos (SVN)