Ingvild Aarland får dømme den suverene serielederen i Toppserien i den 17. serierunde når hun reiser til Klepp for å dømme Klepp – LSK. Dette er Ingvilds tredje kamp i Toppserien.

Her er oppsettet for for runde 17, samt en hengekamp fra niende serierunde:

Section 1. Avaldsnes – Medkila

Dato: lørdag 26. september 2015 kl. 15:00
Sted: Avaldsnes 1
Dommer: Tone Lise Berghøi, Hauerseter
Assistentdommer 1: Olaf Andre Frøyland, Haugar, SK
Assistentdommer 2: Rolf Magne Kristiansen, Vedavåg Karmøy, SK – fotball
4. dommer: Yasin Okutan, Vaulen IL- fotball

Section 2. Vålerenga – Kolbotn

Dato: lørdag 26. september 2015 kl. 15:00
Sted: Vallhall
Dommer: Emilie Rodahl Dokset, Bækkelagets SK
Dommerveileder: Geir Forsberg, Drammens BK
Kampdelegat: Morten Lukacs, Fagerborg BK

Section 3. Amazon Grimstad – Sandviken

Dato: lørdag 26. september 2015 kl. 15:00
Sted: Levermyr stadion
Dommer: Henrikke Nervik, SK Trygg/Lade
Assistentdommer 1: Atle Pedersen, Vigør, FK
Assistentdommer 2: Trond Kristiansen, Vigør, FK
4. dommer: Marius Lien, Otra IL
Kampdelegat: Trond Henry Tengesdal

Section 4. Røa Fotball Elite – Stabæk

Dato: lørdag 26. september 2015 kl. 16:30
Sted: Ullern kunstgress
Dommer: Cathrine Eide, Ski og ballklubben Skiold – Fotball
Dommerveileder: Bente Ovedie Skogvang, Elverum Fotball
Kampdelegat: Tone Åsrud Reime, Mysen IF

Section 5. Klepp – LSK Kvinner

Dato: lørdag 26. september 2015 kl. 17:00
Sted: Klepp stadion
Dommer: Ingvild Aarland, Malmefjorden IL
Assistentdommer 1: Mischa Kellerhals, Orre IL fotball
Assistentdommer 2: Espen Skretting, Ålgård FK
4. dommer: Aleksander Vermundsen, Kopervik IL
Dommerveileder: Lisbeth Hoch Lode, Frøyland IL
Kampdelegat: Bjørn Bagstevold, Fredrikstad FK

Section 6. Arna-Bjørnar – Trondheims-Ørn

Dato: søndag 27. september 2015 kl. 17:00
Sted: Arna Idrettspark
Dommer: Ann Wenche Kleven, Bækkelagets SK
Assistentdommer 1: Susanne Bendiksen, Nordhordland BK
4. dommer: Svein Tore Sinnes, Flekkefjord FK
Kampdelegat: Curt-Arne Lannerstedt, Skrim, IL

Section 7. Trondheims-Ørn – Stabæk (utsatt kamp fra runde ni)

Dato: onsdag 30. september 2015 kl. 18:00
Sted: DnB Arena
Dommer: Marte Sørø, Molde FK
Assistentdommer 1: Line Cathrine Nymoen, Kolstad Fotball
Assistentdommer 2: Monica Brun Løkkeberg, Spillum IL
Dommerveileder: Thorbjørn Aass, Rosenborg BK
Kampdelegat: Martin Hoem, Nidelv IL