Ingen norske dommere, veiledere eller delegater i aksjon under kvelde Champions League. Her er oversikt på de som skal lede kampene:

Kilde: http://law5-theref.blogspot.com/

18:45 CET – Amsterdam (Johan Cruijff ArenA)
Ajax (NED) – Rangers (SCO) | Group A
Referee: Tobias Stieler (GER)
Assistant Referee 1: Christian Gittelmann (GER)
Assistant Referee 2: Eduard Beitinger (GER)
Fourth Official: Matthias Jöllenbeck (GER)
Video Assistant Referee: Christian Dingert (GER)
Assistant Video Assistant Referee: Marco Fritz (GER)
UEFA Referee Observer: Itchko Lozev (BUL)
UEFA Delegate: Aristeidis Stavropoulos (GRE)

18:45 CET – Frankfurt am Main (Frankfurt Stadion)
Eintracht Frankfurt (GER) – Sporting CP (POR) | Group D
Referee: Orel Grinfeeld (ISR)
Assistant Referee 1: Roy Hassan (ISR)
Assistant Referee 2: Idan Yarkoni (ISR)
Fourth Official: Gal Leibovitz (ISR)
Video Assistant Referee: Pol van Boekel (NED)
Assistant Video Assistant Referee: Dennis Higler (NED)
UEFA Referee Observer: Levan Paniashvili (GEO)
UEFA Delegate: Rudolphe Mannaerts (BEL)

21:00 CET – Naples (Stadio Diego Armando Maradona)
SSC Napoli (ITA) – Liverpool (ENG) | Group A
Referee: Carlos Del Cerro Grande (ESP)
Assistant Referee 1: Pau Cebrián Devís (ESP)
Assistant Referee 2: Guadalupe Porras Ayuso (ESP)
Fourth Official: César Soto Grado (ESP)
Video Assistant Referee: Alejandro Hernández Hernández (ESP)
Assistant Video Assistant Referee: Xavier Estrada Fernandez (ESP)
UEFA Referee Observer: Stavros Tritsonis (GRE)
UEFA Delegate: Jānis Mežeckis (LVA)

21:00 CET – Madrid (Estadio Metropolitano)
Atlético Madrid (ESP) – Porto (POR) | Group B
Referee: Szymon Marciniak (POL)
Assistant Referee 1: Paweł Sokolnicki (POL)
Assistant Referee 2: Tomasz Listkiewicz (POL)
Fourth Official: Paweł Raczkowski (POL)
Video Assistant Referee: Tomasz Kwiatkowski (POL)
Assistant Video Assistant Referee: Bartosz Frankowski (POL)
UEFA Referee Observer: Elmir Pilav (BIH)
UEFA Delegate: Jeroen Roest (NED)

21:00 CET – Bruges (Jan Breydelstadion)
Club Brugge (BEL) – Bayer Leverkusen (GER) | Group B
Referee: Irfan Peljto (BIH)
Assistant Referee 1: Senad Ibrisimbegović (BIH)
Assistant Referee 2: Davor Beljo (BIH)
Fourth Official: Miloš Gigovic (BIH)
Video Assistant Referee: Marco Guida (ITA)
Assistant Video Assistant Referee: Massimiliano Irrati (ITA)
UEFA Referee Observer: Markus Nobs (SUI)
UEFA Delegate: Attila Tömő (HUN)

21:00 CET – Barcelona (Camp Nou)
Barcelona (ESP) – Viktoria Plzeň (CZE) | Group C
Referee: Lawrence Visser (BEL)
Assistant Referee 1: Rien Vanyzere (BEL)
Assistant Referee 2: Thibaud Nijssen (BEL)
Fourth Official: Bram Van Driessche (BEL)
Video Assistant Referee: Benoît Millot (FRA)
Assistant Video Assistant Referee: Tiago Bruno Lopes Martins (POR)
UEFA Referee Observer: Emil Bozinovski (MKD)
UEFA Delegate: Rotem Kamer (ISR)

21:00 CET – Milan (Stadio Giuseppe Meazza)
FC Internazionale (ITA) – Bayern München (GER) | Group C
Referee: Clément Turpin (FRA)
Assistant Referee 1: Nicolas Danos (FRA)
Assistant Referee 2: Cyril Gringore (FRA)
Fourth Official: Ruddy Buquet (FRA)
Video Assistant Referee: Jérôme Brisard (FRA)
Assistant Video Assistant Referee: Willy Delajod (FRA)
UEFA Referee Observer: Sokol Jareci (ALB)
UEFA Delegate: Bert Andersson (SWE)

21:00 CET – London (Tottenham Stadium)
Tottenham (ENG) – Olympique Marseille (FRA) | Group D
Referee: Slavko Vinčić (SVN)
Assistant Referee 1: Tomaž Klančnik (SVN)
Assistant Referee 2: Andraž Kovačič (SVN)
Fourth Official: Matej Jug (SVN)
Video Assistant Referee: Bastian Dankert (GER)
Assistant Video Assistant Referee: Fedayi San (SUI)
UEFA Referee Observer: Gylfi Þór Orrason (ISL)
UEFA Delegate: Kris Bellon (BEL)