Det er massevis av lokaloppgjør i den 18. runden av Oddsenligaen. Sjekk bare oppgjørene i avdeling 4 denne runde. Bildet er av Ali Al-Harem som skal dømme kamp i Oslo mellom Holmen og Tromsdalen.

Avdeling 1

Lørdag 29. august 2015 kl. 14:00
Senja – Finnsnes
Sted: Senja Stadion 1
Dommer: Vegar Ballovarre, Skjervøy IK
Assistentdommer 1: Frank Henneman, Bjarg, IL
Assistentdommer 2: Egil Bertheussen, Sørreisa IL Fotball

Lørdag 29. august 2015 kl. 16:00
Kjelsås – Ullern
Sted: Grefsen kunstgress
Dommer: Kristian Randen, Hof IL
Assistentdommer 1: Philip Aarskog, Huk FK
Assistentdommer 2: Elisabeth Thoresen, Bækkelagets SK
Dommerveileder: Per Aage Christensen, Lillestrøm

Søndag 30. august 2015 kl. 16:00
Harstad – Skeid Fotball
Sted: Harstad stadion
Dommer: Adrian Gjendemsjø, Tertnes Fotball Herrer
Assistentdommer 1: Pelle Werner Hansen, Melbo IL

Søndag 30. august 2015 kl. 16:30
Grorud – Mjølner
Sted: Grorud match kunstgress
Dommer: Magnus Koløy, Bjørndal IF
Assistentdommer 1: Menhaj Haidari, Abildsø IL
Assistentdommer 2: Stian Røvig Sletner, Oppsal IF Fotball

Søndag 30. august 2015 kl. 17:30
Holmen – Tromsdalen
Sted: Holmen Arena
Dommer: Ali Al-Hatem, Skreia IL
Assistentdommer 1: Tomasz Napierajczyk, Kjelsås IL – Fotball
Assistentdommer 2: Kenneth Ringvold, Bækkelagets SK

Mandag 31. august 2015 kl. 19:00
Lyn – Vålerenga 2
Sted: Bislett stadion
Dommer: Ajdin Medic, Trosvik IF
Assistentdommer 1: Bojan Stojanovic, Bærum SK
Assistentdommer 2: Didar Akrei, Kurdistan FK

Stabæk 2 – KFUM
Sted: Nadderud kunstgress 2
Dommer: Henrik Ingwardo, Fet
Assistentdommer 1: Erland Hareland, Lesja IL
Assistentdommer 2: Imran Tariq, Furuset Fotball IF
Dommerveileder: Terje Hauge, Olsvik IL

Avdeling 2

Lørdag 29. august 2015 kl. 16:00
Kvik Halden – Raufoss
Sted: Halden stadion
Dommer: Bård Lindahl, Kløfta
Assistentdommer 1: Samir Taghizadeh, Tveita IL
Assistentdommer 2: Henrik Skjevestad, Ready
Dommerveileder: Ole Hartvik Johannessen, Navestad IF

Lørenskog – Sprint-Jeløy
Sted: Rolvsrud kunstgress
Dommer: Tore Olsen Hagelund, Ready
Assistentdommer 1: Hakan Catalgøl, Løvenstad
Assistentdommer 2: Jaffar Hussein Said, Rælingen

Drammen FK – Fram
Sted: Marienlyst gml
Dommer: Mohammad Usman Aslam, Lier IL
Assistentdommer 1: Håvard Bjerkelund, Birkebeineren, IF
Assistentdommer 2: Haakon Magan, Ål IL
Dommerveileder: Kristoffer Helgerud, Lier IL

Søndag 30. august 2015 kl. 16:00
Gjøvik-Lyn – Notodden
Sted: Gjøvik stadion
Dommer: Henrik Andreas Grenå Pettersen, Gresvik IF
Assistentdommer 1: Sondre Sørensen Kielland, Furnes Fotball
Assistentdommer 2: Jan Birger Hammerdal, Roterud IL

Søndag 30. august 2015 kl. 17:00
Moss – Nybergsund IL Trysil
Sted: Melløs stadion
Dommer: Jørgen Haugen, Kurland
Assistentdommer 1: Marius Bye, Bjørkelangen
Assistentdommer 2: Tom Kenneth Sandvold, Hauerseter
Dommerveileder: Bernt Håvard Bruheim, Sprint-Jeløy, SK

Mandag 31. august 2015 kl. 15:00
Strømsgodset TF 2 – Alta
Sted: Marienlyst gml
Dommer: Rune Nilsen, Nanset IF
Assistentdommer 1: Rune Kjørstad, Skrim, IL
Assistentdommer 2: Vegard Hallingstad, Skoger IL

Mandag 31. august 2015 kl. 18:00
Ørn Horten – Lillestrøm 2
Sted: Lystlunden Stadion KG
Dommer: Raymond Nyberg, Stridsklev IL
Assistentdommer 1: Mikael Hansson, Runar, IL
Assistentdommer 2: Edis Sistek, Fevang FK

Avdeling 3
Lørdag 29. august 2015 kl. 15:00
Odda – Fana
Sted: Odda stadion
Tilskuere: 0
Dommer: Andre Knudsen Arnholt, Erdal IL
Assistentdommer 1: Bjørn-Ketil Olsen, Hovding, TIL
Assistentdommer 2: Bjarte Kaland Hestenes, Varegg Fotball

Vard Haugesund – Vidar
Sted: Haugesund stadion
Dommer: Anders Bjerk Hansen, Bjarg, IL
Assistentdommer 1: Alf Olav Rossland, Åkra IL – Fotball
Assistentdommer 2: Ole Petter Grindheim, Haugar, SK
Dommerveileder: Arve Fløysvik, Djerv 1919, SK

Fløy – Donn
Sted: Flekkerøy kunstgress Colorlinebanen
Dommer: Marius Lien, Otra IL
Assistentdommer 1: Jon Romuld Håversen, Solbygg, FK
Assistentdommer 2: Sten Kristian Kalleberg Mydland, Giv Akt, IL

Vindbjart – Ullensaker/Kisa
Sted: Moseidmoen gress
Dommer: Espen Larsen, Imås, IL
Assistentdommer 1: Jens Myhrstad, Donn FK
Assistentdommer 2: Jens Tønnesen Jernæs, Donn FK

Egersunds – Arendal
Sted: Idrettsparken
Dommer: Ørjan Vikene, Djerv 1919, SK
Assistentdommer 1: Khalil Karrouch, Forus og Gausel IL
Assistentdommer 2: Kjell Arne Lundin, Randaberg IL – Fotball

Søndag 30. august 2015 kl. 16:00
Sola – Eidsvold TF
Sted: Sola stadion
Dommer: Cosmin Dima, Ferkingstad IL
Assistentdommer 1: Kjell Arne Lundin, Randaberg IL – Fotball
Assistentdommer 2: Yasin Okutan, Vaulen IL- fotball
Dommerveileder: Ole Kristian Lie, Brodd, Idrettslaget fotballgr.

Mandag 31. august 2015 kl. 17:00
Fyllingsdalen – Odd 2
Sted: Varden Amfi
Dommer: Sivert Ø. Amland, Kringlebotn IL
Assistentdommer 1: René Nordvik, Nore Neset IL
Assistentdommer 2: Abdulhadi Al-Fahad, Gneist, IL
4. dommer: Trygve Føreland Pedersen, Kalandseid IL
Dommerveileder: Arnor Dingen, Lyngbø SK

Avdeling 4

Lørdag 29. august 2015 kl. 15:00
Træff – Byåsen TF
Sted: Reknesbanen
Dommer: Marte Sørø, Molde FK
Assistentdommer 1: Anders Skorpen-Trøen, Malmefjorden IL
Assistentdommer 2: Hans Georg Snekvik, Bøfjord IL
Dommerveileder: Helge Roar Åndal, Malmefjorden IL

Nardo – Strindheim TF
Sted: Nissekollen kunstgras
Dommer: Rikhard Haugen Lyng, Kolstad Fotball
Assistentdommer 1: Mathias Støfringshaug, Verdal IL
Assistentdommer 2: Robin Kjelaas, Malvik IL

Lørdag 29. august 2015 kl. 16:00
Rødde – Stjørdals-Blink
Sted: Heimdal kunstgress
Dommer: Mads Følstad Skarsem, Charlottenlund Sportsklubb
Assistentdommer 1: Elias Havenvid, Kolstad Fotball
Assistentdommer 2: Paul Daniel Johansen, Freidig, SPK
Dommerveileder: Dag Vidar Hafsås, Kolstad Fotball

Førde – Florø
Sted: Førde stadion
Dommer: Svein Tore Sinnes, Flekkefjord FK
Assistentdommer 1: Runar Hageland, Tornado Måløy FK
Assistentdommer 2: Erlend Nondal Lereim, Kaupanger IL
Dommerveileder: Geir Arne Kvam, Hafslo IL

Lørdag 29. august 2015 kl. 18:00
Kongsvinger – Elverum
Sted: Gjemselund
Dommer: Sulman Hussain, Manglerud Star Fotball, IL
Assistentdommer 1: Erik Westrøm, Huk FK
Assistentdommer 2: Haron Siad, Heming, IL
Dommerveileder: Per Håkon Pettersen, Kongsvinger IL Toppfotball

Søndag 30. august 2015 kl. 18:00
HamKam – Brumunddal
Sted: Briskeby
Dommer: Ole-Alexander Ekeli Valen, Kråkerøy IL
Assistentdommer 1: Jørgen Lindblad, Ekholt BK
Assistentdommer 2: Tobias Bengtson, Tveter IL
Dommerveileder: Audun Fremstad, Løten FK

Mandag 31. august 2015 kl. 18:00
Aalesund 2 – Molde 2
Sted: Color Line Stadion
Dommer: Mathias Smehus Kringstad, Valder, IL – Fotball
Assistentdommer 1: Bjørn Magne Bakkom, Åmdal IL, Ørsta – Fotball
Assistentdommer 2: Øyvind Nesdal Birkeland, Herd, Spk. – Fotball